Skup nieruchomości z komornikiem

Szybki skup nieruchomości

SKUP NIERUCHOMOŚCI
Z KOMORNIKIEM

Prowadzony przez nas skup nieruchomości z komornikiem skierowana jest do osób, którzy utracili płynność finansową, posiadają nieruchomość, która od dawna nie znajduje kupca i jest obarczona wpisem komorniczym.

 

Nie istotne jest to czy nad nieruchomością wisi już komornik, czy zadłużenie wynika z niepłaconego czynszu. Można sprzedać nam każdą nieruchomość obciążoną długami, jak i z komornikiem. Dlaczego zapraszamy do skorzystania z naszego skupu, ponieważ dzięki nam pozbędziesz się zadłużenia raz na zawsze. Sprzedając nam swoją nieruchomość zyskujesz więcej niż może zostać wylicytowane podczas licytacji egzekucyjnej.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Potrzebujesz gotówki – koniecznie skontaktuj się z nami

Skup nieruchomości z komornikiem – ostatnia szansa na sprzedaż nieruchomości

 

Kiedy powinie się Państwu noga i konieczna będzie sprzedaż swojego lokum, nasz skup nieruchomości z komornikiem chętnie odkupi tę nieruchomość.

Pierwsze co trzeba zrobić to skontaktować się z nami, a następnie wypełnić formularz zawarty na naszych stronach. Następnie specjalista z naszej firmy możliwie najszybciej przyjeżdża do Klienta, aby obejrzeć dany obiekt. Po obejrzeniu nieruchomości, Klient jeszcze tego samego dnia otrzymuje wycenę i wstępną umowę transakcji. Po dojściu do porozumienia należy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty takie jak: akt własności czy numer Księgi Wieczystej. Dodatkowo potrzebne będą dokumenty potwierdzające rodzaj i wysokość zadłużenia. Następnie po zaakceptowaniu naszej wyceny przez Klienta następuje podpisanie aktu notarialnego w obecności notariusza. Cały proces sprzedaży skup nieruchomości z komornikiem przeprowadza maksymalnie w przeciągu kilku dni.

SKUP MIESZKAŃ Z KOMORNIKIEM
Ideal Nieruchomości

W obecnych czasach nie jest tak łatwo sprzedać mieszkanie, a tym bardziej z obciążeniem komorniczym. Wiąże to się m.in. z tym, że nie znajdziemy szybko nabywcy. Ale nic straconego, ponieważ nasz skup mieszkań z komornikiem chętnie odkupi od Państwa mieszkanie. jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób Klient oszczędza czas, który musiałby poświęcić na wystawianie ogłoszeń oraz telefoniczne kontakty i osobiste spotkania z potencjalnymi, często niezdecydowanymi nabywcami lokalu.

skup mieszkań

Co oferujemy?

Jako doświadczony skup mieszkań z komornikiem, gwarantujemy natychmiastową wycenę, sporządzenie umowy, umówienie notariusza do podpisania aktu notarialnego oraz przekazanie pieniędzy. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu kwoty w wysokości do 80% rynkowej ceny danej nieruchomości, przy czym wartość ta jest wyliczana na podstawie faktycznych cen mieszkań sprzedawanych na lokalnym rynku w ciągu ostatniego roku, a nie kwot prezentowanych na portalach z ogłoszeniami nieruchomościowymi.

Z naszej strony Klient ma zagwarantowaną pewność i bezpieczeństwo transakcji oraz uczciwe i konkurencyjne warunki ofertowe. W razie potrzeby odpowiadamy rzetelnie na wszystkie pytania oraz udzielamy wyczerpujących informacji.

Zainteresowany skupem nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Wypełnij formularz
i sprzedaj nieruchomość

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ