Skup nieruchomości Katowice

Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? A może zapisano Ci nieruchomość, która potrzebuje wyremontowania? Potrzebujesz polepszyć swoje finanse lub niezwłocznie uregulować dług? Chodzi Ci po głowie sprzedaż działki? Jeśli tak, wszystko czego potrzebujesz to chętnego na kupno inwestora. Klienta, który posiada środki finansowe, żebyś mógł ziścić swoje zamierzania. Potrzebujesz zatem naszej firmy. Nasza specjalizacja to skup mieszkań Katowice.

Skup mieszkań – Przekonaj się co robimy na co dzień – skup domów Katowice

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od parunastu lat. Rozpoczynaliśmy funkcjonowanie jako niewielka firma inwestycyjna, której głównym zadaniem był korzystny skup nieruchomości Katowice. Istnieliśmy na początku jedynie w swoim mieście. Z biegiem czasu, kiedy zdobywaliśmy duże doświadczenie, a nasze możliwości finansowe się powiększały, powiększyliśmy powierzchnię działania na inne miasta. Aktualnie nasza firma oferuje skup mieszkań za gotówkę Katowice w całej Polsce. Jeśli masz ochotęsprawdzić, czy prowadzimy działalność również w Twoim mieście, niezwłocznie się z nami skontaktuj.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Dowiedz się jak wykonujemy skup domów za gotówkę Katowice

 

Dobrze orientujemy się, jak odpowiedzialną decyzją jest sprzedanie swojej działki. Najczęściej jest to nieruchomość, w której mogli się Państwo urodzić, z którą łączy się mnóstwo emocji i do której czujemy wielki sentyment. Niestety, życiowe ścieżki często są niezależne od nas i jedynym sposobem na rozwiązanie tarapatów, jest skup nieruchomości za gotówkę Katowice. Pieniądze, jakie otrzymają Państwo od nas do ręki albo przelewem na konto, będą mogły przydać się do różnych celów: spłata zadłużenia, inwestycji w nową nieruchomość, remont domu, kupna samochodu albo uregulowanie kosztów leczenia. To Państwo decydują o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy.

szybki skup nieruchomości

Jak realizuje się skup mieszkań Katowice

Pierwszym Pierwszy krok to przeprowadzenie oceny technicznej mieszkania, które klient chce przekazać na sprzedaż. Wnikliwie sprawdzamy nieruchomość od zewnątrz, oraz od wewnątrz. Szczególnie sprawdzamy każdą rzecz, która może mieć wpływ na końcową cenę nieruchomości. W trakcie wizytacji wykonujemy też dokumentację fotograficznąa także charakterystykę opisową, na podstawie których nasz fachowiec wykona operat.

Demonstracja propozycji na skup domów Katowice.

Kiedy nasza propozycja zakupu domu będzie gotowa, wyślemy ją Klientowi. Analiza cenowa może zostać wysłana e-mailem, drogą korespondencyjną lub możemy umówić się na kolejne spotkanie. Zawsze chcemy konstruować oferty w taki sposób, aby były one satysfakcjonujące dla Państwa, a zarazem dawały nam możliwość zysku. Trzeba przy tym być świadom, iż prowadzimy skup nieruchomości Katowice o dowolnym stanie technicznym, także tych do remontu, spalonych albo po powodzi.

skup mieszkań

Ostateczna decyzja właściciela

Jeśli nasza oferta satysfakcjonuje Państwa, przystępujemy do }uzgodnienia spotkania u notariusza. Należy być świadom tego, iż każde operacje kupna i sprzedaży domu, aby były ważne w świetle prawa, muszą być przeprowadzane w kancelarii notarialnej. Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi w całym kraju, dlatego nie muszą się Państwo bać transportu do dalekiego miasta.

najlepszy skup nieruchomości

Wizyta w kancelarii notarialnej. W umówionym czasie odbywa się spotkanie z właścicielem u notariusza. Wtedy również parafowana jest umowa kupna i sprzedaży domu.

 

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Jak płacimy za skup domów za gotówkę Katowice?

 

  1. Wielu z Państwa na pewno interesuje to, w jakich formach może dojść do wypłacenia pieniędzy za skup mieszkań Katowice? Informujemy że dostępne są dwie metody. Każdy klient będzie mógł wybrać dla siebie tę najdogodniejszą.
  2. Wypłacenie pieniędzy do ręki – nie ma dla nas problemu, żeby za skup domów Katowice zapłacić gotówką. W takim przypadku, przekazanie gotówki następuje równocześnie z podpisaniem aktu notarialnego. Skup nieruchomości za gotówkę Katowice to okazja dla wszystkich, którzy chcą szybko zrealizować transakcję.
  3. Wypłata pieniędzy na rachunek bankowy – skup mieszkań Katowice realizujemy także z opcją transferu pieniędzy na konto. Wtedy pieniądze trafią na Państwa konto osobiste w ciągu 24 godzin do podpisania umowy w kancelarii notarialnej.

Każde przeprowadzane przez nas sprzedaże są gwarantowane i przejrzyste. Klientom zapewniamy ponadto obszerną pomoc i kompleksowe wsparcie przy dopełnieniu realizowania formalności, na przykład: uzupełnienie dokumentów lub wyjaśnienie wpisów umowy.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

ZADZWOŃ