Skup nieruchomości z problemami

Szybki skup nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI
Z PROBLEMAMI

Prowadzony przez firmę Ideal Nieruchomości skup mieszkań z problemami
jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem mieszkania obciążonymi wadami fizycznymi np. złym stanem technicznym lub prawnymi, które m.in. nie posiadają księgi wieczystej. Sprzedaż takiej nieruchomości na wolnym rynku jest prawie nierealna. W wielu przypadkach lokator lub współwłaściciel zadłuża nieruchomość, nie płacąc czynszu lub nadużywa alkoholu i nie możliwości uzyskania porozumienia. Cały proces sprzedaży Twojej nieruchomości nie jest skomplikowany, a oparty jest na klarownych i uczciwych zasadach.

 

Skup nieruchomości z problemami działa błyskawicznie z zachowaniem wszelkich praw bezpieczeństwa, a środki za sprzedaną nieruchomość przelewamy na Państwa konto już w ciągu kilku dni od pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy i wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Na czym polega proces sprzedaży mieszkania z problemami?

 

Stworzony przez nas skup nieruchomości z problemami przeznaczony jest dla osób, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, którą chcą szybko spieniężyć. Kupimy Twoją nieruchomość szybko, bezpiecznie i za uczciwą cenę. Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Dzięki naszej pomocy możesz sprzedać każdą nieruchomość, a my zapłacimy gotówką.

Od czego zacząć?

Wystarczy skontaktować się z naszą firmą Ideal Nieruchomości telefonicznie lub przez internet, a po spotkaniu wysłany przez nas rzeczoznawca wyceni wartość nieruchomości oraz zaproponuje cenę. Proponowane przez nas ceny są niższe od tych, które byśmy dostali sprzedając nieruchomość przez pośrednika lub osobiście. Ale tym sposobem zyskuje się przede wszystkim czas i unikamy nerwów związanych z formalnościami.

 

W momencie kiedy zaakceptujesz proponowaną przez skup mieszkań z problemami cenę, natychmiast zajmiemy się skompletowaniem za Ciebie wszystkich dokumentów niezbędnych do czynności notarialnych. Kolejny krok stanowi umówione spotkanie u notariusza w celu sfinalizowania całej transakcji, a pieniądze ze sprzedaży niezwłocznie przelejemy na Twoje konto lub wypłacimy Ci gotówką – tak jak Tobie najwygodniej.

skup mieszkań

Rozwiążemy Twoje problemy

Nie trzeba się martwić, że nieruchomość obciążona jest hipoteką, posiada zadłużenie, wynikłe z zaległości w opłacaniu rachunków lub jest w złym stanie technicznym i wizualnym, z pewnością zostanie kupiona przez nasz skup nieruchomości z problemami. Dla nas są to problemy do rozwiązania.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ