Skup zadłużonych mieszkań

Szybki skup nieruchomości

SKUP ZADŁUŻONYCH MIESZKAŃ

Na początek warto wyjaśnić czym jest zadłużenie mieszkania. Otóż jedną z sytuacji jest obciążenie mieszkania hipoteką, która przed sprzedażą musi być spłacona albo przeniesiona na nowego nabywcę. Nieruchomość może być również zadłużona z powodu nieuregulowania przez jej właściciela należności do spółdzielni. Niestety tego typu sytuacje również stwarza problemy podczas sprzedaży, ponieważ kupujący może żądać od sprzedającego zaświadczenia o niezaleganiu z opłatami. Innym przypadkiem jest sytuacja, gdy mieszkanie jest obciążone innymi niż hipoteka długami właściciela. Wówczas jego wierzyciele mogą wszcząć egzekucję w stosunku do nieruchomości, czego w ich imieniu i na ich wniosek faktycznie dokonuje komornik.

 

Prowadzony przez nas skup zadłużonych nieruchomości oferuje wszelką pomoc przy zebraniu całej dokumentacji oraz przy formalnościach, które często są problematyczne. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie

 

W przypadku kiedy posiadamy zadłużone mieszkanie, z którym nie możemy sobie poradzić, ponieważ nie stać nas na spłatę kredytu lub z powodu nieuregulowania przez jej właściciela należności do spółdzielni, zawsze można skorzystać z naszej firmy, która oferuje skup mieszkań z długiem.

Kiedy nie ma już żadnych możliwości na spłatę długu, sprzedaż zadłużonego mieszkania jest ostatecznym rozwiązaniem. Nasz skup zadłużonych nieruchomości specjalizuje się w zakupie mieszkań, domów lub lokali usługowych szybko i za gotówkę, którą możesz mieć na koncie już w ciągu kilku dni od pierwszego spotkania z przedstawicielem firmy i wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę. Kiedy złożymy chęć sprzedaży swojej nieruchomości drogą telefoniczną lub przez internet, rzeczoznawca bezpłatnie wyceni wartość nieruchomości oraz zaproponuje cenę.

ODDŁUŻANIE NIERUCHOMOŚCI
Ideal Nieruchomości

Nasza firma Ideal Nieruchomości zajmuje się między innymi takim zagadnieniem jak: oddłużanie nieruchomości (tzw. oddłużanie hipoteczne). Celem takich działań jest stopniowe zmniejszanie wysokości zobowiązania dłużnika. Polega na spłaceniu długu oraz wygaśnięciu hipoteki. Należy tu dodać, że nie zawsze konieczne jest spłacenie zadłużenia w pełni. Ważne jest, aby po spłacie długu wykreślić obciążenie hipoteczne z księgi wieczystej. Dla naszych ekspertów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, oddłużanie nieruchomości przy wcześniejszym negocjowaniu warunków ugody z wierzycielami instytucjonalnymi i indywidualnymi jest czymś normalnym.

skup mieszkań

Sprzedaż nieruchomości zabezpieczonej hipoteką

Kolejną z możliwości jest sprzedaż nieruchomości zabezpieczonej hipoteką. Nawet jeśli właściciel nie spłacił jeszcze wszystkich rat kredytu, może spróbować sprzedać swoje mieszkanie. Nasz wykwalifikowany pracownik nieruchomości zajmie się nadzorowaniem wszystkich czynności prawnych – oczywiście sprzedaż mieszkania z kredytem różni się od transakcji, których przedmiotem są nieruchomości niezadłużone.

Jak widać, nieruchomość może być zadłużona z różnych powodów: niespłacone zobowiązania, postępowania komornicze, hipoteka i inne ograniczenia. Z każdej sytuacji jest jednak wyjście.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ