Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Rudnik nad Sanem – bezzwłoczna sprzedaż mieszkania

Nasza firma jest znającym swoją branżę kolektywem opierającym działalność na kupowaniu mieszkań. Starając się zaspokoić potrzeby drugiej strony, proponowana przez nasz dział kontroli jakości działka stanowi gwarant wypłacenia bezproblemowej ustalonej sumy za odsprzedaż lub odkupienia będącej w dobrym stanie nieruchomości. Nierzadko jest tak, że doskwierają nam trudności kapitałowe i z racji na ten fakt jesteśmy zdecydowani bezproblemowo spłacić pożyczkę. Jest to bezapelacyjnie doskonały okres na to, aby wziąć pod rozwagę rozwiązujący problemy skup nieruchomości, który w szybki i bezpieczny sposób przeprowadzi całą transakcję odkupowania kamienicy

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim procesem jest prowadzony skup nieruchomości Rudnik nad Sanem?

W pierwszej kolejności warto skontaktować się z naszym przedsiębiorstwem w oparciu o stronę www, telefon lub też u nas w biurze odwiedzając nasz skup nieruchomości. Dalej zapoznajemy się z działką, wraz z którą Państwo zechcieli nas odwiedzić, w dalszej kolejności ustalamy termin oględzin kwatery. Nasz wizytator wycenia kwotę za sprzedaż kwatery a później kontaktuje się, by przedstawić wstępną ofertę. Po negocjowaniu, w momencie, gdy inwestor i właściciel dogadają się, jeśli chodzi o kwotę, sygnujemy umowę przedwstępną i wydajemy ustaloną kwotę rezerwacji.
Po akceptacji każdego z ustaleń oraz przekazaniu nam oryginałów dokumentów ma miejsce wizyta w kancelarii notarialnej, a sam proces transferu majątku jest działaniem szybkim, jaki trwa maksimum pięciu dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Rudnik nad Sanem – przejrzyście , jak również z poszanowaniem klienta

W obliczu problemów masz konieczność, by zebrać sporo bezzwłocznie pokaźnych zasobów ekonomicznych, masz kilka dni – ta oferta bez wątpienia zdaje się być zaspokajająca Państwa oczekiwania. Oferujemy natychmiastowy skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, iż za naszą sprawą odzyskacie Państwo swoje sumy pieniężne zamrożone w domu. Oferujemy aż do osiemdziesiąt procent uśrednionej wartości kwatery (grunty nieposiadające niejasnych uregulowań). Kiedy rozprawiamy na temat kwaterze razem z niewspółpracującym najemcą a także o współwłasności w działce propozycja zostanie ustalona w dziale analiz rynkowych.
W momencie, gdy musisz spieniężyć teren czy teren jak również przyjąć finanse z poszanowaniem klienta, oczywiście trafionym sposobem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Jakie poświadczenia przygotować, Jeśli zamierzasz wizytować działalność parającą się jedynie takim działaniem jak skup nieruchomości za gotówkę?

Ważnym aktem będzie poświadczenie posiadania mieszkania, by pewnym było że pragniesz sprzedać kwaterę, którą przedstawiasz. Ważne ponadto są zdjęcia lokalu, żeby chętny klient wyraził swoje zdanie, czy takowego typu działki chce. Często ma miejsce sytuacja taka, że część umów się zawieruszyły oraz nie mamy wiedzy, w którym miejscu je pozyskać. W tym wypadku wsparcie zagwarantuje ekipa inwestorów, która proponuje informacje oraz ogromne rozeznanie w stosunku do formalności na temat takich działań i z uwagi na to podpowiada listę dokumentów, dzięki czemu kancelaria napisze konieczne dokumenty.

W temacie sprzedających garaże, przebywających nie w Polsce i nie mają jak na własną rękę pozyskać zaświadczeń, mają możliwość udzielenia prawa do szukania oświadczeń dotyczących skupu od konkretnych organów. Gdy tak się dzieje to właśnie inwestor z działu sprzedaży gromadzi konieczne przy transakcji akty w sprawie drugiej strony transakcji.

Czy warto zrobić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Co jakiś czas trudna sytuacja życiowa zmusza do pozbycia się lokalu. W znaczącej większości kiedy to się stanie czas odgrywa najważniejsze znaczenie więc nie powinno się wystawiać nerwy na aż tak długą zwłokę jak również obawy. W chwili, gdy poszukujesz poprawy sytuacji materialnej, skontaktuj się z naszą grupą. Gwarantujemy bezstresowy skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CZASY, JAKIE SKŁANIAJĄ DO WYKONU SKUPU DZIAŁEK ZA GOTÓWKĘ.

Upłynnianie budynku dla detalicznego nabywcy przedstawia znaczące trudności, gdyż ma szansę zakończyć się przedłużającym się wyczekiwaniem na kupca. Z tego powodu ekspresową alternatywą jest sprzedanie garażu dla profesjonalistów.

najlepszy skup nieruchomości

W dalszych zdaniach prezentujemy pewne kłopoty, przez które skup mieszkań za gotówkę jest dużą szansą, by zabezpieczyć zaplecze pieniężne:

 • przez zaległości interesanta dom za kilka dni może zostać zlicytowane przez kancelarię komorniczą
 • dom ma kredyt hipoteczny, a sprzedawca nie da rady regularnie uregulowywania rat
 • posiadacze nie mają komu przekazać mieszkania, nie stać ich na utrzymanie domu i mieliby chęć przeprowadzić się do korzystniejszego mieszkania
 • nieruchomość została odziedziczona, jednakże spadkobierca nie ma możliwości wyremontować mieszkania i chce uzyskania finansowania

Naszą ofertę fundamentalizujemy na czytelnych oraz dokładnych działaniach, oferując całkowite wsparcie. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Rudnik nad Sanem – konkretnie a tażke efektywnie

Nierzadko wydaje się, że odsprzedaż garażu to nieznaczny temat, lecz rzeczywistość często zdaje się odmienna. Lokale na rynku wtórym często nie da rady zbyć przez wiele lat, dlatego, iż oczywistą trudnością zdaje się być wycena. Łatwo zauważyć, że stawki na rynku są coraz pokaźniejsze natomiast dumping kwoty nie jest mądrym podejściem, z uwagi na to, iż tym sposobem da się utracić znaczącą ilość gotówki.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Rudnik nad Sanem?

Ostatnie dekady obrazują, jak kłopotliwie upłynnić dom w dobrej cenie. Właściciele, chcący szybkiej gotówki pragną wyróżnić lokal zaniżając cenę. Część gruntów oferuje się na klienta od kilku lat. Nietrudno stwierdzić, że są to sumy finansowe. Jeżeli mimo wysiłku trudno jest zbyć terenu, powinniśmy poważnie dojśc do wniosku, w którym miejscu mamy problem. Jedynie jednostki upłynniają garaż za gotówkę w ciągu kilku miesięcy. Zwłaszcza i w pierwszej kolejności ludzi, mających stosunkowo kilkuletnie domy postawione w dobrym miejscu.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być realnym strzałem w dziesiątkę dla właścicieli, nie umiejących przez wiele miesięcy pozbyć się swego lokalu.

Skup domów za gotówkę omija gros problematycznych formalności. W czasie maks. 5 dni przelewamy należność posiadaczowi domu.

Powinno się jednakże brać pod uwagę, iż skup domów za gotówkę liczy prowizję. Stanowi to nierzadko 10-15% ceny budynku. Także trzeba wziąć pod rozwagę, iż wymagane środki płacone będą szybko. Skup nieruchomości nie jest popśrednikiem – upłynniamy teren oraz nie mamy konieczności rozmyślać, co będzie z nią w późniejszych latach.

SKUP MIESZKAŃ Rudnik nad Sanem – przejrzyście a tażke uczciwie

Nasze przedsiębiorstwo zapewnia każdemu skup mieszkań za gotówkę, oferując szybką a także bezstresową pomoc. Zdaje się to być najprostsze rozwiązanie dla klientów, zmuszonych szybko spieniężyć kamienicę. Ponad działkami nieproblematycznymi nabywamy również grunty ze służebnością.

Zbycie garażu osobiście potrzebuje od sprzedawcy dyspozycyjności, ponieważ nabywcy moga być wymagający. Gdy odszukamy kupca mieszkania, dobra możliwość jest, kiedy kupujący operuje sensownymi rezerwami do kupienia działki. Jeżeli ma potrzebę skorzystać z kredytu, proces upłynnienia znacząco rozciągnie się w czasie.

Co może zaproponować nasz skup mieszkań Rudnik nad Sanem?

Prezentowany skup mieszkań, zdaje się być bardzo sprawnym rozwiązaniem. Nie mają konieczności posesorzy domów walczyć z najczęstszymi problemami które wynikają ze sprzedażą domu. Naszej firmie wystarczy raz przedstawić obiekt a my w jeden dzień podajemy dokładną sumę za zakupienie działki. Następnym, choć także niezwykle istotnym faktem będzie, że nie mają obowiązku się Państwo znać na prawnych zagadnieniach, ponieważ nasi przedstawiciele bezbłędnie poruszają się w formalnościach wiążących się z wykupieniem garażu. Kupno prowadzimy starannie w jak najkrótszym czasie, a umówioną kwotę wręczamy ludziom bezzwłocznie po pokwitowaniu aktu w kancelarii.

SKUP DOMÓW Rudnik nad Sanem – od ręki a tażke za uczciwą kwotę

Nierzadko zdarza się, iż sprzedaż działki staje się potrzebne. Ku takim działaniom przymusza sprzedających ogromny problem. Ale nieistotne czemu decydujemy się na to rozwiązanie – istotne, by taka transakcja gwarantowała zadowalające rezultaty.

Jak szybko zbyć budynek?

Samodzielne podjęcie próby odsprzedania kamienicy albo za pośrednictwem biura nieruchomości, nierzadko kończą się fiaskiem. Może być to zdecydowanie niedobre, w chwili gdy na gwałt oczekujemy gotówki. Bardzo stresujące jest to działanie, gdy mamy mało czasu a także żądamy szybkiej sumy.

Aby przyspieszyć proces sprzedaży terenu, powinno się wizytować proponowany przez nas skup domów, gdzie w przejrzysty a także bezzwłoczny sposób wykonamy pełną transakcję. Skup wiąże się z tym, że posesor przedkłada naszej firmie obiekt do zbycia, potem nasi konsultanci po dokładnym oglądaniu wnioskują czy chcą kupić. Jeżeli oczywiście, to nastąpi przedłożenie kwoty. Kiedy klient zgodzi się na warunki cenowe, wtedy finalizujemy sprzedaż, bez problemu organizujemy niezbędne prawne zaświadczenia, a dalej, prawie od razu, przelewamy sprzedawcy pełne wynagrodzenie.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości rudnik nad⇊

 • Skup nieruchomości rudnik nad
 • Skup nieruchomości za gotówkę rudnik nad
 • Skup zadłużonych nieruchomości rudnik nad
 • Skup nieruchomości z kredytem rudnik nad
 • Skup nieruchomości zadłużonych rudnik nad
 • Skup nieruchomości z długiem rudnik nad
 • Skup nieruchomości z lokatorem rudnik nad
 • Skup udziałów w nieruchomościach rudnik nad
 • Skup nieruchomości do remontu rudnik nad
 • Szybki skup nieruchomości z problemami rudnik nad
 • Skup nieruchomości do remontu rudnik nad
 • Skup zadłużonych nieruchomości rudnik nad
 • Skup nieruchomości z problemami rudnik nad
 • Skup nieruchomości bez pośredników rudnik nad
 • Skup nieruchomości po spadku rudnik nad
 • Wykup nieruchomości rudnik nad
 • Odkup nieruchomości rudnik nad
 • Szybka sprzedaż nieruchomości rudnik nad
 • Skup nieruchomości ze służebnością rudnik nad
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość rudnik nad
 • Nieruchomości zadłużone rudnik nad
 • Nieruchomość z długiem sprzedam rudnik nad
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia rudnik nad

SKUP MIESZKAŃ rudnik nad⇊

 • Skup mieszkań rudnik nad
 • Skup mieszkań za gotówkę rudnik nad
 • Skup zadłużonych mieszkań rudnik nad
 • Skup mieszkań z kredytem rudnik nad
 • Skup mieszkań zadłużonych rudnik nad
 • Skup mieszkań z długiem rudnik nad
 • Skup mieszkań z lokatorem rudnik nad
 • Skup udziałów w mieszkaniach rudnik nad
 • Skup mieszkań do remontu rudnik nad
 • Szybki skup mieszkań z problemami rudnik nad
 • Skup mieszkań do remontu rudnik nad
 • Skup zadłużonych mieszkań rudnik nad
 • Skup mieszkań z problemami rudnik nad
 • Skup mieszkań bez pośredników rudnik nad
 • Skup mieszkań po spadku rudnik nad
 • Wykup mieszkań rudnik nad
 • Odkup mieszkań rudnik nad
 • Szybka sprzedaż mieszkań rudnik nad
 • Skup mieszkań ze służebnością rudnik nad
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie rudnik nad
 • Mieszkanie zadłużone rudnik nad
 • Mieszkanie z długiem sprzedam rudnik nad
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia rudnik nad

SKUP DZIAŁEK rudnik nad⇊

 • Skup działek za gotówkę rudnik nad
 • Skup zadłużonych działek rudnik nad
 • Skup działek zadłużonych rudnik nad
 • Skup działek z długiem rudnik nad
 • Skup udziałów w działkach rudnik nad
 • Szybki skup działek z problemami rudnik nad
 • Skup działek bez pośredników rudnik nad
 • Skup działek po spadku rudnik nad
 • Wykup działek rudnik nad
 • Odkup działek rudnik nad
 • Szybka sprzedaż działek rudnik nad
 • Szybka sprzedaż działki rudnik nad
 • Działka zadłużona rudnik nad
 • Działki z długiem sprzedam rudnik nad

SKUP LOKALI rudnik nad⇊

 • Skup lokali za gotówkę rudnik nad
 • Skup zadłużonych lokali rudnik nad
 • Skup lokali z kredytem rudnik nad
 • Skup lokali zadłużonych rudnik nad
 • Skup lokali z długiem rudnik nad
 • Skup udziałów w lokalach rudnik nad
 • Skup lokali do remontu rudnik nad
 • Szybki skup lokali z problemami rudnik nad
 • Skup lokali do remontu rudnik nad
 • Skup zadłużonych lokali rudnik nad
 • Skup lokali z problemami rudnik nad
 • Skup lokali bez pośredników rudnik nad
 • Skup lokali po spadku rudnik nad
 • Wykup lokali rudnik nad
 • Odkup lokali rudnik nad
 • Szybka sprzedaż lokali rudnik nad
 • Szynka sprzedaż lokalu rudnik nad
 • Lokal zadłużony rudnik nad
 • Lokal z długiem sprzedam rudnik nad
 • Lokal za spłatę zadłużenia rudnik nad

SKUP ZIEMI rudnik nad⇊

 • Skup ziemi rudnik nad
 • Skup ziemi za gotówkę rudnik nad
 • Skup udziałów w ziemi rudnik nad
 • Szybki skup ziemi z problemami rudnik nad
 • Skup ziemi bez pośredników rudnik nad
 • Skup ziemi po spadku rudnik nad
 • Wykup ziemi rudnik nad
 • Odkup ziemi rudnik nad
 • Szybka sprzedaż ziemi rudnik nad
 • Szybka sprzedaż ziemi rudnik nad

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW rudnik nad⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów rudnik nad
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania rudnik nad
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości rudnik nad
 • Usuwanie lokatora z mieszkania rudnik nad
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości rudnik nad
 • Eksmisja dzikiego lokatora rudnik nad
 • Eksmisja dzikich lokatorów rudnik nad
 • Eksmisja lokatora rudnik nad

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH rudnik nad⇊

 • Skup udziałów rudnik nad
 • Skup udziałów rudnik nad
 • Skup udziałów w spadkach rudnik nad
 • Skup udziałów w nieruchomościach rudnik nad
 • Skup udziałów w spółkach rudnik nad
 • Skup udziałów w spadku rudnik nad
 • Skup udziałów w mieszkaniu rudnik nad
 • Skup udziałów w mieszkaniach rudnik nad
 • Skup udziałów w lokalach rudnik nad

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA rudnik nad⇊

 • Oddłużanie nieruchomości rudnik nad
 • Oddłużanie mieszkań rudnik nad
 • Oddłużanie mieszkania rudnik nad
 • Oddłużanie domów rudnik nad
 • Oddłużanie lokali rudnik nad
 • Pomoc w oddłużaniu rudnik nad
 • Pomoc w spłacie zadłużenia rudnik nad
 • Dług w spółdzielni rudnik nad
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej rudnik nad
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni rudnik nad
 • Skup zadłużonych nieruchomości rudnik nad
 • Skup nieruchomości z lokatorem rudnik nad
 • Skup nieruchomości z długiem rudnik nad
 • Skup mieszkań z hipoteką rudnik nad
 • Skup nieruchomości z komornikiem rudnik nad

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI rudnik nad⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych rudnik nad.
 • Wycena Mieszkań z komornikiem rudnik nad.
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie rudnik nad.
 • Wycena Mieszkań po pożarze rudnik nad.
 • Wycena Mieszkań do remontu rudnik nad.
 • Wycena Mieszkań z lokatorem rudnik nad
 • Wycena zadłużonych nieruchomości rudnik nad
 • Wycena nieruchomości z kredytem rudnik nad
 • Wycena nieruchomości zadłużonych rudnik nad
 • Wycena nieruchomości z długiem rudnik nad
 • Wycena nieruchomości z lokatorem rudnik nad
 • Wycena udziałów w nieruchomościach rudnik nad
 • Wycena nieruchomości do remontu rudnik nad
 • Wycena skup nieruchomości z problemami rudnik nad
 • Wycena nieruchomości do remontu rudnik nad
 • Wycena zadłużonych nieruchomości rudnik nad
 • Wycena nieruchomości z problemami rudnik nad
 • Wycena nieruchomości bez pośredników rudnik nad
 • Wycena nieruchomości po spadku rudnik nad
 • Wyceny mieszkań rudnik nad
 • Wyceny zadłużonych mieszkań rudnik nad
 • Wyceny mieszkań z kredytem rudnik nad
 • Wyceny mieszkań zadłużonych rudnik nad
 • Wyceny mieszkań z długiem rudnik nad
 • Wyceny mieszkań z lokatorem rudnik nad
 • Wyceny udziałów w mieszkań rudnik nad
 • Wyceny mieszkań do remontu rudnik nad
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami rudnik nad
 • Wyceny mieszkań do remontu rudnik nad
 • Wyceny zadłużonych mieszkań rudnik nad
 • Wyceny mieszkań z problemami rudnik nad
 • Wycena mieszkania po spadku rudnik nad
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu rudnik nad
 • Wycena działek rudnik nad
 • Wycena domów rudnik nad
 • Wycena ziemi rudnik nad
 • Wyceny działek rudnik nad
 • Wyceny domów rudnik nad
 • Wyceny ziemi rudnik nad
 • Wyceny garaży rudnik nad

Ceny nieruchomości rudnik nad⇊

 • Cena nieruchomości rudnik nad
 • Ceny nieruchomości rudnik nad
 • Cena mieszkań rudnik nad
 • Cena mieszkania rudnik nad
 • Cena domów rudnik nad
 • Cena działek rudnik nad
 • Cena ziemi rudnik nad
 • Cena lokali rudnik nad
 • Cena garaży rudnik nad
 • Ceny mieszkań rudnik nad
 • Ceny domów rudnik nad
 • Ceny działek rudnik nad
 • Ceny ziemi rudnik nad
 • Ceny lokali rudnik nad
 • Ceny garaży rudnik nad
 • Sprzedam nieruchomość rudnik nad
 • Sprzedam dom rudnik nad
 • Sprzedam mieszkanie rudnik nad
 • Sprzedam lokal rudnik nad
 • Sprzedam ziemie rudnik nad
 • Sprzedam działkę rudnik nad
 • Sprzedam działkę garaż rudnik nad
 • Szybko sprzedam nieruchomość rudnik nad
 • Szybko sprzedam dom rudnik nad
 • Szybko sprzedam mieszkanie rudnik nad
 • Szybko sprzedam lokal rudnik nad
 • Szybko sprzedam ziemie rudnik nad
 • Szybko sprzedam działkę rudnik nad
 • Szybko sprzedam garaż rudnik nad
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone rudnik nad
 • Sprzedam zadłużony dom rudnik nad
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie rudnik nad
 • Sprzedam zadłużony lokal rudnik nad
 • Sprzedam ziemie z długami rudnik nad
 • Sprzedam działkę z długami rudnik nad
 • Sprzedam garaż z długmiem rudnik nad

BIURO NIERUCHOMOŚCI rudnik nad⇊

 • Nieruchomości rudnik nad
 • Ogłoszenia nieruchomości rudnik nad
 • Biuro nieruchomości rudnik nad
 • Biura nieruchomości rudnik nad
 • Agent nieruchomości rudnik nad
 • Agenci nieruchomości rudnik nad
 • Pośrednik nieruchomości rudnik nad
 • Pośrednicy nieruchomości rudnik nad
 • Jak sprzedać nieruchomość rudnik nad
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości rudnik nad
 • Prawnik nieruchomości rudnik nad
ZADZWOŃ