Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Wyrzysk – szybka sprzedaż budynku

Nasze przedsiębiorstwo jest międzypokoleniowym teamem będącym liderem w pozyskiwaniu gruntów. Wychodząc naprzeciw każdej ze stron, wysunięta jako propozycja przez naszych inwestorów kwatera to gwarancja wypłacenia realnej sumy środków pieniężnych w zamian za sprzedaż lub też skupienia interesującej działki. Może się także przytrafić, iż spędzają nam sen z powiek problemy kredytowe i właśnie dlatego jesteśmy zdecydowani bez czekania wyjść z kłopotów. To jest wyjątkowo idealny czas na to, aby rozważyć pomocny w kryzysie skup nieruchomości, który w sprawny i natychmiastowy sposób obsłuży każde zapytanie o przeniesienia własności gruntu

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim procesem zostaje przeprowadzony skup nieruchomości Wyrzysk?

Najpierw można nawiązać kontakt z nami w oparciu o formularz na stronie, zapytanie telefoniczne czy też we własnej osobie wizytując nasz skup nieruchomości. Dalej zaznajamiamy się z kwaterą, wraz z którą kontrahenci trafili w nasze skromne progi, potem wyznaczamy datę obejrzenia budynku. Nasz przedstawiciel wycenia stan techniczny nieruchomości a następnie mailuje, by przedstawić startową sumę. Po zakończeniu negocjacji, w chwili, kiedy jedna i druga strona dogadają się, jeśli chodzi o warunki finansowe, sygnujemy umowę przedwstępną a także uiszczamy zadatek.
Po umówieniu każdego z ustaleń oraz przekazaniu nam dokumentów potwierdzających własność ma miejsce akt sprzedaży, a przebieg odkupu jest działaniem bezstresowym, jaki ma miejsce w trakcie maksymalnie tygodnia.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Wyrzysk – bezproblemowo , ale także za uczciwą kwotę

W momencie, kiedy potrzebujesz ad hoc gotówki, spieszysz się – nasza propozycja stuprocentowo jest idealna. Proponujemy z dnia na dzień skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, iż dzięki nam odzyskacie Państwo swoje środki ulokowane w budynku. Zapewniamy do osiemdziesiąt % uśrednionej ceny mieszkania (kamienice nieposiadające wad prawnych). Kiedy rozprawiamy na temat kwaterze z zasiedlającym najemcą jak również o posiadaniu udziałów w kamienicy cena zostanie ustalona indywidualnie.
Gdy koniecznie chcesz upłynnić działkę czy nieruchomość oraz przyjąć umówioną kwotę bezproblemowo, bez cienia wątpliwości świetnym procesem jest skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które dokumenty przygotować, W czasie, w którym masz chęć wizytować grupę inwestycyjną parającą się akurat takim rynkiem usług jak skup nieruchomości za gotówkę?

Najważniejszym aktem będzie dokument własności mieszkania, żeby było jasne iż pragniesz sprzedać mieszkanie, jaką oferujesz. Znaczące poza tym zdają się być fotografie kamienicy, po to, aby potencjalny kupiec opowiedział, czy tego rodzaju budynku chce. Czasami ma miejsce sytuacja taka, iż poświadczenia przepadły jak również nie posiadamy wskazówek, gdzie dokumenty owe uzyskać. W tym miejscu wspomoże nas grupa kapitałowa, która posiada informacje a także ogromne doświadczenie w zakresie kwestii formalnych w sprawie odkupowania i z uwagi na to podpowiada wszystkie umowy, dzięki którym pracownik kancelarii opracuje zaświadczenie transakcji.

W sprawie posiadaczy działki, którzy mieszkają poza krajem oraz nie mają możliwości samodzielnie zbierać umów, mają możliwość udzielenia prawa w temacie zbioru umów dotyczących sprzedaży od konkretnych instytucji. W tym przypadku to przedstawiciel zespołu sprzedażowego gromadzi niezbędną dokumentację dzięki pełnomocnictwo sprzedającego.

Czy zachodzi potrzeba, by wykonać SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Co jakiś czas problem finansowy zmusza do sprzedaży mieszkania. Niezwykle często gdy tak się dzieje czas ma kluczową rolę i nie powinniśmy pozwalać sobie na aż tak długie czekanie a także obawy. Gdy poszukujesz płynności finansowej, porozum się z naszym biurem obsługi klienta. Gwarantujemy odciążający Państwa skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CZASY, JAKIE SKŁANIAJĄ DO WYKORZYSTANIA WYKUPU MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ.

Sprzedawanie budynku na wolnym rynku stanowi ogromne trudności, dlatego, że może być obarczone długim czekaniem na kupca. Dlatego ekspresową szansą zdaje się być sprzedanie nieruchomości do specjalistów.

najlepszy skup nieruchomości

Niżej wyliczamy najczęstsze momenty, przez które skup mieszkań za gotówkę będzie sporą możliwością, aby zapewnić sobie stabilność ekonomiczną:

 • za zaległości posiadacza garaż wkrótce może zostać przejęte przez komornika
 • kwaterę jest obciążone hipoteką, z kolei sprzedawca nie może w dalszym ciągu opłacania pożyczki
 • zbywcy nie mają możliwości darować gruntu, nie mają środków na korzystanie z lokalu oraz rozważają, żeby przeprowadzić się do tańszego domu
 • kamienica została odziedziczona, jednak dziedzic nie potrafi zainwestowania w remont lokalu jak również potrzebuje zebrania pieniędzy

Naszą ofertę opieramy na czytelnych oraz zgodnych z regulacjami sposobach, oferując wartościowe wsparcie. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wyrzysk – bez stresu oraz w dobrej cenie

Nierzadko może się wydawać, jakoby pozyskanie kupca terenu to prosty do rozwiązania kłopot, natomiast rzeczywistość niekiedy zdaje się nieprzewidywalna. Budynki od normalnych sprzedawców nierzadko nie da się zbyć przez długi czas, gdyż największą barierą zdaje się być wycena. Oczywiste, że wyceny rynkowe stają się codziennie większe i obniżanie kwoty nie jest trafnym wyjściem, ponieważ tą drogą można stracić znaczną pulę środków.

KIEDY POWINNO SIĘ POSTAWIĆ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wyrzysk?

Minione lata obrazują, jak problematycznie jest sprzedać kamienicę w wysokiej kwocie. Zbywcy, potrzebujący bezzwłocznie kwoty pieniężnej chcą wyróżnić grunt przez zaniżanie wartości. Część kamienic oczekuje na klienta od długiego czasu. Łatwo się domyślić, iż są to środki. W przypadku, gdy pomimo starań nie ma szans, by sprzedać terenu, powinniśmy porządnie zastanowić się, w którym miejscu znajduje się przeciwność. Jedynie specjaliści pozyskują kupca na garaż od ręki i natychmiast. Chodzi tu w dużej mierze posesorów, mających relatywnie świeże kwatery zlokalizowane w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce będzie realnym wybawieniem dla właścicieli, nie dających rady latami zbyć własnego garażu.

Skup domów za gotówkę zbywa wiele stresujących procedur. Przez okres maksymalnie tygodnia przelewamy pieniądzie posiadaczowi domu.

Trzeba jednakże mieć świadomość, że skup domów za gotówkę pobiera prowizję. Jest to nierzadko 10-15% wartości garażu. Jednakowoż warto podkreślić, iż dogadane finanse wypłacane będą od razu. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – zbywamy posesję oraz nie musimy martwić się o to, co będzie się z nią działo z nią później.

SKUP MIESZKAŃ Wyrzysk – bez problemów i sprawnie

Nasza ekipa zapewnia posiadaczom nieruchomości skup mieszkań za gotówkę, oferując sprawną i konkretną transakcję. Będzie to właściwe wyjście dla petentów, którzy muszą natychmiast znaleźć kupca na lokum. Oprócz mieszkań z uregulowanym stanem prawnym pozyskujemy również budynki zajęciem komornika.

Upłynnienie budynku samodzielnie potrzebuje od sprzedającego dyspozycyjności, z uwagi na to, że nabywcy bywają dociekliwi. Jeżeli odnajdziemy kupca lokum, obiecująca opcja zdaje się być, jeżeli kupujący operuje sensownymi pieniędzmi na odkup mieszkania. Jeżeli ma potrzebę uzyskania pieniędzy z banku, okres spieniężenia znacząco rozciągnie się w czasie.

Co da radę zaoferować sprzedawcom skup mieszkań Wyrzysk?

Nasz skup mieszkań, będzie niezwykle korzystnym rozwiązaniem. Nie potrzebują Państwo walczyć z częstymi trudnościami które wynikają z odsprzedażą gruntu. Naszej firmie starczy 1 raz zaprezentować grunt a my po kilku godzinach prezentujemy końcową wycenę za zakup mieszkania. Następnym, choć także bardzo ważnym faktem jest, iż nie mają obowiązku się Państwo obracać w prawnych zagadnieniach, ponieważ nasi agenci perfekcyjnie znają się w formalnościach wiążących się z nabywaniem budynku. Transakcję robimy zdecydowanie w jak najkrótszym czasie, z kolei umówioną kwotę wręczamy posiadaczom nieruchomości bez zwłoki po podpisie poświadczenia notarialnego.

SKUP DOMÓW Wyrzysk – bez kłopotu i sprawnie

W niektórych przypadkach przytrafia się, że znalezienie nabywcy garażu zdaje się jedynym wyjściem. Ku tym krokom przymusza nas niespodziewany kłopot. Ale nieistotne z jakich pobudek decydujemy się na ten proces – znaczące, by taka sprzedaż gwarantowała obustronną korzyść.

W jaki sposób korzystnie spieniężyć dom?

Osobiste działanie w celu wyprzedania mieszkania lub za pośrednictwem biura nieruchomości, bardzo często okazują się niewłaściwym działaniem. Może być to ogromnie niemiłe, w chwili gdy bez zwłoki wymagamy gotówki. Niezwykle stresujące będzie to podejście, gdy zależy nam na czasie oraz wymagamy sprawnej kwoty.

By skrócić czas zbycia lokalu, warto wybrać nasz skup domów, w którym w uczciwy i szybki sposób przejdziemy naszą umowę. Sposób przebiega tak, iż klient oferuje naszemu przedsiębiorstwu grunt do odkupu, potem nasi eksperci po szczegółowym oglądaniu decydują swoje zainteresowanie. Jeśli oczywiście, to następują negocjacje. Gdy zbywający przytaknie na sposób rozliczeń, w tym momencie dopinamy akt, właściwie realizujemy wszelkie sprzedażowe zaświadczenia, a w dalszej kolejności, właściwie ad hoc, uiszczamy klientom należne pieniądze.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości wyrzysk ⇊

 • Skup nieruchomości wyrzysk
 • Skup nieruchomości za gotówkę wyrzysk
 • Skup zadłużonych nieruchomości wyrzysk
 • Skup nieruchomości z kredytem wyrzysk
 • Skup nieruchomości zadłużonych wyrzysk
 • Skup nieruchomości z długiem wyrzysk
 • Skup nieruchomości z lokatorem wyrzysk
 • Skup udziałów w nieruchomościach wyrzysk
 • Skup nieruchomości do remontu wyrzysk
 • Szybki skup nieruchomości z problemami wyrzysk
 • Skup nieruchomości do remontu wyrzysk
 • Skup zadłużonych nieruchomości wyrzysk
 • Skup nieruchomości z problemami wyrzysk
 • Skup nieruchomości bez pośredników wyrzysk
 • Skup nieruchomości po spadku wyrzysk
 • Wykup nieruchomości wyrzysk
 • Odkup nieruchomości wyrzysk
 • Szybka sprzedaż nieruchomości wyrzysk
 • Skup nieruchomości ze służebnością wyrzysk
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość wyrzysk
 • Nieruchomości zadłużone wyrzysk
 • Nieruchomość z długiem sprzedam wyrzysk
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia wyrzysk

SKUP MIESZKAŃ wyrzysk ⇊

 • Skup mieszkań wyrzysk
 • Skup mieszkań za gotówkę wyrzysk
 • Skup zadłużonych mieszkań wyrzysk
 • Skup mieszkań z kredytem wyrzysk
 • Skup mieszkań zadłużonych wyrzysk
 • Skup mieszkań z długiem wyrzysk
 • Skup mieszkań z lokatorem wyrzysk
 • Skup udziałów w mieszkaniach wyrzysk
 • Skup mieszkań do remontu wyrzysk
 • Szybki skup mieszkań z problemami wyrzysk
 • Skup mieszkań do remontu wyrzysk
 • Skup zadłużonych mieszkań wyrzysk
 • Skup mieszkań z problemami wyrzysk
 • Skup mieszkań bez pośredników wyrzysk
 • Skup mieszkań po spadku wyrzysk
 • Wykup mieszkań wyrzysk
 • Odkup mieszkań wyrzysk
 • Szybka sprzedaż mieszkań wyrzysk
 • Skup mieszkań ze służebnością wyrzysk
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wyrzysk
 • Mieszkanie zadłużone wyrzysk
 • Mieszkanie z długiem sprzedam wyrzysk
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia wyrzysk

SKUP DZIAŁEK wyrzysk ⇊

 • Skup działek za gotówkę wyrzysk
 • Skup zadłużonych działek wyrzysk
 • Skup działek zadłużonych wyrzysk
 • Skup działek z długiem wyrzysk
 • Skup udziałów w działkach wyrzysk
 • Szybki skup działek z problemami wyrzysk
 • Skup działek bez pośredników wyrzysk
 • Skup działek po spadku wyrzysk
 • Wykup działek wyrzysk
 • Odkup działek wyrzysk
 • Szybka sprzedaż działek wyrzysk
 • Szybka sprzedaż działki wyrzysk
 • Działka zadłużona wyrzysk
 • Działki z długiem sprzedam wyrzysk

SKUP LOKALI wyrzysk ⇊

 • Skup lokali za gotówkę wyrzysk
 • Skup zadłużonych lokali wyrzysk
 • Skup lokali z kredytem wyrzysk
 • Skup lokali zadłużonych wyrzysk
 • Skup lokali z długiem wyrzysk
 • Skup udziałów w lokalach wyrzysk
 • Skup lokali do remontu wyrzysk
 • Szybki skup lokali z problemami wyrzysk
 • Skup lokali do remontu wyrzysk
 • Skup zadłużonych lokali wyrzysk
 • Skup lokali z problemami wyrzysk
 • Skup lokali bez pośredników wyrzysk
 • Skup lokali po spadku wyrzysk
 • Wykup lokali wyrzysk
 • Odkup lokali wyrzysk
 • Szybka sprzedaż lokali wyrzysk
 • Szynka sprzedaż lokalu wyrzysk
 • Lokal zadłużony wyrzysk
 • Lokal z długiem sprzedam wyrzysk
 • Lokal za spłatę zadłużenia wyrzysk

SKUP ZIEMI wyrzysk ⇊

 • Skup ziemi wyrzysk
 • Skup ziemi za gotówkę wyrzysk
 • Skup udziałów w ziemi wyrzysk
 • Szybki skup ziemi z problemami wyrzysk
 • Skup ziemi bez pośredników wyrzysk
 • Skup ziemi po spadku wyrzysk
 • Wykup ziemi wyrzysk
 • Odkup ziemi wyrzysk
 • Szybka sprzedaż ziemi wyrzysk
 • Szybka sprzedaż ziemi wyrzysk

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW wyrzysk ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów wyrzysk
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania wyrzysk
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości wyrzysk
 • Usuwanie lokatora z mieszkania wyrzysk
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości wyrzysk
 • Eksmisja dzikiego lokatora wyrzysk
 • Eksmisja dzikich lokatorów wyrzysk
 • Eksmisja lokatora wyrzysk

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH wyrzysk ⇊

 • Skup udziałów wyrzysk
 • Skup udziałów wyrzysk
 • Skup udziałów w spadkach wyrzysk
 • Skup udziałów w nieruchomościach wyrzysk
 • Skup udziałów w spółkach wyrzysk
 • Skup udziałów w spadku wyrzysk
 • Skup udziałów w mieszkaniu wyrzysk
 • Skup udziałów w mieszkaniach wyrzysk
 • Skup udziałów w lokalach wyrzysk

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA wyrzysk ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości wyrzysk
 • Oddłużanie mieszkań wyrzysk
 • Oddłużanie mieszkania wyrzysk
 • Oddłużanie domów wyrzysk
 • Oddłużanie lokali wyrzysk
 • Pomoc w oddłużaniu wyrzysk
 • Pomoc w spłacie zadłużenia wyrzysk
 • Dług w spółdzielni wyrzysk
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej wyrzysk
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni wyrzysk
 • Skup zadłużonych nieruchomości wyrzysk
 • Skup nieruchomości z lokatorem wyrzysk
 • Skup nieruchomości z długiem wyrzysk
 • Skup mieszkań z hipoteką wyrzysk
 • Skup nieruchomości z komornikiem wyrzysk

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI wyrzysk ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych wyrzysk .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem wyrzysk .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie wyrzysk .
 • Wycena Mieszkań po pożarze wyrzysk .
 • Wycena Mieszkań do remontu wyrzysk .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem wyrzysk
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wyrzysk
 • Wycena nieruchomości z kredytem wyrzysk
 • Wycena nieruchomości zadłużonych wyrzysk
 • Wycena nieruchomości z długiem wyrzysk
 • Wycena nieruchomości z lokatorem wyrzysk
 • Wycena udziałów w nieruchomościach wyrzysk
 • Wycena nieruchomości do remontu wyrzysk
 • Wycena skup nieruchomości z problemami wyrzysk
 • Wycena nieruchomości do remontu wyrzysk
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wyrzysk
 • Wycena nieruchomości z problemami wyrzysk
 • Wycena nieruchomości bez pośredników wyrzysk
 • Wycena nieruchomości po spadku wyrzysk
 • Wyceny mieszkań wyrzysk
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wyrzysk
 • Wyceny mieszkań z kredytem wyrzysk
 • Wyceny mieszkań zadłużonych wyrzysk
 • Wyceny mieszkań z długiem wyrzysk
 • Wyceny mieszkań z lokatorem wyrzysk
 • Wyceny udziałów w mieszkań wyrzysk
 • Wyceny mieszkań do remontu wyrzysk
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami wyrzysk
 • Wyceny mieszkań do remontu wyrzysk
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wyrzysk
 • Wyceny mieszkań z problemami wyrzysk
 • Wycena mieszkania po spadku wyrzysk
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu wyrzysk
 • Wycena działek wyrzysk
 • Wycena domów wyrzysk
 • Wycena ziemi wyrzysk
 • Wyceny działek wyrzysk
 • Wyceny domów wyrzysk
 • Wyceny ziemi wyrzysk
 • Wyceny garaży wyrzysk

Ceny nieruchomości wyrzysk ⇊

 • Cena nieruchomości wyrzysk
 • Ceny nieruchomości wyrzysk
 • Cena mieszkań wyrzysk
 • Cena mieszkania wyrzysk
 • Cena domów wyrzysk
 • Cena działek wyrzysk
 • Cena ziemi wyrzysk
 • Cena lokali wyrzysk
 • Cena garaży wyrzysk
 • Ceny mieszkań wyrzysk
 • Ceny domów wyrzysk
 • Ceny działek wyrzysk
 • Ceny ziemi wyrzysk
 • Ceny lokali wyrzysk
 • Ceny garaży wyrzysk
 • Sprzedam nieruchomość wyrzysk
 • Sprzedam dom wyrzysk
 • Sprzedam mieszkanie wyrzysk
 • Sprzedam lokal wyrzysk
 • Sprzedam ziemie wyrzysk
 • Sprzedam działkę wyrzysk
 • Sprzedam działkę garaż wyrzysk
 • Szybko sprzedam nieruchomość wyrzysk
 • Szybko sprzedam dom wyrzysk
 • Szybko sprzedam mieszkanie wyrzysk
 • Szybko sprzedam lokal wyrzysk
 • Szybko sprzedam ziemie wyrzysk
 • Szybko sprzedam działkę wyrzysk
 • Szybko sprzedam garaż wyrzysk
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone wyrzysk
 • Sprzedam zadłużony dom wyrzysk
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wyrzysk
 • Sprzedam zadłużony lokal wyrzysk
 • Sprzedam ziemie z długami wyrzysk
 • Sprzedam działkę z długami wyrzysk
 • Sprzedam garaż z długmiem wyrzysk

BIURO NIERUCHOMOŚCI wyrzysk ⇊

 • Nieruchomości wyrzysk
 • Ogłoszenia nieruchomości wyrzysk
 • Biuro nieruchomości wyrzysk
 • Biura nieruchomości wyrzysk
 • Agent nieruchomości wyrzysk
 • Agenci nieruchomości wyrzysk
 • Pośrednik nieruchomości wyrzysk
 • Pośrednicy nieruchomości wyrzysk
 • Jak sprzedać nieruchomość wyrzysk
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości wyrzysk
 • Prawnik nieruchomości wyrzysk
ZADZWOŃ