Skup nieruchomości po pożarze

Szybki skup nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI
PO POŻARZE

Czasami spotykamy się z nieruchomościami, które zostały zniszczone przez pożar. Niestety właściciele często nie chcą ich odnawiać z powodu braku środków na ich remont, a dochodzenie roszczeń z ubezpieczalni może zająć długie miesiące, a w niektórych przypadkach nawet lata. Pozbycie się nieruchomości, która jest tak zniszczona że nie nadaje się do zamieszkania, oznacza szybkie pozbycie się problemu i odzyskanie przynajmniej części pieniędzy.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Skup spalonych nieruchomości – czy jest to możliwe?

 

Oczywiście skup spalonych nieruchomości jest jak najbardziej możliwy. Nasza firma skupuje mieszkania, domy lub inne nieruchomości, które są po pożarach i wymagają sporego nakładu gotówki, aby przywrócić im stan pierwotny. Ogień potrafi wyrządzić duże straty, dlatego nie każdy chce, a nawet nie ma możliwości na odbudowanie swojego mienia. Dlatego nasz skup nieruchomości po pożarze jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają wymaganych środków finansowy do odnowy danego lokalu.

Co z odszkodowaniem?

Jeżeli otrzymasz odszkodowanie wypłacone przez towarzystwo ubezpieczeniowe i połączysz to z gotówką otrzymaną z naszego skupu, masz realne szanse na kupno nowej nieruchomości.

 

Naszym celem jest, aby skup spalonych nieruchomości przebiegał szybko i bezpiecznie. Ponadto oferujemy naszym Klientom wycenę, która nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem. Na bieżąco śledzimy ceny rynkowe, dlatego decydując się na nasze usługi zyskujesz pewność, że uzyskasz najatrakcyjniejszą ofertę. W przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości oferujemy naszym Klientom porady oraz wsparcie podczas całego procesu.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ