Skup mieszkań

Szybki skup nieruchomości

SKUP MIESZKAŃ

Kiedy powinie nam się noga w życiu i potrzebujemy szybko gotówki, czasami jesteśmy zmuszeni do podjęcia decyzji o sprzedaniu mieszkania. Niestety jest to trudna decyzja, ale konieczna. Sprzedaż to proces czasochłonny i związany z koniecznością skompletowania dokumentów. Jeśli Twoja sytuacja wymaga szybkiego działania, przerosły Cię zobowiązania finansowe czy wyjeżdżasz za granicę i potrzebujesz pieniędzy, możesz na nas liczyć.

 

Nasz skup mieszkań chętnie kupi Twoje mieszkanie oferując cenę adekwatną do danej nieruchomości. Wszystko zależy od tego, jaki jest stan prawny lub techniczny danej nieruchomości. Zazwyczaj jest to suma nie przekraczająca 80% wartości mieszkania.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Dlaczego warto współpracować z nami?

 

Jeżeli posiadasz mieszkanie w opłakanym stanie, które nadaje się już tylko na sprzedaż lub Twoja nieruchomość jest tak zadłużona, że nie jesteś w stanie sobie poradzić z wypłacalnością – nasz skup mieszkań jest tu dla Ciebie!

Oferta, którą oferuje nasz skup mieszkań obejmuje przede wszystkim wykup mieszkań zadłużonych, mieszkań do remontu oraz mieszkań, które są zagracone i trzeba się pozbyć całej zawartości. Jest to najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci się pozbyć problemów mieszkaniowych, które mogłyby się ciągnąć latami. Dobrze wiemy, że podjęcie decyzji o sprzedaży mieszkania jest wyjątkowo trudna, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możemy kupić mieszkanie, dzięki czemu uzyskają Państwo wymarzoną płynność finansową.

Na czym polega skup mieszkań i jak szybko
otrzymamy gotówkę po sprzedaży własnej nieruchomości?

Na początek wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą Ideal Nieruchomości i po wstępnej rozmowie z naszym pracownikiem umawiamy się na oględziny mieszkania. Każdą decyzję o wykupie od Państwa mieszkania poprzedzamy wizytą w lokalu w obecności jego właściciela. Kolejnym etapem jest ocena stanu mieszkania, a nasz prawnik analizuje jego sytuację prawną.

 

Nasz skup mieszkań składa realne propozycje, które zawsze są poprzedzone obiektywnymi negocjacjami, aby wspólnie z Państwem wypracować najkorzystniejszą cenę skupu. Przeanalizujemy każdą sytuację prawną, pomożemy w uregulowaniu stanu prawnego przed sprzedażą (spłaty zadłużeń, spadki, darowizny, podziały, pomoc w wykupie mieszkań lokatorskich zadłużonych od Spółdzielni Mieszkaniowych, PKP i innych, itp;)

 

Aby odciążyć naszych klientów, pomagamy przy zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, a następnie umawiamy wizytę u Notariusza. Koszt związany z notariuszem i podatkiem od czynności cywilnoprawnych jest po naszej stronie. Po podpisaniu ostatecznej umowy wpłacamy pieniądze na podane przez Państwa konto. Jeżeli z jakichś powodów niemożliwe będzie sporządzenie Aktu Notarialnego (najczęściej w grę wchodzi niekompletność dokumentów), podpiszemy notarialną umowę przedwstępną i wypłacimy Ci zadatek. Ustalimy także nowy termin sfinalizowania transakcji. Cała transakcja trwa do kilku dni od momentu zgłoszenia się do nas.

skup mieszkań

Jak działamy?

Naszą wizytówką jest solidność, rzetelność i bezpieczeństwo każdej transakcji. Dodatkowo w razie jakichkolwiek niejasności, zapewniamy wsparcie prawne i pomoc naszego zespołu wykwalifikowanych doradców, którzy zawsze są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Przed zakupem dokonamy wyceny nieruchomości i zaproponujemy korzystną umowę na jasnych i prostych warunkach.

 

Prowadzony przez nas skup mieszkań zaprasza do współpracy osoby prywatne, jak i firmy. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy współpracować z każdym, kto chce sprzedać mieszkanie za gotówkę.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ