Skup nieruchomości z kredytem

Szybki skup nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI
Z KREDYTEM

Sprzedaż nieruchomości z kredytem jest możliwa. Ale od początku. ,Należy mieć świadomość, że podpisując umowę kupna mieszkania to my stajemy się jego właścicielem (choć nasze prawa są nieco ograniczone przez wpis do księgi wieczystej ustanawiający hipotekę), a właściciel może dowolnie rozporządzań swoim majątkiem. Tak więc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać swoją nieruchomość. Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić to poinformować o tym fakcie bank, chyba że np. posiadamy większe środki i spłacimy zadłużenie przed sprzedażą, a następnie wystąpimy o wykreślenie stosownej informacji z księgi wieczystej. Jeżeli jednak chcemy sprzedać nieruchomość i pozbyć się kredytu, formalności będzie trochę więcej. Nie są jednak przeszkodą nie do przejścia.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Jak działa skup nieruchomości z kredytem?

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą nieruchomości do naszej firmy, wszelkie formalności przechodzą na nas. Tak więc, skup nieruchomości z kredytem po uzyskaniu zaświadczenia z banku o saldzie zadłużenia, jest gotowy odkupić nieruchomość i podpisać umowę przedwstępną ze sprzedającym. Dbając o bezpieczeństwo obu stron transakcji dokument powinien zostać podpisany u notariusza. W umowie powinien znaleźć się zapis o podziale spłacanej kwoty na dwie części. Pierwsza z nich zostanie wpłacona do banku sprzedającego jako uregulowanie pozostałej części długu. Druga transza trafi na konto sprzedającego – to „górka”, czyli nadpłata ponad to, co zostało po uregulowaniu zobowiązania w banku. Oczywiście dotyczy to sytuacji, gdy suma kredytu w całości pokrywa dług i pozostaje nadpłata.

SKUP MIESZKAŃ Z KREDYTEM
Ideal Nieruchomości

Sprzedaż mieszkania z kredytem nie należy do łatwych, ale jednak jest możliwa. Kiedy powinęła Ci się noga i nie stać Cię na dalszą spłatę kredytu zawsze możesz skorzystać z propozycji, którą oferuje nasz skup mieszkań z kredytem. Przed sprzedażą mieszkania do skupu warto przeczytać dokładnie umowę kredytową z bankiem. W regulaminie znajdziemy zapisy o tym, jakich procedur może wymagać od nas bank. Niektóre instytucje żądają np. powiadomienia o samej chęci sprzedaży nieruchomości. Warto to sprawdzić, by nie spotkała nas jakaś kara umowna, np. za podpisanie umowy ze skupem nieruchomości. Drugim krokiem jest wizyta w samej placówce i prośba o wydanie zaświadczenia o zadłużeniu.

skup mieszkań

Sprzedaż mieszkania do skupu – procedury

medium;”>Sprzedaż mieszkania z kredytem bardzo często jest jedynym rozwiązaniem, które pozwoli na uniknięcie egzekucji komorniczej. Decydując się na nasz skup mieszkań z kredytem, można liczyć na pomoc w załatwieniu wszystkich kłopotliwych spraw. Ponadto osoba zainteresowana sprzedażą mieszkania z kredytem, może liczyć na błyskawiczną wycenę przeprowadzoną przez Internet. Dzięki takiemu oszacowaniu można dowiedzieć się, ile rzeczywiście warte jest mieszkanie (po uwzględnieniu długu).

Po wypełnieniu wniosku online następuje wycena – przyjeżdża do Państwa zatrudniony przez skup rzeczoznawca, który proponuje konkretną kwotę za nieruchomość. Jeżeli nam ona odpowiada, zawieramy umowę wstępną, a następnie wybieramy się do notariusza, by podpisać oficjalną umowę. Następnie otrzymamy pieniądze w gotówce bądź trafią na wskazane konto bankowe.

Odkupimy Twoją nieruchomość

Do firmy Ideal Nieruchomości należy m.in. skup nieruchomości z kredytem. Jesteśmy zainteresowani skupem nieruchomości, które posiadają hipotekę bankową. Istotne jest to, że przy sprzedaży nieruchomości powinno nastąpić wykreślenie hipoteki będącej zabezpieczeniem kredytu udzielonego poprzedniemu właścicielowi. W tym celu sprzedający przed sprzedażą powinien uzyskać zgodę banku na wykreślenie hipoteki z księgi wieczystej. Bywają również sytuacje, że w chwili zawarcia umowy sprzedaży cała kwota kredytu nie została jeszcze spłacona, wówczas sprzedający musi uzyskać z banku zaświadczenie o kwocie pozostającej do spłaty i w umowie sprzedaży należy określić warunki spłaty kredytu (np. z kwoty uzyskanej od kupujących), by móc następnie wykreślić hipotekę z księgi wieczystej.

najlepszy skup nieruchomości

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ