Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Mirosławiec – efektywna sprzedaż mieszkania

Jesteśmy międzypokoleniowym zespołem skupiającym uwagę na zakupowaniu budynków. Adresując korzyści kontrahenta, wysunięta jako propozycja przez zarząd Ideal Nieruchomości działka stanowi gwarant przekazania w szybki sposób ustalonej sumy za przekazanie praw własności lub wejścia w posiadanie ciekawej kamienicy. Od czasu do czasu bywa, że doskwierają nam problemy ekonomiczne i właśnie dlatego staramy się jak najszybciej spłacić kredyt. Bezapelacyjnie – to niesamowicie trafny okres , by zapoznać się z ofertą na nasz skup nieruchomości, który w jasny i bezkonfliktowy sposób sfinalizuje każde zapytanie o pozyskania obiektu

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jaką drogą zostaje dokonany skup nieruchomości Mirosławiec?

W pierwszej kolejności upraszamy, aby nawiązać kontakt z naszym konsultantem poprzez formularz na stronie, zapytanie telefoniczne lub też w naszej siedzibie wizytując nasz skup nieruchomości. W dalszej kolejności zaznajamiamy się z nieruchomością, wraz z którą posesorzy zechcieli nas odwiedzić, później ustalamy termin wizytacji budynku. Nasz przedstawiciel szacuje stan techniczny mieszkania a potem mailuje, aby przedłożyć wstępną kwotę. Po negocjowaniu, w chwili, kiedy obie strony przytakną na cenę, pokwitowujemy akt rezerwacji i wydajemy zadatek.
Po uzgodnieniu każdego z ustaleń oraz przekazaniu nam dokumentów potwierdzających własność ustalamy czas, kiedy mieć miejsce ma wizyta u notariusza, a sam proces wykupowania zdaje się być działaniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa, jaki ma miejsce w czasie maksimum pięciu dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Mirosławiec – natychmiast , jak również dokładnie

W momencie, kiedy szukasz z miejsca pokaźnych zasobów ekonomicznych, zależy Ci na czasie – nasza propozycja jak najbardziej jest dla Ciebie. Przeprowadzamy bez zwłoki skup nieruchomości za gotówkę, co sprawi, iż za naszą sprawą uwolnią Państwo wasze finanse spoczywające w lokalu. Oferujemy aż do 80 % ogólnie przyjętej ceny na rynku garażu (budynki nieposiadające żadnych problemów). W przypadku lokalu z trudnym lokatorem a także o byciu współposiadaczem w działce oferta zostanie ustalona pojednyńczo.
Jeśli potrzebujesz odsprzedać kamienicę czy garaż oraz przyjąć pieniądze bez przeszkód, na pewno znakomitym punktem naszej oferty będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które poświadczenia zebrać, Jeśli masz chęć wizytować grupę inwestycyjną parającą się właśnie taką branżą jak skup nieruchomości za gotówkę?

Istotnym aktem jest akt posiadania kwatery, by było wiadomo że możesz sprzedać nieruchomość, którą przedstawiasz. Przydatne również są zdjęcia działki, by chętny kupujący wyraził swoje zdanie, czy tego typu kwatery poszukuje. Najczęściej ma miejsce sytuacja taka, iż poświadczenia zaginęły i nie posiadamy informacji, gdzie dokumenty owe pozyskać. Tutaj wspomoże nas działalność, która gwarantuje informacje oraz ogromne doświadczenie w zakresie kwestii formalnych dotyczących obrotu nieruchomościami dzięki czemu określa całą dokumetację, na których podstawie urzędnik będzie mógł stworzyć akt sprzedaży.

W sprawie posiadaczy domy, mieszkających poza krajem i nie mogą na własną rękę szukać aktów, mają możliwość udzielić pełnomocnictwa do odszukania umów dotyczących sprzedaży od właściwych organów. W takiej sytuacji to właśnie pełnomocnik Ideal Nieruchomości zbiera niezbędną dokumentację w sprawie sprzedawcy.

Kiedy nie ma innego wyjścia, niż przeprowadzić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Co jakiś czas niespłacona pożyczka sprawia, że jesteśmy zobligowani do upłynnienia kamienicy. Niezwykle często gdy tak się dzieje czas stanowi największą rolę więc przez wzgląd na to nie można narażać się na tak długą zwłokę oraz przestrach. W momencie, w którym poszukujesz poprawy sytuacji materialnej, rozmów się z naszym skupem nieruchomości. Możemy zagwarantować sprawny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

MOMENTY, KTÓRE ZACHĘCAJĄ DO WYKONU ODKUPU DOMÓW OD RĘKI.

Pozbycie się gruntu dla detalicznego nabywcy przedstawia wielkie przeciwności, gdyż ma szansę być obarczone wielotygodniowym oczekiwaniem na kupca. Stąd też ekspresową możliwością zdaje się być przekazanie mieszkania do agencji.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej prezentujemy najczęstsze problemy, przez które skup mieszkań za gotówkę zdaje się być idealną opcją, aby zapewnić sobie święty spokój:

 • przez niespłacanie należności sprzedawcy teren za moment może być zajęte przez komornika
 • kwaterę obciąża hipoteka, z kolei posiadacz nie ma możliwości w dalszym ciągu płacenia kredytu
 • posesorzy nie chcą oddać terenu, nie mają środków na korzystanie z lokalu i rozważają, żeby przeprowadzić się do tańszego budynku
 • kamienica jest spadkiem, jednakże spadkobierca nie potrafi wyremontować kamienicy oraz ma konieczność uzyskania finansowania

Skup nieruchomości świadczymy na oczywistych a także przejrzystych operacjach, proponując pełne doradztwo. Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Mirosławiec – bezproblemowo , jak również za uczciwą kwotę

Niekiedy wydaje się, jakoby zbywanie budynku to mały problem, lecz rzeczywistość czasami bywa zmienna. Kamienice na rynku wtórym często nie da rady zbyć przez wiele miesięcy, ponieważ sporą przeszkodą jest suma. Oczywiste, iż ceny rynkowe są coraz pokaźniejsze i dumping sumy nie będzie rozsądnym sposobem, gdyż w ten sposób da się utracić ogromną pulę środków.

CZY POWINNO SIĘ POSTAWIĆ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Mirosławiec?

Minione dekady pokazują, jak niełatwo jest sprzedać garaż w właściwej wartości. Klienci, chcący szybko kwoty pieniężnej próbują zwrócić uwagę na lokal obniżając cenę. Sporo gruntów oczekuje na klientów od dekady. Nietrudno stwierdzić, iż są to nieużyteczne sumy finansowe. Gdy po kilku miesiącach nie ma szans, by zbyć gruntu, możemy zdecydowanie rozważyć, w którym miejscu leży przeciwność. Tylko niektórzy sprzedają działkę za gotówkę w kilka tygodni. Chodzi tu w znacznym stopniu właścicieli, posiadających relatywnie świeże tereny ulokowane w atrakcyjnej okolicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce będzie niezaprzeczalnym wsparciem dla posesorów, nie potrafiących przez wiele miesięcy sprzedać swego domu.

Skup domów za gotówkę pomija szereg stresujących przeszkód. W trakcie kilkudziesięciu godzin przelewamy środki sprzedawcy.

Warto jednak wiedzieć, że skup domów za gotówkę pobiera procent. Może to być najczęściej dziesięć procent wartości garażu. Jednak warto zaznaczyć, iż wynegocjowane kwoty przekazywane zostają ad hoc. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – zbywamy kwaterę oraz nie mamy obowiązku martwić się o to, cóż będzie się z nią działo z nią w późniejszych latach.

SKUP MIESZKAŃ Mirosławiec – konkretnie , ale także w dobrej cenie

Nasza działalność oferuje posiadaczom nieruchomości skup mieszkań od ręki, zapewniając szybką a także przejrzystą obsługę. Zdaje się to być świetne wyjście dla posiadaczy nieruchomości, zmuszonych sprawnie spieniężyć mieszkanie. Poza domami bez problemów odkupujemy również mieszkania z hipoteką.

Odsprzedaż lokalu samemu wymaga od sprzedającego czasu, gdyż klienci moga być wymagający. Jeżeli odszukamy kupującego kamienicy, rokująca sytuacja będzie, jeżeli zainteresowany dysponuje wysokimi pieniędzmi do kupienia terenu. Jeśli ma konieczność uzyskania pieniędzy z banku, proces spieniężenia ogromnie będzie dłuższy.

Co jest w stanie zagwarantować nasz skup mieszkań Mirosławiec?

Omawiant skup mieszkań, zdaje się być bardzo znakomitym sposobem. Nie muszą właściciele mieszkań walczyć z częstymi trudnościami które wiążą się ze sprzedawaniem domu. Nam można jednokrotnie pokazać działkę i w jeden dzień prezentujemy wyjściową cenę za kupno lokum. Kolejnym, ale ogromnie ważnym faktem będzie, iż nie mają konieczności się sprzedający rozeznawać w przepisach prawa, bo nasi agenci dokładnie rozeznają się w prawach powiązanych z odkupowaniem nieruchomości. Transakcję prowadzimy w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie, z kolei należność dajemy Państwu zaraz po podpisaniu poświadczenia notarialnego.

SKUP DOMÓW Mirosławiec – bez kłopotów i za godziwe pieniądze

Od czasu do czasu zdarza się, iż odsprzedaż kamienicy wydaje się konieczne. Ku takim krokom kieruje nas trudny czas. Lecz nieistotne z jakich pobudek przedsiębierzemy to rozwiązanie – ważne, aby każda decyzja niosła zadowalające rezultaty.

W jaki sposób szybko sprzedać lokum?

Samodzielne działanie w celu spieniężenia mieszkania albo za pośrednictwem biura nieruchomości, często okazują się niewłaściwym działaniem. Jest to bardzo nieprzyjemne, kiedy bez zwłoki oczekujemy kwoty pieniężnej. Ogromnie szkodliwe zdaje się być to rozwiązanie, kiedy czas nas goni oraz żądamy natychmiastowej sumy.

Chcąc skrócić proces pozbycia się terenu, warto rozważyć proponowany przez nas skup domów, w którym w bezproblemowy i krótki sposób wykonamy naszą umowę. Procedura wiąże się z tym, iż posesor przedstawia naszemu przedsiębiorstwu mieszkanie do wykupu, a w dalszej kolejności nasi konsultanci po szczegółowym oglądaniu decydują czy będą skupować. Jeżeli tak, to negocjują warunki. Kiedy druga strona przyjmie sposób rozliczeń, w tym momencie dopinamy sprzedaż, z miejsca dbamy o konieczne urzędowe poświadczenia, a później, niemal ad hoc, uiszczamy posiadaczowi umówioną kwotę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości miroslawiec ⇊

 • Skup nieruchomości miroslawiec
 • Skup nieruchomości za gotówkę miroslawiec
 • Skup zadłużonych nieruchomości miroslawiec
 • Skup nieruchomości z kredytem miroslawiec
 • Skup nieruchomości zadłużonych miroslawiec
 • Skup nieruchomości z długiem miroslawiec
 • Skup nieruchomości z lokatorem miroslawiec
 • Skup udziałów w nieruchomościach miroslawiec
 • Skup nieruchomości do remontu miroslawiec
 • Szybki skup nieruchomości z problemami miroslawiec
 • Skup nieruchomości do remontu miroslawiec
 • Skup zadłużonych nieruchomości miroslawiec
 • Skup nieruchomości z problemami miroslawiec
 • Skup nieruchomości bez pośredników miroslawiec
 • Skup nieruchomości po spadku miroslawiec
 • Wykup nieruchomości miroslawiec
 • Odkup nieruchomości miroslawiec
 • Szybka sprzedaż nieruchomości miroslawiec
 • Skup nieruchomości ze służebnością miroslawiec
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość miroslawiec
 • Nieruchomości zadłużone miroslawiec
 • Nieruchomość z długiem sprzedam miroslawiec
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia miroslawiec

SKUP MIESZKAŃ miroslawiec ⇊

 • Skup mieszkań miroslawiec
 • Skup mieszkań za gotówkę miroslawiec
 • Skup zadłużonych mieszkań miroslawiec
 • Skup mieszkań z kredytem miroslawiec
 • Skup mieszkań zadłużonych miroslawiec
 • Skup mieszkań z długiem miroslawiec
 • Skup mieszkań z lokatorem miroslawiec
 • Skup udziałów w mieszkaniach miroslawiec
 • Skup mieszkań do remontu miroslawiec
 • Szybki skup mieszkań z problemami miroslawiec
 • Skup mieszkań do remontu miroslawiec
 • Skup zadłużonych mieszkań miroslawiec
 • Skup mieszkań z problemami miroslawiec
 • Skup mieszkań bez pośredników miroslawiec
 • Skup mieszkań po spadku miroslawiec
 • Wykup mieszkań miroslawiec
 • Odkup mieszkań miroslawiec
 • Szybka sprzedaż mieszkań miroslawiec
 • Skup mieszkań ze służebnością miroslawiec
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie miroslawiec
 • Mieszkanie zadłużone miroslawiec
 • Mieszkanie z długiem sprzedam miroslawiec
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia miroslawiec

SKUP DZIAŁEK miroslawiec ⇊

 • Skup działek za gotówkę miroslawiec
 • Skup zadłużonych działek miroslawiec
 • Skup działek zadłużonych miroslawiec
 • Skup działek z długiem miroslawiec
 • Skup udziałów w działkach miroslawiec
 • Szybki skup działek z problemami miroslawiec
 • Skup działek bez pośredników miroslawiec
 • Skup działek po spadku miroslawiec
 • Wykup działek miroslawiec
 • Odkup działek miroslawiec
 • Szybka sprzedaż działek miroslawiec
 • Szybka sprzedaż działki miroslawiec
 • Działka zadłużona miroslawiec
 • Działki z długiem sprzedam miroslawiec

SKUP LOKALI miroslawiec ⇊

 • Skup lokali za gotówkę miroslawiec
 • Skup zadłużonych lokali miroslawiec
 • Skup lokali z kredytem miroslawiec
 • Skup lokali zadłużonych miroslawiec
 • Skup lokali z długiem miroslawiec
 • Skup udziałów w lokalach miroslawiec
 • Skup lokali do remontu miroslawiec
 • Szybki skup lokali z problemami miroslawiec
 • Skup lokali do remontu miroslawiec
 • Skup zadłużonych lokali miroslawiec
 • Skup lokali z problemami miroslawiec
 • Skup lokali bez pośredników miroslawiec
 • Skup lokali po spadku miroslawiec
 • Wykup lokali miroslawiec
 • Odkup lokali miroslawiec
 • Szybka sprzedaż lokali miroslawiec
 • Szynka sprzedaż lokalu miroslawiec
 • Lokal zadłużony miroslawiec
 • Lokal z długiem sprzedam miroslawiec
 • Lokal za spłatę zadłużenia miroslawiec

SKUP ZIEMI miroslawiec ⇊

 • Skup ziemi miroslawiec
 • Skup ziemi za gotówkę miroslawiec
 • Skup udziałów w ziemi miroslawiec
 • Szybki skup ziemi z problemami miroslawiec
 • Skup ziemi bez pośredników miroslawiec
 • Skup ziemi po spadku miroslawiec
 • Wykup ziemi miroslawiec
 • Odkup ziemi miroslawiec
 • Szybka sprzedaż ziemi miroslawiec
 • Szybka sprzedaż ziemi miroslawiec

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW miroslawiec ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów miroslawiec
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania miroslawiec
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości miroslawiec
 • Usuwanie lokatora z mieszkania miroslawiec
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości miroslawiec
 • Eksmisja dzikiego lokatora miroslawiec
 • Eksmisja dzikich lokatorów miroslawiec
 • Eksmisja lokatora miroslawiec

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH miroslawiec ⇊

 • Skup udziałów miroslawiec
 • Skup udziałów miroslawiec
 • Skup udziałów w spadkach miroslawiec
 • Skup udziałów w nieruchomościach miroslawiec
 • Skup udziałów w spółkach miroslawiec
 • Skup udziałów w spadku miroslawiec
 • Skup udziałów w mieszkaniu miroslawiec
 • Skup udziałów w mieszkaniach miroslawiec
 • Skup udziałów w lokalach miroslawiec

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA miroslawiec ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości miroslawiec
 • Oddłużanie mieszkań miroslawiec
 • Oddłużanie mieszkania miroslawiec
 • Oddłużanie domów miroslawiec
 • Oddłużanie lokali miroslawiec
 • Pomoc w oddłużaniu miroslawiec
 • Pomoc w spłacie zadłużenia miroslawiec
 • Dług w spółdzielni miroslawiec
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej miroslawiec
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni miroslawiec
 • Skup zadłużonych nieruchomości miroslawiec
 • Skup nieruchomości z lokatorem miroslawiec
 • Skup nieruchomości z długiem miroslawiec
 • Skup mieszkań z hipoteką miroslawiec
 • Skup nieruchomości z komornikiem miroslawiec

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI miroslawiec ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych miroslawiec .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem miroslawiec .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie miroslawiec .
 • Wycena Mieszkań po pożarze miroslawiec .
 • Wycena Mieszkań do remontu miroslawiec .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem miroslawiec
 • Wycena zadłużonych nieruchomości miroslawiec
 • Wycena nieruchomości z kredytem miroslawiec
 • Wycena nieruchomości zadłużonych miroslawiec
 • Wycena nieruchomości z długiem miroslawiec
 • Wycena nieruchomości z lokatorem miroslawiec
 • Wycena udziałów w nieruchomościach miroslawiec
 • Wycena nieruchomości do remontu miroslawiec
 • Wycena skup nieruchomości z problemami miroslawiec
 • Wycena nieruchomości do remontu miroslawiec
 • Wycena zadłużonych nieruchomości miroslawiec
 • Wycena nieruchomości z problemami miroslawiec
 • Wycena nieruchomości bez pośredników miroslawiec
 • Wycena nieruchomości po spadku miroslawiec
 • Wyceny mieszkań miroslawiec
 • Wyceny zadłużonych mieszkań miroslawiec
 • Wyceny mieszkań z kredytem miroslawiec
 • Wyceny mieszkań zadłużonych miroslawiec
 • Wyceny mieszkań z długiem miroslawiec
 • Wyceny mieszkań z lokatorem miroslawiec
 • Wyceny udziałów w mieszkań miroslawiec
 • Wyceny mieszkań do remontu miroslawiec
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami miroslawiec
 • Wyceny mieszkań do remontu miroslawiec
 • Wyceny zadłużonych mieszkań miroslawiec
 • Wyceny mieszkań z problemami miroslawiec
 • Wycena mieszkania po spadku miroslawiec
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu miroslawiec
 • Wycena działek miroslawiec
 • Wycena domów miroslawiec
 • Wycena ziemi miroslawiec
 • Wyceny działek miroslawiec
 • Wyceny domów miroslawiec
 • Wyceny ziemi miroslawiec
 • Wyceny garaży miroslawiec

Ceny nieruchomości miroslawiec ⇊

 • Cena nieruchomości miroslawiec
 • Ceny nieruchomości miroslawiec
 • Cena mieszkań miroslawiec
 • Cena mieszkania miroslawiec
 • Cena domów miroslawiec
 • Cena działek miroslawiec
 • Cena ziemi miroslawiec
 • Cena lokali miroslawiec
 • Cena garaży miroslawiec
 • Ceny mieszkań miroslawiec
 • Ceny domów miroslawiec
 • Ceny działek miroslawiec
 • Ceny ziemi miroslawiec
 • Ceny lokali miroslawiec
 • Ceny garaży miroslawiec
 • Sprzedam nieruchomość miroslawiec
 • Sprzedam dom miroslawiec
 • Sprzedam mieszkanie miroslawiec
 • Sprzedam lokal miroslawiec
 • Sprzedam ziemie miroslawiec
 • Sprzedam działkę miroslawiec
 • Sprzedam działkę garaż miroslawiec
 • Szybko sprzedam nieruchomość miroslawiec
 • Szybko sprzedam dom miroslawiec
 • Szybko sprzedam mieszkanie miroslawiec
 • Szybko sprzedam lokal miroslawiec
 • Szybko sprzedam ziemie miroslawiec
 • Szybko sprzedam działkę miroslawiec
 • Szybko sprzedam garaż miroslawiec
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone miroslawiec
 • Sprzedam zadłużony dom miroslawiec
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie miroslawiec
 • Sprzedam zadłużony lokal miroslawiec
 • Sprzedam ziemie z długami miroslawiec
 • Sprzedam działkę z długami miroslawiec
 • Sprzedam garaż z długmiem miroslawiec

BIURO NIERUCHOMOŚCI miroslawiec ⇊

 • Nieruchomości miroslawiec
 • Ogłoszenia nieruchomości miroslawiec
 • Biuro nieruchomości miroslawiec
 • Biura nieruchomości miroslawiec
 • Agent nieruchomości miroslawiec
 • Agenci nieruchomości miroslawiec
 • Pośrednik nieruchomości miroslawiec
 • Pośrednicy nieruchomości miroslawiec
 • Jak sprzedać nieruchomość miroslawiec
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości miroslawiec
 • Prawnik nieruchomości miroslawiec
ZADZWOŃ