Skup nieruchomości Kraków

Znalazłeś się w trudnej sytuacji materialnej? A może podarowano Ci lokal, który wymaga remontu? Chcesz ulepszyć swoją sytuację materialną bądź niezwłocznie zapłacić zaległe raty? Chcesz zrealizować sprzedaż mieszkania? Jeżeli tak, to czego potrzebujesz to chętnego na zakup inwestora. Kupca, który ma gotówkę, abyś mógł spełnić swoje plany. Potrzebujesz właśnie firmy takiej jak nasza. Naszą specjalnością jest skup mieszkań Kraków.

Skup mieszkań – Przekonaj się co robimy każdego dnia – skup domów Kraków

Prowadzona przez nas firma działa w branży już od parunastu lat. Zaczynaliśmy działać jako rodzinna firma inwestycyjna, której głównym zadaniem był korzystny skup nieruchomości Kraków. Działaliśmy początkowo tylko w swoim mieście. Z czasem, kiedy zyskiwaliśmy duże doświadczenie, a nasze możliwości inwestycyjne się powiększały, powiększyliśmy powierzchnię działania na ościenne miejscowości. Obecnie prowadzimy skup mieszkań za gotówkę Kraków w całym kraju. Jeśli chciałbyśupewnić się, czy jesteśmy też w Twoim mieście, niezwłocznie się z nami skontaktuj.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Dowiedz się jak przeprowadzamy skup domów za gotówkę Kraków

 

Znakomicie orientujemy się, jak odpowiedzialną decyzją jest wystawienie na sprzedaż swojego mieszkania. Zwykle jest to nieruchomość, w której się Państwo wychowali, z którą związanych jest mnóstwo wspomnień i do której odczuwamy wielki sentyment. Niestety, sytuacje życiowe często są poza naszymi decyzjami i jedynym sposobem na wydostanie się z tarapatów, jest skup nieruchomości za gotówkę Kraków. Środki finansowe, jakie otrzymają Państwo od nas w gotówce do ręki lub transferem na rachunek bankowy, mogą być wykorzystane do różnych celów: uregulowania długu, inwestycja w nowe mieszkanie, wyremontowania domu, zakupu samochodu albo opłacenie kosztów leczenia. To Państwo decydują o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy.

szybki skup nieruchomości

Oto jak realizuje się skup mieszkań Kraków

Pierwszym etapem to wykonanie oceny technicznej domu, który chcą Państwo przekazać na sprzedaż. Dokładnie sprawdzamy dom z zewnątrz, jak i od środka. Dokładnie sprawdzamy każdą rzecz, która może mieć wpływ na końcową wycenę. W trakcie wizytacji przeprowadzamy także dokumentację zdjęciową oraz charakterystykę opisową, na podstawie których nasz specjalista przygotuje wycenę.

Przygotowanie propozycji na skup domów Kraków.

Gdy nasza analiza skupu mieszkania jest już przygotowana, przekażemy ją Państwu. Wycena będzie mogła zostać dostarczona mailem, tradycyjną pocztą bądź będziemy mogli umówić się na następne spotkanie. Staramy się konstruować oferty tak, żeby były one akceptowane dla właściciela, a jednocześnie zapewniały możliwość zysku. Trzeba przy tym mieć na uwadze, iż realizujemy skup nieruchomości Kraków w dowolnym stanie, także tych przeznaczonych do remontu, spalonych lub zalanych przez powódź.

skup mieszkań

Poinformowanie o decyzji o sprzedaniu nieruchomości

Jeśli nasza oferta przypadła Państwu do gustu, inicjujemy etap sprzedaży, od }ustalenia spotkania u notariusza. Prosimy mieć na uwadze, iż każde operacje kupna i sprzedaży mieszkania, żeby obowiązywały w świetle prawa, muszą być zawarte w obecności notariusza. Prowadzimy współpracę z kancelariami notarialnymi na terenie całej Polski, dlatego nie muszą się Państwo bać dojazdu do dalekiego miasta.

najlepszy skup nieruchomości

Podpisanie umowy w kancelarii notarialnej. W uzgodnionym czasie odbywa się spotkanie z klientem u notariusza. Wtedy również akceptowana jest umowa przeniesienia prawa własności mieszkania.

 

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Jak płacimy za skup domów za gotówkę Kraków?

 

  1. Sporo osób z Państwa z pewnością jest zainteresowana tym, jakie są możliwe metody zapłaty za skup mieszkań Kraków? Informujemy że dostępne są dwie możliwości. Mogą Państwo wybrać dla siebie tę najkorzystniejszą.
  2. Wypłata za sprzedaż gotówką – nie ma najmniejszych problemów, aby za skup domów Kraków zapłacić gotówką do ręki. W takim przypadku, wypłata następuje w tym samym czasie, kiedy podpisany został akt notarialny. Skup nieruchomości za gotówkę Kraków to niepowtarzalna szansa dla każdego, kto chciałby prędko zakończyć transakcję.
  3. Przelew pieniędzy na rachunek bankowy – skup mieszkań Kraków finalizujemy też z opcją transferu środków na rachunek bankowy. Wówczas pieniądze dotrą na Państwa rachunek bankowy w nie później niż 24 godzin do podpisania aktu notarialnego w kancelarii notarialnej.

Wszystkie przeprowadzane przez nas sprzedaże są bezpieczne i transparentne. Interesantom gwarantujemy również wszechstronną pomoc i kompleksowe wsparcie dokonaniu dopełniania formalności, między innymi: skompletowanie dokumentacji czy wyjaśnienie zapisów aktu notarialnego.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

ZADZWOŃ