Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Koziegłowy – dokładna transakcja

Jesteśmy profesjonalnym zespołem umacniającym się w skupowaniu nieruchomości. Dbając o komfort kontrahenta, proponowana przez naszą firmę nieruchomość to gwarancja pozyskania realnej atrakcyjnej kwoty w zamian za sprzedaż lub kupna mającej dobrą lokalizację działki. Bywa, że nie dają nam spokoju tarapaty z domowym budżetem i jesteśmy zdecydowani jasno i przejrzyście wyjść na prostą. To jest bardzo właściwy czas , aby zapoznać się z ofertą na jedyny w swoim rodzaju skup nieruchomości, który w szybki i bezstresowy sposób ukończy każdą propozycję odkupienia domu

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim sposobem zostaje wykonany skup nieruchomości Koziegłowy?

W pierwszej kolejności trzeba poprosić o spotkanie z naszym przedstawicielem poprzez serwis www, połączenie telefoniczne czy też na wizycie odwiedzając nasz skup nieruchomości. W dalszej kolejności zapoznajemy się z działką, z którą posiadacze przyszli do naszej firmy, w dalszej kolejności umawiamy dzień obejrzenia budynku. Nasz konsultant wyznacza sumę za kupno kamienicy a później dzwoni, by wyłuszczczyć Państwu startową propozycję. Po zakończeniu negocjacji, w momencie, kiedy obie strony dojdą do porozumienia, jeżeli mamy na myśli sumę, podpisujemy akt rezerwacji oraz wypłacamy depozyt.
Po uzgodnieniu całości detali oraz okazaniu przez Państwa dokumentów potwierdzających własność umawiamy termin, w którym odbędzie się podpisanie aktu notarialnego, a przebieg odkupowania jest procesem o wysokim poziomie bezpieczeństwa, jaki następuje w czasie kilku dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Koziegłowy – bezproblemowo , ale także uczciwie

W trudnych chwilach poszukujesz ad hoc sporej kwoty, nie masz za dużo czasu – nasza usługa oczywiście jest trafiająca w moment. Przeprowadzamy efektywny skup nieruchomości za gotówkę, przez co mają Państwo gwarancję, że dzięki nam uwolnią Państwo Państwa finanse spoczywające w mieszkaniu. Proponujemy aż do 80 % średniej ceny nieruchomości (budynki pozbawione niejasnych uregulowań). W przypadku kamienicy wraz z zamieszkałym lokatorem jak również o współwłasności w terenie kwota zostanie przeanalizowana indywidualnie.
Jeżeli musisz sprzedać mieszkanie czy kamienicę jak również dostać ustaloną sumę niekłopotliwie, zdecydowanie dobrym punktem naszej oferty będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które zaświadczenia przynieść, Jeżeli zamiarujesz wizytować grupę kapitałową zajmującą się akurat takim rynkiem usług jak skup nieruchomości za gotówkę?

Najważniejszym zaświadczeniem zdaje się być umowa posiadania lokale, by nie ulegało wątpliwości iż pragniesz odsprzedać coś, jaką oferujesz. Przydatne również zdają się być zdjęcia budynku, po to, aby zainteresowany nabywca określił, czy takiego typu budynku oczekuje. Często ma miejsce sytuacja taka, że poświadczenia zaginęły a także nie posiadamy wiedzy, w jaki sposób te umowy uzyskać. W tym wypadku pomocy udzieli działalność, która ma fachowe podejście i duże doświadczenie w obrębie obligatoryjnych procesów dotyczących odsprzedawania i z uwagi na to wykazuje listę dokumentów, dzięki którym urzędnik sporządzi konieczne dokumenty.

W sprawie właścicieli kwatery, którzy mieszkają poza krajem i nie mają możliwości we własnym zakresie zbierać umów, mogą przekazania sprawy innej osobie do skompletowania umów dotyczących sprzedania od konkretnych instytucji. W tym przypadku to inwestor z naszego biura gromadzi konieczne przy transakcji akty za pozwoleniem drugiej strony transakcji.

Dlaczego można rozważyć SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Kilka razy w życiu kłopot z pieniędzmi jest determinantem upłynnienia domu. Najczęściej w tej sytuacji czas gra kluczową rolę zatem nie powinniśmy narażać się na tak spore oczekiwanie a także stres. W momencie, w którym chcesz poprawy sytuacji materialnej, skontaktuj się z naszym zespołem. Gwarantujemy dokładny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CHWILE, JAKIE NAKŁANIAJĄ DO WYKORZYSTANIA ODKUPU MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ.

Sprzedanie kamienicy dla detalicznego nabywcy stanowi spore trudności, gdyż ma prawo skończyć się ogromnym czekaniem na nabywcę. Z tego powodu dobrą szansą jest przekazanie mieszkania dla agencji.

najlepszy skup nieruchomości

W dalszych zdaniach wyliczamy najczęstsze chwile, dla których skup mieszkań za gotówkę zdaje się być wyjątkową możliwością, żeby zapewnić sobie płynność finansową:

 • przez zaległości interesanta teren zaraz może być przejęte na licytacji
 • dom obciąża hipoteka, natomiast posesor nie ma możliwości comiesięcznego uregulowywania długu
 • sprzedawcy nie mają komu przekazać kamienicy, nie posiadają finansów na posiadanie kamienicy jak również mieliby chęć przeprowadzić się do lepszego domu
 • kamienica jest spadkiem, jednakże dziedzic nie potrafi doprowadzić do stanu użyteczności nieruchomości i potrzebuje pozyskania środków

Nasze usługi oferujemy na konkretnych i dokładnych procesach, oferując kompleksowe asystowanie. Gwarantujemy serwis na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Koziegłowy – natychmiast , ale także z poszanowaniem klienta

Niekiedy zdaje się, iż pozyskanie kupca budynku to mały temat, natomiast sytuacja często jest trudniejsza. Kwatery z drugiej ręki często niełatwo sprzedać przez wiele miesięcy, z uwagi na to, że trudną do obejścia trudnością będzie suma. Łatwo zauważyć, iż ceny rynkowe będą z dnia na dzień większe a pomniejszenie ceny nie będzie trafnym wyjściem, gdyż w ten sposób można stracić pokaźną pulę środków.

Z JAKIEGO WZGLĘDU POWINNO SIĘ PRZEMYŚLEĆ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Koziegłowy?

Zeszłe dekady pokazują, jak kłopotliwie odsprzedać lokal w uczciwej cenie. Sprzedawcy, którzy oczekują od ręki puli środków chcą zwrócić uwagę na lokal poprzez obniżanie cen. Ponad siedemdziesiąt procent kwater proponuje się na klientów od dekady. Jasne, rzecz jasna – są to ulokowane pokłady gotówki. Gdy przez długi czas trudno jest sprzedać działki, to powinniśmy zdecydowanie dojśc do wniosku, w którym miejscu leży utrudnienie. Wyłącznie pojedyńczy sprzedawcy znajdują chętnego na działkę za gotówkę w ciągu kilku miesięcy. Dotyczy to w dużej mierze właścicieli, którzy posiadają zasadniczo świeże lokale ulokowane w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być prawdziwym hitem dla posesorów, nie dających rady przez tygodnie zbyć swego mieszkania.

Skup domów za gotówkę omija gros kłopotliwych procedur. W czasie maks. 5 dni przekazujemy należność posesorowi mieszkania.

Warto jednakże wziąć pod rozwagę, iż skup domów za gotówkę pobiera prowizję. Może to być nierzadko między 7 a 12% wartości mieszkania. Natomiast trzeba wiedzieć, iż umówione środki płacone zostają w ekspresowym tempie. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – zbywamy lokum oraz nie mamy konieczności rozmyślać, cóż będzie się z nią działo z nią w przyszłości.

SKUP MIESZKAŃ Koziegłowy – bezproblemowo i za godziwe pieniądze

Nasza działalność proponuje właścicielom domów skup mieszkań od ręki, gwarantując rzetelną a także jasną usługę. Zdaje się to być świetne podejście dla osób, muszących z miejsca spieniężyć obiekt. Ponad działkami bez problemów odkupujemy również lokale z dożywociem.

Sprzedawanie kwatery samodzielnie potrzebuje od zbywcy czasu, ponieważ zainteresowani moga być dociekliwi. Jeżeli odszukamy klienta nieruchomości, niezła opcja jest, jeżeli kupiec dysponuje większymi finansami na zakup lokum. Kiedy ma konieczność skorzystać z kredytu, czas upłynnienia ogromnie będzie długi.

Co jest w stanie zaoferować nasz skup mieszkań Koziegłowy?

Nasz skup mieszkań, będzie ogromnie świetnym sposobem. Nie mają konieczności sprzedawcy walczyć z sporymi przeszkodami mającymi związek ze sprzedawaniem kwatery. Naszym specjalistom można 1 raz okazać kamienicę a my w dobę prezentujemy proponowaną należność za kupienie lokalu. Odmiennym, a zarazem bardzo wartym uwagi faktem wydaje się, że nie muszą się klienci znać na polskiej legislatywie, ponieważ nasi agenci perfekcyjnie poruszają się w prawach wiążących się z kupnem działki. Proces przeprowadzamy możliwie jak najszybciej, z kolei ustaloną sumę przelewamy ludziom bezzwłocznie po podpisie dokumentu u notariusza.

SKUP DOMÓW Koziegłowy – bez stresu i efektywnie

Czasami zdarza się, że zbywanie domu jest właściwym rozwiązaniem. Ku takim decyzjom pcha sprzedających trudny czas. Ale nieważne z jakich pobudek decydujemy się na ten krok – istotne, aby taka umowa gwarantowała obustronną korzyść.

W jaki sposób efektywnie wyprzedać teren?

Własnoręczne działanie w celu wyprzedania domu lub za pośrednictwem biura nieruchomości, bardzo często okazują się niewłaściwym działaniem. Jest to szczególnie niepożądane, w momencie kiedy bezzwłocznie potrzebujemy kwoty pieniężnej. Ogromnie wadliwe będzie to rozwiązanie, gdy czas nas goni i oczekujemy ekspresowej kwoty.

Aby przyspieszyć proces zbycia terenu, powinno się wizytować proponowany przez nas skup domów, gdzie w uczciwy i krótki sposób przejdziemy naszą sprzedaż. Skup przebiega tak, iż zbywca przedstawia naszej firmie lokal do wykupu, a następnie nasi specjaliści po dokładnym wizytowaniu wnioskują czy kupują. Jeżeli oczywiście, to negocjują warunki. Gdy zbywający zaakceptuje sposób rozliczeń, w tym momencie dopinamy transakcję, natychmiast organizujemy wymagane notarialne zaświadczenia, a następnie, niemalże bez zwłoki, uiszczamy posesorowi wszystkie środki.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości kozieglowy ⇊

 • Skup nieruchomości kozieglowy
 • Skup nieruchomości za gotówkę kozieglowy
 • Skup zadłużonych nieruchomości kozieglowy
 • Skup nieruchomości z kredytem kozieglowy
 • Skup nieruchomości zadłużonych kozieglowy
 • Skup nieruchomości z długiem kozieglowy
 • Skup nieruchomości z lokatorem kozieglowy
 • Skup udziałów w nieruchomościach kozieglowy
 • Skup nieruchomości do remontu kozieglowy
 • Szybki skup nieruchomości z problemami kozieglowy
 • Skup nieruchomości do remontu kozieglowy
 • Skup zadłużonych nieruchomości kozieglowy
 • Skup nieruchomości z problemami kozieglowy
 • Skup nieruchomości bez pośredników kozieglowy
 • Skup nieruchomości po spadku kozieglowy
 • Wykup nieruchomości kozieglowy
 • Odkup nieruchomości kozieglowy
 • Szybka sprzedaż nieruchomości kozieglowy
 • Skup nieruchomości ze służebnością kozieglowy
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość kozieglowy
 • Nieruchomości zadłużone kozieglowy
 • Nieruchomość z długiem sprzedam kozieglowy
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia kozieglowy

SKUP MIESZKAŃ kozieglowy ⇊

 • Skup mieszkań kozieglowy
 • Skup mieszkań za gotówkę kozieglowy
 • Skup zadłużonych mieszkań kozieglowy
 • Skup mieszkań z kredytem kozieglowy
 • Skup mieszkań zadłużonych kozieglowy
 • Skup mieszkań z długiem kozieglowy
 • Skup mieszkań z lokatorem kozieglowy
 • Skup udziałów w mieszkaniach kozieglowy
 • Skup mieszkań do remontu kozieglowy
 • Szybki skup mieszkań z problemami kozieglowy
 • Skup mieszkań do remontu kozieglowy
 • Skup zadłużonych mieszkań kozieglowy
 • Skup mieszkań z problemami kozieglowy
 • Skup mieszkań bez pośredników kozieglowy
 • Skup mieszkań po spadku kozieglowy
 • Wykup mieszkań kozieglowy
 • Odkup mieszkań kozieglowy
 • Szybka sprzedaż mieszkań kozieglowy
 • Skup mieszkań ze służebnością kozieglowy
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie kozieglowy
 • Mieszkanie zadłużone kozieglowy
 • Mieszkanie z długiem sprzedam kozieglowy
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia kozieglowy

SKUP DZIAŁEK kozieglowy ⇊

 • Skup działek za gotówkę kozieglowy
 • Skup zadłużonych działek kozieglowy
 • Skup działek zadłużonych kozieglowy
 • Skup działek z długiem kozieglowy
 • Skup udziałów w działkach kozieglowy
 • Szybki skup działek z problemami kozieglowy
 • Skup działek bez pośredników kozieglowy
 • Skup działek po spadku kozieglowy
 • Wykup działek kozieglowy
 • Odkup działek kozieglowy
 • Szybka sprzedaż działek kozieglowy
 • Szybka sprzedaż działki kozieglowy
 • Działka zadłużona kozieglowy
 • Działki z długiem sprzedam kozieglowy

SKUP LOKALI kozieglowy ⇊

 • Skup lokali za gotówkę kozieglowy
 • Skup zadłużonych lokali kozieglowy
 • Skup lokali z kredytem kozieglowy
 • Skup lokali zadłużonych kozieglowy
 • Skup lokali z długiem kozieglowy
 • Skup udziałów w lokalach kozieglowy
 • Skup lokali do remontu kozieglowy
 • Szybki skup lokali z problemami kozieglowy
 • Skup lokali do remontu kozieglowy
 • Skup zadłużonych lokali kozieglowy
 • Skup lokali z problemami kozieglowy
 • Skup lokali bez pośredników kozieglowy
 • Skup lokali po spadku kozieglowy
 • Wykup lokali kozieglowy
 • Odkup lokali kozieglowy
 • Szybka sprzedaż lokali kozieglowy
 • Szynka sprzedaż lokalu kozieglowy
 • Lokal zadłużony kozieglowy
 • Lokal z długiem sprzedam kozieglowy
 • Lokal za spłatę zadłużenia kozieglowy

SKUP ZIEMI kozieglowy ⇊

 • Skup ziemi kozieglowy
 • Skup ziemi za gotówkę kozieglowy
 • Skup udziałów w ziemi kozieglowy
 • Szybki skup ziemi z problemami kozieglowy
 • Skup ziemi bez pośredników kozieglowy
 • Skup ziemi po spadku kozieglowy
 • Wykup ziemi kozieglowy
 • Odkup ziemi kozieglowy
 • Szybka sprzedaż ziemi kozieglowy
 • Szybka sprzedaż ziemi kozieglowy

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW kozieglowy ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów kozieglowy
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania kozieglowy
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości kozieglowy
 • Usuwanie lokatora z mieszkania kozieglowy
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości kozieglowy
 • Eksmisja dzikiego lokatora kozieglowy
 • Eksmisja dzikich lokatorów kozieglowy
 • Eksmisja lokatora kozieglowy

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH kozieglowy ⇊

 • Skup udziałów kozieglowy
 • Skup udziałów kozieglowy
 • Skup udziałów w spadkach kozieglowy
 • Skup udziałów w nieruchomościach kozieglowy
 • Skup udziałów w spółkach kozieglowy
 • Skup udziałów w spadku kozieglowy
 • Skup udziałów w mieszkaniu kozieglowy
 • Skup udziałów w mieszkaniach kozieglowy
 • Skup udziałów w lokalach kozieglowy

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA kozieglowy ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości kozieglowy
 • Oddłużanie mieszkań kozieglowy
 • Oddłużanie mieszkania kozieglowy
 • Oddłużanie domów kozieglowy
 • Oddłużanie lokali kozieglowy
 • Pomoc w oddłużaniu kozieglowy
 • Pomoc w spłacie zadłużenia kozieglowy
 • Dług w spółdzielni kozieglowy
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej kozieglowy
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni kozieglowy
 • Skup zadłużonych nieruchomości kozieglowy
 • Skup nieruchomości z lokatorem kozieglowy
 • Skup nieruchomości z długiem kozieglowy
 • Skup mieszkań z hipoteką kozieglowy
 • Skup nieruchomości z komornikiem kozieglowy

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI kozieglowy ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych kozieglowy .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem kozieglowy .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie kozieglowy .
 • Wycena Mieszkań po pożarze kozieglowy .
 • Wycena Mieszkań do remontu kozieglowy .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem kozieglowy
 • Wycena zadłużonych nieruchomości kozieglowy
 • Wycena nieruchomości z kredytem kozieglowy
 • Wycena nieruchomości zadłużonych kozieglowy
 • Wycena nieruchomości z długiem kozieglowy
 • Wycena nieruchomości z lokatorem kozieglowy
 • Wycena udziałów w nieruchomościach kozieglowy
 • Wycena nieruchomości do remontu kozieglowy
 • Wycena skup nieruchomości z problemami kozieglowy
 • Wycena nieruchomości do remontu kozieglowy
 • Wycena zadłużonych nieruchomości kozieglowy
 • Wycena nieruchomości z problemami kozieglowy
 • Wycena nieruchomości bez pośredników kozieglowy
 • Wycena nieruchomości po spadku kozieglowy
 • Wyceny mieszkań kozieglowy
 • Wyceny zadłużonych mieszkań kozieglowy
 • Wyceny mieszkań z kredytem kozieglowy
 • Wyceny mieszkań zadłużonych kozieglowy
 • Wyceny mieszkań z długiem kozieglowy
 • Wyceny mieszkań z lokatorem kozieglowy
 • Wyceny udziałów w mieszkań kozieglowy
 • Wyceny mieszkań do remontu kozieglowy
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami kozieglowy
 • Wyceny mieszkań do remontu kozieglowy
 • Wyceny zadłużonych mieszkań kozieglowy
 • Wyceny mieszkań z problemami kozieglowy
 • Wycena mieszkania po spadku kozieglowy
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu kozieglowy
 • Wycena działek kozieglowy
 • Wycena domów kozieglowy
 • Wycena ziemi kozieglowy
 • Wyceny działek kozieglowy
 • Wyceny domów kozieglowy
 • Wyceny ziemi kozieglowy
 • Wyceny garaży kozieglowy

Ceny nieruchomości kozieglowy ⇊

 • Cena nieruchomości kozieglowy
 • Ceny nieruchomości kozieglowy
 • Cena mieszkań kozieglowy
 • Cena mieszkania kozieglowy
 • Cena domów kozieglowy
 • Cena działek kozieglowy
 • Cena ziemi kozieglowy
 • Cena lokali kozieglowy
 • Cena garaży kozieglowy
 • Ceny mieszkań kozieglowy
 • Ceny domów kozieglowy
 • Ceny działek kozieglowy
 • Ceny ziemi kozieglowy
 • Ceny lokali kozieglowy
 • Ceny garaży kozieglowy
 • Sprzedam nieruchomość kozieglowy
 • Sprzedam dom kozieglowy
 • Sprzedam mieszkanie kozieglowy
 • Sprzedam lokal kozieglowy
 • Sprzedam ziemie kozieglowy
 • Sprzedam działkę kozieglowy
 • Sprzedam działkę garaż kozieglowy
 • Szybko sprzedam nieruchomość kozieglowy
 • Szybko sprzedam dom kozieglowy
 • Szybko sprzedam mieszkanie kozieglowy
 • Szybko sprzedam lokal kozieglowy
 • Szybko sprzedam ziemie kozieglowy
 • Szybko sprzedam działkę kozieglowy
 • Szybko sprzedam garaż kozieglowy
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone kozieglowy
 • Sprzedam zadłużony dom kozieglowy
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie kozieglowy
 • Sprzedam zadłużony lokal kozieglowy
 • Sprzedam ziemie z długami kozieglowy
 • Sprzedam działkę z długami kozieglowy
 • Sprzedam garaż z długmiem kozieglowy

BIURO NIERUCHOMOŚCI kozieglowy ⇊

 • Nieruchomości kozieglowy
 • Ogłoszenia nieruchomości kozieglowy
 • Biuro nieruchomości kozieglowy
 • Biura nieruchomości kozieglowy
 • Agent nieruchomości kozieglowy
 • Agenci nieruchomości kozieglowy
 • Pośrednik nieruchomości kozieglowy
 • Pośrednicy nieruchomości kozieglowy
 • Jak sprzedać nieruchomość kozieglowy
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości kozieglowy
 • Prawnik nieruchomości kozieglowy
ZADZWOŃ