Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Wolsztyn – szybka sprzedaż mieszkania

Jesteśmy działających od wielu lat przedsiębiorstwem będącym liderem w kupnie gruntów. Adresując korzyści każdego klienta, proponowana przez naszych inwestorów działka jest gwarancją uzyskania sprawnej atrakcyjnej kwoty za przekazanie praw własności lub też zdobycia będącej dobrą inwestycją nieruchomości. Od czasu do czasu bywa, że doskwierają nam przeciwności z zawartością portfela przez co staramy się bez czekania spłacić pożyczkę. Nie da się spierać, że to wyjątkowo świetny czas po to, by zapoznać się z ofertą na rozwiązujący problemy skup nieruchomości, który w przejrzysty i bezkonfliktowy sposób wyceni wszystkie z pytań na temat skupu kamienicy

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

W jaki sposób przebiega skup nieruchomości Wolsztyn?

W pierwszej kolejności mogliby Państwo zawiązać współpracę z naszym zespołem ds. wyceny w oparciu o formularz na stronie, rozmowę przez telefon czy też u nas w biurze odwiedzając nasz skup nieruchomości. W ramach kolejnego kroku zaznajamiamy się z nieruchomością, wraz z którą posiadacze postanowili się u nas pojawić, dalej umawiamy dzień oględzin mieszkania. Nasz analityk wycenia kwotę za sprzedaż kamienicy a następnie dzwoni, by przedstawić początkową sumę. Po zakończeniu negocjacji, gdy kupujący i sprzedający dojdą do porozumienia, jeżeli mamy na myśli warunki finansowe, sygnujemy dokument rezerwacyjny i wpłacamy zadatek.
Już po zaakceptowaniu pełni postanowień oraz udostępnieniu naszej firmie autentycznych aktów umawiana jest spotkanie z notariuszem, a sam proces kupowania jest działaniem bezstresowym, który ma miejsce w trakcie bardzo krótkim.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Wolsztyn – natychmiastowo , jak również sprawnie

W obliczu problemów szukasz natychmiast pieniędzy, nie możesz czekać – oferta naszej firmy niewątpliwie jest dla Ciebie. Przeprowadzamy bezzwłoczny skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, że za naszą sprawą uwolnią Państwo swoje pieniądze spoczywające w kamienicy. Proponujemy aż do osiemdziesiąt procent przyjętej ceny lokalu (lokale nieposiadające żadnych problemów). Kiedy rozprawiamy na temat terenie z niechętnym rezydentem jak również o byciu współposiadaczem w garażu kwota będzie ustalona pojednyńczo.
Jeśli koniecznie chcesz odsprzedać lokal czy kamienicę oraz otrzymać finanse bez problemu, niewątpliwie dobrym procesem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które poświadczenia pozyskać, W czasie, w którym potrzebujesz wizytować grupę inwestycyjną zajmującą się dokładnie takim rynkiem usług jak skup nieruchomości za gotówkę?

Najistotniejszym zaświadczeniem zdaje się być dokumentacja własności grunty, by było jasne że możesz odsprzedać nieruchomość, jaką oferujesz. Ważne także zdają się być fotografie kamienicy, żeby zainteresowany kupujący wyraził swoje zdanie, czy takiego typu obiektu oczekuje. Od czasu do czasu ma miejsce sytuacja taka, iż poświadczenia przepadły jak również nie mamy wskazówek, w jaki sposób te umowy uzyskać. W owych przypadkach wsparcie zagwarantuje osoba decyzyjna, która wykazuje informacje jak również ogromne koneksje w ramach obligatoryjnych procesów w temacie odkupowania dzięki czemu podpowiada listę dokumentów, na których podstawie notariusz spisze akt sprzedaży.

W sprawie posesorów lokale, którzy zamieszkują poza krajem i nie mogą samemu zbierać umów, mają możliwość przekazania sprawy innej osobie w sprawie pozyskania aktów do sprzedaży od wyznaczonych organów. Gdy tak się dzieje to właśnie pracownik działu sprzedaży odnajduje niezbędną dokumentację w imieniu odsprzedającego.

W jakich sytuacjach zachodzi potrzeba, by dokonać SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Czasami problem finansowy determinuje fakt spieniężenia mieszkania. Bardzo często w takim przypadku czas stanowi pierwsze skrzypce i nie można decydować się na tak długie czekanie a także zmartwienie. Gdy potrzebujesz szybkiej gotówki, porozum się z naszym biurem obsługi klienta. Zapewniamy jasny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

SYTUACJE, KTÓRE ZACHĘCAJĄ DO WYKONU SKUPU DOMÓW OD RĘKI.

Zbywanie mieszkania dla detalicznego nabywcy przedstawia znaczne trudności, gdyż może skończyć się wielomiesięcznym czekaniem na klienta. Dlatego właściwą alternatywą może być sprzedaż lokalu do agencji.

najlepszy skup nieruchomości

Niżej przedstawiamy typowe przykłady, przez które skup mieszkań za gotówkę może być dobrą alternatywą, żeby zapewnić sobie stabilność ekonomiczną:

 • za zaległości właściciela kamienica za moment stanie się zajęte po zlicytowaniu
 • garaż jest obciążone hipoteką, z kolei sprzedawca nie da rady ciągle opłacania rat
 • właściciele nie chcą darować lokalu, nie mają środków na posiadanie kwatery i rozważają, żeby przeprowadzić się do mniejszego mieszkania
 • nieruchomość jest spadkiem, ale spadkobierca nie ma możliwości doprowadzić do stanu użyteczności kamienicy i ma potrzebę zdobycia kapitału

Nasze usługi oferujemy na jasnych jak również dokładnych operacjach, dając wartościowe wspieranie. Oferujemy support na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wolsztyn – natychmiastowo , ale także z poszanowaniem klienta

Nierzadko wydaje się, że zbywanie lokalu to nieznaczący problem, lecz rzeczywistość nierzadko staje się trudniejsza. Mieszkania na rynku wtórym najczęściej niełatwo upłynnić przez wiele miesięcy, z uwagi na to, że główną trudnością jest cena. Jest jasne, iż ceny rynkowe są z dnia na dzień większe natomiast zaniżanie kwoty nie będzie właściwym rozwiązaniem, ponieważ tym sposobem stracić dużą część pierwotnej ceny.

Z JAKIEGO WZGLĘDU WARTO WZIĄĆ POD UWAGĘ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wolsztyn?

Zeszłe miesiące pokazują, jak kłopotliwie odsprzedać mieszkanie w dobrej kwocie. Sprzedający, potrzebujący z miejsca sumy usiłują uatrakcyjnić budynek zaniżając cenę. Większość kamienic wystawia się na klientów od kilku lat. Oczywistym jest, że zdają się to być nieużyteczne kwoty pieniężne. W sytuacji, kiedy długo nie ma możliwości, by zbyć budynku, powinniśmy dokładnie rozważyć, w którym miejscu mamy przeciwność. Tylko profesjonalne skupy pozyskują kupca na działkę bez zwłoki i natychmiast. Zwłaszcza i w znacznym stopniu sprzedawców, mających relatywnie świeże domy umiejscowione w prestiżowej dzielnicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce jest prawdziwym hitem dla posesorów, nie mających jak przez wiele miesięcy odsprzedać swojego domu.

Skup domów za gotówkę omija wiele czasochłonnych trudności. Przez okres maks. 5 dni przelewamy umówioną kwotę posiadaczowi domu.

Trzeba jednakże wiedzieć, że skup domów za gotówkę pobiera opłatę manipulacyjną. Może to być zwykle między 7 a 12% kwoty rynkowej domu. Również warto brać pod uwagę, iż dogadane środki płacone zostaną bez zwłoki. Skup nieruchomości nie jest pośrednictwem – odsprzedajemy posesję i nie musimy myśleć, cóż stanie się z nią później.

SKUP MIESZKAŃ Wolsztyn – od ręki i efektywnie

Nasz skup nieruchomości zapewnia posiadaczom nieruchomości skup mieszkań bez zwłoki, oferując efektywną i przejrzystą transakcję. Będzie to świetne wyjście dla petentów, którzy potrzebują bezzwłocznie odsprzedać grunt. Poza domami niekłopotliwymi odkupujemy również kwatery z długiem.

Odsprzedawanie garażu samemu wymaga od właściciela uwagi, bo kupcy moga być dociekliwi. Jeśli pozyskamy kupca terenu, rokująca możliwość zdaje się być, jeżeli nabywca operuje większymi finansami na zakup terenu. Kiedy musi uzyskania pieniędzy z banku, proces sprzedania ogromnie rozciągnie się w czasie.

Co jest w stanie zapewnić sprzedającym skup mieszkań Wolsztyn?

Nasz skup mieszkań, jest niezwykle znakomitym sposobem. Nie potrzebują posesorzy domów walczyć z najczęstszymi problemami mającymi związek z upłynnianiem domu. Naszym specjalistom można raz pokazać grunt a my w ciągu doby podajemy końcową wycenę za odkup nieruchomości. Dodatkowym, a zarazem zdecydowanie istotnym aspektem zdaje się być, że nie muszą się posesorzy rozeznawać w przepisach prawa, ponieważ nasi pracownicy świetnie znają się w przepisach powiązanych z kupnem garażu. Nabycie robimy możliwie jak najszybciej, natomiast pieniądze dajemy właścicielom mieszkań natychmiast po pokwitowaniu dokumentu notarialnego.

SKUP DOMÓW Wolsztyn – bez problemów , jak również za uczciwą kwotę

Nierzadko okazuje się, że zbycie terenu staje się potrzebne. Ku tym sposobom pcha ludzi trudny czas. Jednak nieważne z jakiego powodu decydujemy się na to rozwiązanie – istotne, by taka decyzja zapewniła zadowalające rezultaty.

Jak korzystnie spieniężyć mieszkanie?

Osobiste działanie w celu spieniężenia domu lub z maklerem nieruchomości, bardzo często okazują się decyzją złą. Zdaje się być to szczególnie niepożądane, w chwili gdy szybko potrzebujemy kwoty pieniężnej. Szczególnie niedobre zdaje się być to podejście, kiedy mamy ograniczony czas i pożądamy uczciwej sumy.

By ograniczyć w czasie proces zbycia garażu, warto rozważyć nasz skup domów, w którym w prosty jak również sprawny sposób zakończymy pełną sprzedaż. Proces wiąże się z tym, iż posiadacz proponuje nam kamienicę do sprzedania, potem nasi agenci po profesjonalnym wizytowaniu powiadamiają czy dokonają zakupu. Jeśli oczywiście, to następują negocjacje. W momencie, kiedy zbywający przystanie na wszystkie ustalenia, w tym momencie domykamy sprzedaż, bezzwłocznie organizujemy niezbędne papierkowe formalności, a w dalszej kolejności, niemalże z miejsca, przekazujemy klientom umówioną kwotę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości wolsztyn ⇊

 • Skup nieruchomości wolsztyn
 • Skup nieruchomości za gotówkę wolsztyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości wolsztyn
 • Skup nieruchomości z kredytem wolsztyn
 • Skup nieruchomości zadłużonych wolsztyn
 • Skup nieruchomości z długiem wolsztyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem wolsztyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach wolsztyn
 • Skup nieruchomości do remontu wolsztyn
 • Szybki skup nieruchomości z problemami wolsztyn
 • Skup nieruchomości do remontu wolsztyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości wolsztyn
 • Skup nieruchomości z problemami wolsztyn
 • Skup nieruchomości bez pośredników wolsztyn
 • Skup nieruchomości po spadku wolsztyn
 • Wykup nieruchomości wolsztyn
 • Odkup nieruchomości wolsztyn
 • Szybka sprzedaż nieruchomości wolsztyn
 • Skup nieruchomości ze służebnością wolsztyn
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość wolsztyn
 • Nieruchomości zadłużone wolsztyn
 • Nieruchomość z długiem sprzedam wolsztyn
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia wolsztyn

SKUP MIESZKAŃ wolsztyn ⇊

 • Skup mieszkań wolsztyn
 • Skup mieszkań za gotówkę wolsztyn
 • Skup zadłużonych mieszkań wolsztyn
 • Skup mieszkań z kredytem wolsztyn
 • Skup mieszkań zadłużonych wolsztyn
 • Skup mieszkań z długiem wolsztyn
 • Skup mieszkań z lokatorem wolsztyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach wolsztyn
 • Skup mieszkań do remontu wolsztyn
 • Szybki skup mieszkań z problemami wolsztyn
 • Skup mieszkań do remontu wolsztyn
 • Skup zadłużonych mieszkań wolsztyn
 • Skup mieszkań z problemami wolsztyn
 • Skup mieszkań bez pośredników wolsztyn
 • Skup mieszkań po spadku wolsztyn
 • Wykup mieszkań wolsztyn
 • Odkup mieszkań wolsztyn
 • Szybka sprzedaż mieszkań wolsztyn
 • Skup mieszkań ze służebnością wolsztyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wolsztyn
 • Mieszkanie zadłużone wolsztyn
 • Mieszkanie z długiem sprzedam wolsztyn
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia wolsztyn

SKUP DZIAŁEK wolsztyn ⇊

 • Skup działek za gotówkę wolsztyn
 • Skup zadłużonych działek wolsztyn
 • Skup działek zadłużonych wolsztyn
 • Skup działek z długiem wolsztyn
 • Skup udziałów w działkach wolsztyn
 • Szybki skup działek z problemami wolsztyn
 • Skup działek bez pośredników wolsztyn
 • Skup działek po spadku wolsztyn
 • Wykup działek wolsztyn
 • Odkup działek wolsztyn
 • Szybka sprzedaż działek wolsztyn
 • Szybka sprzedaż działki wolsztyn
 • Działka zadłużona wolsztyn
 • Działki z długiem sprzedam wolsztyn

SKUP LOKALI wolsztyn ⇊

 • Skup lokali za gotówkę wolsztyn
 • Skup zadłużonych lokali wolsztyn
 • Skup lokali z kredytem wolsztyn
 • Skup lokali zadłużonych wolsztyn
 • Skup lokali z długiem wolsztyn
 • Skup udziałów w lokalach wolsztyn
 • Skup lokali do remontu wolsztyn
 • Szybki skup lokali z problemami wolsztyn
 • Skup lokali do remontu wolsztyn
 • Skup zadłużonych lokali wolsztyn
 • Skup lokali z problemami wolsztyn
 • Skup lokali bez pośredników wolsztyn
 • Skup lokali po spadku wolsztyn
 • Wykup lokali wolsztyn
 • Odkup lokali wolsztyn
 • Szybka sprzedaż lokali wolsztyn
 • Szynka sprzedaż lokalu wolsztyn
 • Lokal zadłużony wolsztyn
 • Lokal z długiem sprzedam wolsztyn
 • Lokal za spłatę zadłużenia wolsztyn

SKUP ZIEMI wolsztyn ⇊

 • Skup ziemi wolsztyn
 • Skup ziemi za gotówkę wolsztyn
 • Skup udziałów w ziemi wolsztyn
 • Szybki skup ziemi z problemami wolsztyn
 • Skup ziemi bez pośredników wolsztyn
 • Skup ziemi po spadku wolsztyn
 • Wykup ziemi wolsztyn
 • Odkup ziemi wolsztyn
 • Szybka sprzedaż ziemi wolsztyn
 • Szybka sprzedaż ziemi wolsztyn

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW wolsztyn ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów wolsztyn
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania wolsztyn
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości wolsztyn
 • Usuwanie lokatora z mieszkania wolsztyn
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości wolsztyn
 • Eksmisja dzikiego lokatora wolsztyn
 • Eksmisja dzikich lokatorów wolsztyn
 • Eksmisja lokatora wolsztyn

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH wolsztyn ⇊

 • Skup udziałów wolsztyn
 • Skup udziałów wolsztyn
 • Skup udziałów w spadkach wolsztyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach wolsztyn
 • Skup udziałów w spółkach wolsztyn
 • Skup udziałów w spadku wolsztyn
 • Skup udziałów w mieszkaniu wolsztyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach wolsztyn
 • Skup udziałów w lokalach wolsztyn

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA wolsztyn ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości wolsztyn
 • Oddłużanie mieszkań wolsztyn
 • Oddłużanie mieszkania wolsztyn
 • Oddłużanie domów wolsztyn
 • Oddłużanie lokali wolsztyn
 • Pomoc w oddłużaniu wolsztyn
 • Pomoc w spłacie zadłużenia wolsztyn
 • Dług w spółdzielni wolsztyn
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej wolsztyn
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni wolsztyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości wolsztyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem wolsztyn
 • Skup nieruchomości z długiem wolsztyn
 • Skup mieszkań z hipoteką wolsztyn
 • Skup nieruchomości z komornikiem wolsztyn

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI wolsztyn ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych wolsztyn .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem wolsztyn .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie wolsztyn .
 • Wycena Mieszkań po pożarze wolsztyn .
 • Wycena Mieszkań do remontu wolsztyn .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem wolsztyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wolsztyn
 • Wycena nieruchomości z kredytem wolsztyn
 • Wycena nieruchomości zadłużonych wolsztyn
 • Wycena nieruchomości z długiem wolsztyn
 • Wycena nieruchomości z lokatorem wolsztyn
 • Wycena udziałów w nieruchomościach wolsztyn
 • Wycena nieruchomości do remontu wolsztyn
 • Wycena skup nieruchomości z problemami wolsztyn
 • Wycena nieruchomości do remontu wolsztyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wolsztyn
 • Wycena nieruchomości z problemami wolsztyn
 • Wycena nieruchomości bez pośredników wolsztyn
 • Wycena nieruchomości po spadku wolsztyn
 • Wyceny mieszkań wolsztyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wolsztyn
 • Wyceny mieszkań z kredytem wolsztyn
 • Wyceny mieszkań zadłużonych wolsztyn
 • Wyceny mieszkań z długiem wolsztyn
 • Wyceny mieszkań z lokatorem wolsztyn
 • Wyceny udziałów w mieszkań wolsztyn
 • Wyceny mieszkań do remontu wolsztyn
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami wolsztyn
 • Wyceny mieszkań do remontu wolsztyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wolsztyn
 • Wyceny mieszkań z problemami wolsztyn
 • Wycena mieszkania po spadku wolsztyn
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu wolsztyn
 • Wycena działek wolsztyn
 • Wycena domów wolsztyn
 • Wycena ziemi wolsztyn
 • Wyceny działek wolsztyn
 • Wyceny domów wolsztyn
 • Wyceny ziemi wolsztyn
 • Wyceny garaży wolsztyn

Ceny nieruchomości wolsztyn ⇊

 • Cena nieruchomości wolsztyn
 • Ceny nieruchomości wolsztyn
 • Cena mieszkań wolsztyn
 • Cena mieszkania wolsztyn
 • Cena domów wolsztyn
 • Cena działek wolsztyn
 • Cena ziemi wolsztyn
 • Cena lokali wolsztyn
 • Cena garaży wolsztyn
 • Ceny mieszkań wolsztyn
 • Ceny domów wolsztyn
 • Ceny działek wolsztyn
 • Ceny ziemi wolsztyn
 • Ceny lokali wolsztyn
 • Ceny garaży wolsztyn
 • Sprzedam nieruchomość wolsztyn
 • Sprzedam dom wolsztyn
 • Sprzedam mieszkanie wolsztyn
 • Sprzedam lokal wolsztyn
 • Sprzedam ziemie wolsztyn
 • Sprzedam działkę wolsztyn
 • Sprzedam działkę garaż wolsztyn
 • Szybko sprzedam nieruchomość wolsztyn
 • Szybko sprzedam dom wolsztyn
 • Szybko sprzedam mieszkanie wolsztyn
 • Szybko sprzedam lokal wolsztyn
 • Szybko sprzedam ziemie wolsztyn
 • Szybko sprzedam działkę wolsztyn
 • Szybko sprzedam garaż wolsztyn
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone wolsztyn
 • Sprzedam zadłużony dom wolsztyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wolsztyn
 • Sprzedam zadłużony lokal wolsztyn
 • Sprzedam ziemie z długami wolsztyn
 • Sprzedam działkę z długami wolsztyn
 • Sprzedam garaż z długmiem wolsztyn

BIURO NIERUCHOMOŚCI wolsztyn ⇊

 • Nieruchomości wolsztyn
 • Ogłoszenia nieruchomości wolsztyn
 • Biuro nieruchomości wolsztyn
 • Biura nieruchomości wolsztyn
 • Agent nieruchomości wolsztyn
 • Agenci nieruchomości wolsztyn
 • Pośrednik nieruchomości wolsztyn
 • Pośrednicy nieruchomości wolsztyn
 • Jak sprzedać nieruchomość wolsztyn
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości wolsztyn
 • Prawnik nieruchomości wolsztyn
ZADZWOŃ