Skup nieruchomości Szczecin

Jesteś w patowej sytuacji finansowej? A może podarowano Ci nieruchomość, która wymaga remontu? Musisz polepszyć swoją sytuację materialną bądź niezwłocznie spłacić długi? Chcesz zrealizować sprzedaż mieszkania? Jeśli tak, wszystko czego będziesz potrzebował to zdecydowanego na zakup inwestora. Kupca, który ma środki finansowe, żebyś mógł zrealizować swoje plany. Poszukujesz zatem naszej firmy. Nasza domena to skup mieszkań Szczecin.

Skup mieszkań – Sprawdź jak wygląda nasza praca – skup domów Szczecin

Prowadzona przez nas firma działa na rynku już od kilkunastu lat. Rozpoczynaliśmy działalność jako kilku osobowa firma kapitałowa, której najważniejszym celem był szybki skup nieruchomości Szczecin. Istnieliśmy początkowo wyłącznie w swoim mieście. Z czasem, kiedy zdobywaliśmy większe doświadczenie, a nasze możliwości budżetowe się powiększały, zwiększyliśmy teren działania na ościenne miejscowości. Dziś prowadzimy skup mieszkań za gotówkę Szczecin w całej Polsce. Jeżeli masz ochotędowiedzieć się, czy prowadzimy działalność też w Twoim mieście, skontaktuj się z nami.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Sprawdź w jaki sposób realizujemy skup domów za gotówkę Szczecin

 

Znakomicie wiemy, jak wymagającą decyzją jest sprzedanie swojej nieruchomości. Najczęściej jest to nieruchomość, w której mogli się Państwo urodzić, z którą łączy się mnóstwo wspomnień i do której czujemy spory sentyment. Niestety, koleje losu często są poza naszymi decyzjami i jedynym sposobem na rozwiązanie opresji, będzie skup nieruchomości za gotówkę Szczecin. Pieniądze, jakie uzyskają Państwo od nas w gotówce lub transferem na konto, mogą posłużyć do wielu celów: spłacenia długu, inwestycja w nową nieruchomość, remontu domu, zakupu samochodu lub sfinansowanie kosztów leczenia. To Państwo decydują o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy.

szybki skup nieruchomości

Oto jak odbywa się skup mieszkań Szczecin

Pierwszym Pierwszy etap to wykonanie oceny wizualnej domu, który chcą Państwo nam sprzedać. Dokładnie badamy nieruchomość od zewnątrz, jak i od środka. Zwracamy uwagę na wszystkie rzeczy, mające wpływ na końcową cenę nieruchomości. W trakcie oględzin wykonujemy także dokumentację fotograficzną oraz charakterystykę opisową, w oparciu o którą nasz rzeczoznawca wykona operat i wycenę finansową.

Zaprezentowanie propozycji na skup domów Szczecin.

Kiedy nasza oferta kupna domu będzie wykonana, wyślemy ją Klientowi. Kalkulacja może być przekazana e-mailem, pocztą polską bądź możliwe jest umówienie kolejnego spotkania. Zawsze chcemy konstruować wyceny tak, aby były one akceptowane dla właściciela, a zarazem dawały nam możliwość zysku. Należy przy tym pamiętać, iż realizujemy skup nieruchomości Szczecin bez względu na stan techniczny, również tych do remontu, spalonych lub po powodzi.

skup mieszkań

Poinformowanie o decyzji o sprzedaniu nieruchomości

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa korzystna, przystępujemy do }ustalenia wizyty w kancelarii notarialnej. Trzeba mieć na uwadze, iż każde operacje zakupu i sprzedania mieszkania, aby były ważne w świetle prawa, powinny być podpisane w kancelarii notarialnej. Współpracujemy z notariuszami na terenie całej Polski, dlatego nie trzeba się bać transportu do dalekiego miasta.

najlepszy skup nieruchomości

Spotkanie u notariusza. W umówionym czasie spotykamy się z właścicielem u notariusza. Wtedy też akceptowana jest umowa sprzedaży mieszkania.

 

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Jak płacimy za skup domów za gotówkę Szczecin?

 

  1. Sporo osób z Państwa z pewnością interesuje to, jakie są dopuszczalne metody zapłaty za skup mieszkań Szczecin? Otóż oferujemy że dostępne są dwie opcje. Mogą Państwo wybrać dla siebie tę najkorzystniejszą.
  2. Zapłata za sprzedaż gotówką – nie ma dla nas problemu, żeby za skup domów Szczecin zapłacić pieniędzmi do ręki. W takim przypadku, przekazanie pieniędzy ma miejsce w tym samym czasie, kiedy podpisujemy akt notarialny. Skup nieruchomości za gotówkę Szczecin to niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zrealizować operację.
  3. Wypłata należności na rachunek bankowy – skup mieszkań Szczecin realizujemy również z opcją przelania środków na rachunek bankowy. Wówczas środki finansowe dotrą na Państwa rachunek bankowy w czasie 24 godzin do zawarcia umowy u notariusza.

Każde realizowane przez nas sprzedaże są bezpieczne i przejrzyste. Kontrahentom zapewniamy także uniwersalną pomoc i kompleksowe wsparcie w trakcie dopełniania formalności, między innymi: skompletowanie dokumentacji bądź wyjaśnienie wpisów umowy.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

ZADZWOŃ