Skup nieruchomości Chorzów

Jesteś w ciężkiej sytuacji finansowej? Być może odziedziczyłeś dom, który potrzebuje wyremontowania? Chciałbyś polepszyć swoją sytuację materialną lub prędko zapłacić zadłużenie? Planujesz sprzedaż sprzedaż domu? Jeśli tak, to czego potrzebujesz to chętnego na kupno inwestora. Inwestora, który posiada gotówkę, abyś mógł ziścić swe zamierzania. Potrzebujesz właśnie naszej firmy. Nasza domena to skup mieszkań Chorzów.

Skup mieszkań – Dowiedz się co robimy na co dzień – skup domów Chorzów

Prowadzona przez nas firma działa w branży już od kilku lat. Rozpoczynaliśmy działalność jako kilku osobowa firma inwestycyjna, której głównym zadaniem był szybki skup nieruchomości Chorzów. Funkcjonowaliśmy na początku wyłącznie w swoim mieście. Z biegiem czasu, kiedy osiągaliśmy coraz większe umiejętności, a nasze finanse się powiększały, zwiększyliśmy teren działania na okoliczne miejscowości. Dziś prowadzimy skup mieszkań za gotówkę Chorzów w całym kraju. Jeżeli chciałbyśupewnić się, czy działamy też w Twoim mieście, zadzwoń do nas.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Przekonaj się w jaki sposób wykonujemy skup nieruchomości za gotówkę Chorzów

 

Dobrze wiemy, jak trudną decyzją jest sprzedanie swojej działki. W większości sytuacji jest to nieruchomość, w której się Państwo wychowali, z którą wiąże się sporo emocji i do której odczuwamy spory sentyment. Niestety, ścieżki życia często są niezależne od nas i jedynym sposobem na wyjście z tarapatów, jest skup nieruchomości za gotówkę Chorzów. Pieniądze, które uzyskają Państwo od nas do ręki lub transferem na konto, będą mogły posłużyć do rozmaitych celów: spłaty zadłużenia, inwestowania w nową nieruchomość, remont domu, kupienia auta lub uregulowanie wydatków na leczenie. To Państwo decydują o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy.

szybki skup nieruchomości

Kolejność, w jakiej realizuje się skup mieszkań Chorzów

Pierwszym jest to przeprowadzenie oględzin domu, który chcą Państwo wystawić na sprzedaż. Precyzyjnie badamy nieruchomość z zewnątrz, jak i od środka. Zwracamy uwagę na wszystkie rzeczy, mające wpływ na końcową cenę nieruchomości. W trakcie oględzin przeprowadzamy również dokumentację fotograficzną i, charakterystykę opisową, na której podstawie nasz rzeczoznawca sporządzi kosztorys.

Zaprezentowanie propozycji na skup domów Chorzów.

Kiedy nasza oferta cenowa kupna mieszkania będzie stworzona, zaprezentujemy ją Klientowi. Analiza cenowa będzie mogła być wysłana pocztą elektroniczną, pocztą polską lub możemy umówić termin na kolejne spotkanie. Robimy wszystko, aby tworzyć oferty w taki sposób, by były one satysfakcjonujące dla klienta, a jednocześnie zapewniały szansę na zarobek. Trzeba jednocześnie pamiętać, iż realizujemy skup nieruchomości Chorzów bez względu na stan techniczny, także tych wymagających remontu, po pożarze albo zalanych wodą.

skup mieszkań

Poinformowanie o decyzji o sprzedaży

Jeśli nasza oferta odpowiada Państwu, rozpoczynamy proces sprzedaży, od }uzgodnienia spotkania u notariusza. Należy być świadom tego, że każde operacje kupna i sprzedaży nieruchomości, aby obowiązywały w świetle przepisów prawa, powinny być wykonane w obecności notariusza. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi na terenie całego kraju, dlatego nie trzeba się bać transportu do innego miasta.

najlepszy skup nieruchomości

Wizyta w kancelarii notarialnej. W umówionym terminie spotykamy się z klientem w kancelarii notarialnej. Wtedy również zawierana jest umowa kupna i sprzedaży mieszkania.

 

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Jak płacimy za skup domów za gotówkę Chorzów?

 

  1. Wielu z Państwa z pewnością interesuje to, w jakich formach może dojść do zapłaty za skup mieszkań Chorzów? Otóż oferujemy że istnieją dwie metody. Każdy klient będzie mógł zdecydować o wyborze tej najlepszej dla siebie.
  2. Zapłata za sprzedaż gotówką – nie ma dla nas problemu, aby za skup domów Chorzów zapłacić pieniędzmi do ręki. W tym przypadku, przekazanie pieniędzy ma miejsce równocześnie z podpisaniem umowy kupna sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Chorzów to okazja dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie zwieńczyć operację.
  3. Przelew pieniędzy na rachunek bankowy – skup mieszkań Chorzów wykonujemy także z opcją transferu środków na rachunek bankowy. W takim przypadku środki finansowe dotrą na Państwa konto osobiste w nie później niż 24 godzin do zawarcia aktu notarialnego u notariusza.

Każde realizowane przez nas transakcje są bezpieczne i przejrzyste. Interesantom zapewniamy też kompletną pomoc i kompleksowe wsparcie przy dopełnieniu realizowania formalności, między innymi: skompletowanie materiałów lub wytłumaczenie wpisów aktu notarialnego.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

ZADZWOŃ