Skup nieruchomości do remontu

Szybki skup nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI
DO REMONTU

Aby realnie określić wartość danej nieruchomości, należy zapoznać się z faktycznym stanem technicznym. Odnosi się to do kwestii ściśle związanych z użytecznością nieruchomości (np. niesprawna instalacja elektryczna, problemy konstrukcyjne), ale również z estetyką. Osoby zainteresowane nieruchomością często rezygnują z zakupu już na samym początku ze względu na jej stan.

 

Skup nieruchomości do remontu

Sprzedaż mieszkania, lokalu lub innej nieruchomości, która jest w stanie opłakanym i wymaga gruntownego remontu jest niezwykle trudna. Niestety pośrednicy i agenci unikają nieruchomości do remontu, ale nic straconego, ponieważ nasz skup nieruchomości do remontu jest w stanie w szybkim tempie odkupić ją po najlepszej możliwej cenie. Dzięki temu osoby, które nie chcą przeznaczać pieniędzy na naprawy, mogą wiele zyskać. Wieloletne doświadczenie pozwala nam na klarowną analizę dostępnych opcji, dlatego wyceniamy nieruchomości po cenach zbliżonych do rynkowych! Skupujemy mieszkania w każdym stanie, mieszkania do remontu oraz mieszkania, które są zagracone i trzeba się pozbyć całej zawartości i to oczywiście za gotówkę. W przypadku długów, zagracenia czy ryzyka generalnego remontu, skup mieszkań do remontu zajmie się wszystkim, by odciążyć naszych klientów.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Mieszkanie do remontu – sprzedaż

 

Jeśli odziedziczyłeś stary dom z niepotrzebną, przestarzałą zawartością, która do niczego Ci się w życiu nie przyda lub posiadasz lokal wymagający dużych nakładów pieniężnych, a nie masz na to czasu i środków – wybierz nasz skup nieruchomości do remontu. Nasza firma Ideal Nieruchomości chętnie kupuje lokale tego typu, oferując za nie szybką gotówkę. Są to mieszkania, które nie są atrakcyjne dla potencjalnego klienta, a dla naszej firmy jak najbardziej. Jeżeli jesteś w posiadaniu mieszkania do gruntownego lub też mniejszego remontu, nie wahaj się skorzystaj z naszej oferty.

Profesjonalne podejście
do całej transakcji

Jesteśmy firmą, która do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, a cała transakcja odbywa się na wysokim poziomie, sprawnie i szybko. Oferując nasz skup lokali do remontu, wypracowaliśmy sobie specjalne procedury pozwalające nam na maksymalnie skrócenie czasu formalności. Wykorzystujemy metody porównawcze, dzięki którym sprawdzamy szybko wszystkie nieruchomości w okolicy, dlatego też nasze wyceny odzwierciedlają aktualny stan rynku nieruchomości. W ten sposób mogą Państwo sprzedać nieruchomość w dobrej cenie uzyskując nawet do 80% wartości nieruchomości zgodnie z wyceną.

skup mieszkań

Jak sprzedać nieruchomość do remontu?

 

Znając bardzo dobrze rynek nieruchomości, możemy rozwiać wszelkie wątpliwości Klientów, którzy boją się, że jednak nie uda się sprzedać nieruchomości do remontu. To właśnie nasz skup nieruchomości do remontu wie, że każda nieruchomość stanowi wartość dodaną, dlatego jej standard i zakres koniecznego remontu, nie są kluczowe. Pragniesz szybko sprzedać ciążącą Ci nieruchomość, koniecznie zadzwoń do nas. Spotkajmy się na miejscu i ustalmy, jak szybko możemy sfinalizować transakcję gotówkową. Bierzemy na siebie wszystkie formalności, więc nie czekaj na lepszą okazję. Szybka sprzedaż nieruchomości do generalnego remontu rozwiązuje wiele problemów naraz.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ