Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Wąbrzeźno – trafna sprzedaż budynku

Nasza firma jest zaprawionym w bojach kolektywem skupionym na skupowaniu mieszkań. Adresując korzyści sprzedającego, oferowana przez nasz dział kontroli jakości kamienica to gwarancja wpłacenia realnej sumy środków pieniężnych za odsprzedaż lub kupna interesującej nieruchomości. Może się także przytrafić, iż mamy problemy z domowym budżetem i to powoduje, że chcemy bezstresowo spłacić pożyczkę. Nie da się spierać, że to niesamowicie właściwy czas , by wziąć pod rozwagę rozwiązujący problemy skup nieruchomości, który w prosty i bezpieczny sposób sfinalizuje każde zapytanie o skupu kwatery

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jak jest prowadzony skup nieruchomości Wąbrzeźno?

Na początek trzeba skontaktować się z naszym zespołem poprzez stronę www, zapytanie telefoniczne czy też u nas w biurze wizytując nasz skup nieruchomości. Dalej zapoznajemy się z ofertą, z którą właściciele zgłosili się do nas, w dalszej kolejności ustalamy termin przyjrzenia się kamienicy. Nasz specjalista wyznacza sumę za kupno kamienicy a później łączy się telefonicznie, żeby uszczegółowić szkicową propozycję. Po negocjacjach, w chwili, gdy nabywca i zbywca przytakną na cenę, pokwitowujemy dokument rezerwacyjny jak również wpłacamy depozyt.
Po umówieniu każdego z ustaleń i udostępnieniu naszej firmie oryginalnej dokumentacji umawiamy termin, w którym odbędzie się spotkanie z notariuszem, a przebieg wykupowania zdaje się być procesem prostym, jaki następuje w czasie maksymalnie tygodnia.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Wąbrzeźno – jasno i profesjonalnie

W czasie, w którym potrzebujesz z miejsca znacznej sumy, spieszysz się – pakiet naszych usług bez cienia wątpliwości jest idealna. Mamy w ofercie bezstresowy skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu można mieć pewność, iż dzięki nam uwolnią Państwo wasze finanse spoczywające w garażu. Gwarantujemy do 80 procent uśrednionej ceny na rynku kwatery (tereny wolne od wad prawnych). Gdy mowa o gruncie z zamieszkałym mieszkańcem oraz o byciu współposiadaczem w kamienicy wycena będzie poddana analizie w ramach posiedzenia zarządu.
Jeżeli koniecznie chcesz spieniężyć działkę czy działkę a także dostać gotówkę od ręki, bez cienia wątpliwości trafnym podejściem jest skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które umowy przygotować, Jeżeli planujesz odwiedzić działalność zajmującą się jedynie takim działaniem jak skup nieruchomości za gotówkę?

Decydującym aktem będzie akt posiadania grunty, żeby nie ulegało wątpliwości iż możesz sprzedać budynek, jaką przedstawiasz. Znaczące również są zdjęcia lokalu, żeby zainteresowany kupiec opowiedział, czy takowego typu obiektu potrzebuje. Czasami ma miejsce sytuacja taka, iż poświadczenia zostały zgubione i nie mamy wiedzy, gdzie je uzyskać. W tym wypadku wspomoże nas ekipa inwestorów, która zapewnia obsługę oraz spore rozeznanie w obrębie kwestii formalnych w sprawie skupowania dzięki czemu podpowiada listę dokumentów, dzięki czemu notariusz sporządzi zaświadczenie transakcji.

W temacie właścicieli mieszkania, którzy zamieszkują poza krajem oraz nie mają jak osobiście szukać aktów, mają możliwość udzielenia prawa do pozyskania dokumentów dotyczących sprzedania od wyznaczonych instytucji. Kiedy to się stanie to właśnie pełnomocnik Ideal Nieruchomości znajduje całość zaświadczeń w sprawie odsprzedającego.

W jakich sytuacjach zachodzi potrzeba, by przejść przez SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Czasami ciążący kredyt sprawia, że jesteśmy zobligowani do upłynnienia garażu. Najczęściej w tej sytuacji czas gra najważniejsze znaczenie więc nie warto pozwalać sobie na aż tak długie czekanie a także przestrach. Jeżeli potrzebujesz płynności finansowej, połącz się z Ideal Nieruchomości. Proponujemy odciążający Państwa skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CZASY, KTÓRE ZACHĘCAJĄ DO WYKONANIA SKUPU DZIAŁEK OD RĘKI.

Odsprzedawanie mieszkania dla klienta indywidualnego stanowi ogromne przeciwności, dlatego, że może zakończyć się wielotygodniowym oczekiwaniem na nabywcę. Dlatego ekspresową szansą jest odsprzedanie domu dla profesjonalistów.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej wyliczamy najpopularniejsze kłopoty, przez które skup mieszkań za gotówkę będzie największą szansą, by zapewnić sobie stabilność ekonomiczną:

 • za wierzytelności sprzedawcy lokal za kilka dni stanie się zlicytowane przez kancelarię komorniczą
 • budynek jest obciążone hipoteką, z kolei zbywca nie ma możliwości w dalszym ciągu spłacania długu
 • klienci nie mają możliwości przekazać terenu, nie stać ich na posiadanie nieruchomości oraz chcieliby przeprowadzić się do korzystniejszego lokalu
 • działka została odziedziczona, ale spadkobierca nie chce przeprowadzić remontu nieruchomości oraz ma konieczność uzyskania finansowania

Naszą ofertę opieramy na konkretnych a także zgodnych z regulacjami warunkach, dając ogólne wsparcie. Zapewniamy serwis najlepszy z możliwych.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wąbrzeźno – bez kłopotów , jak również za uczciwą kwotę

Nierzadko może się wydawać, że upłynnienie mieszkania to skromny temat, ale rzeczywistość czasami zdaje się odmienna. Kwatery z drugiej ręki najczęściej nie da się upłynnić przez długi czas, dlatego, iż największą trudnością jest suma. Wiadomo, że ceny na rynku będą codziennie pokaźniejsze i obniżanie kwoty nie jest właściwym sposobem, ponieważ w ten sposób można stracić pokaźną kwotę.

CZEMU POWINNO SIĘ WZIĄĆ POD UWAGĘ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Wąbrzeźno?

Zeszłe lata przedstawiają, jak skomplikowanie się zbywa nieruchomość w atrakcyjnej kwocie. Sprzedawcy, potrzebujący bez zwłoki sumy próbują zwrócić uwagę na kamienicę zmniejszając cenę. Znaczący procent kamienic czeka na zainteresowanie od długiego czasu. Wiadomym jest, że zdają się to być pieniądze. W sytuacji, kiedy przez długi czas nie ma możliwości, by upłynnić garażu, powinniśmy porządnie zastanowić się, w którym miejscu znajduje się utrudnienie. Jedynie jednostki znajdują chętnego na grunt od ręki w kilka tygodni. Znaczące jest to dla przede wszystkim właścicieli, mających stosunkowo kilkuletnie mieszkania znajdujęce się w atrakcyjnej okolicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce może być prawdziwym wybawieniem dla właścicieli, nie dających rady tygodniami zbyć własnego gruntu.

Skup domów za gotówkę pomija szereg stresujących procedur. Przez okres kilkudziesięciu godzin płacimy umówioną kwotę sprzedawcy.

Powinno się również brać pod uwagę, że skup domów za gotówkę liczy część środków. Jest to nierzadko między 7 a 12% wartości nieruchomości. Także powinno się wziąć pod rozwagę, że wymagane sumy płacone zostaną ekspresowo. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – upłynniamy działkę a także nie mamy potrzeby martwić się o to, co będzie z nią w dłuższej perspektywie.

SKUP MIESZKAŃ Wąbrzeźno – bezproblemowo , jak również z poszanowaniem klienta

Nasze przedsiębiorstwo oferuje klientom skup mieszkań za gotówkę, zapewniając rzetelną i bezstresową usługę. Będzie to najlepsze rozwiązanie dla sprzedających, chcących szybko znaleźć kupca na obiekt. Oprócz mieszkań bez problemów pozyskujemy także nieruchomości z kredytem.

Upłynnienie działki na własną rękę potrzebuje od posiadacza dyspozycyjności, z uwagi na to, że kupcy bywają wymagający. Jeśli pozyskamy zainteresowanego kwatery, niezła możliwość będzie, jeżeli nabywca operuje odpowiednimi pieniędzmi na zakup budynku. Jeśli ma potrzebę pozyskać kredyt, proces transakcji bardzo się przedłuży.

Ile da radę zapewnić Państwu skup mieszkań Wąbrzeźno?

Omawiant skup mieszkań, jest niezwykle wygodnym wyjściem. Nie potrzebują sprzedawcy borykać się z wieloma kłopotami które wiążą się z odsprzedawaniem budynku. Nam można raz zaprezentować budynek a my do 24 godzin podajemy wyjściową cenę za odkupienie kwatery. Kolejnym, ale również bardzo istotnym aspektem wydaje się, iż nie mają konieczności się posesorzy obracać w prawnych zagadnieniach, bo reprezentanci Ideal Nieruchomości perfekcyjnie znają się w przepisach związanych z nabywaniem nieruchomości. Kupno robimy starannie tak szybko jak się da, więc zapłatę dajemy posiadaczom nieruchomości od ręki po podpisaniu poświadczenia u notariusza.

SKUP DOMÓW Wąbrzeźno – natychmiast i efektywnie

W niektórych przypadkach zdarza się, iż pozyskanie kupca gruntu wydaje się jedynym wyjściem. Ku tym krokom pcha sprzedawców sytuacja losowa. Ale nieważne co nami kieruje, gdy podejmujemy ten proces – istotne, żeby taka wymiana gwarantowała zysk dla każdego.

W jaki sposób szybko odsprzedać nieruchomość?

Osobiste podjęcie próby sprzedaży budynku albo za pośrednictwem biura nieruchomości, często okazują się fiaskiem. Może być to ogromnie denerwujące, gdy sprawnie potrzebujemy puli środków. Niezwykle błędne będzie to wyjście, kiedy czas nas goni jak również żądamy ekspresowej sumy.

Żeby przyspieszyć okres wyprzedania kwatery, można rozważyć nasz skup domów, w którym w prosty oraz bezzwłoczny sposób przeprowadzimy całą sprzedaż. Proces odbywa się tak, że sprzedający proponuje nam dom do kupna, a następnie nasi eksperci po profesjonalnym wizytowaniu wnioskują czy chcą kupić. Jeśli oczywiście, to mówią, ile zapłacą. W momencie, kiedy posesor zgodzi się na sposób rozliczeń, wówczas domykamy sprzedaż, właściwie dbamy o konieczne papierkowe umowy, a później, prawie bez problemu, przelewamy zbywcy umówioną kwotę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości wabrzezno ⇊

 • Skup nieruchomości wabrzezno
 • Skup nieruchomości za gotówkę wabrzezno
 • Skup zadłużonych nieruchomości wabrzezno
 • Skup nieruchomości z kredytem wabrzezno
 • Skup nieruchomości zadłużonych wabrzezno
 • Skup nieruchomości z długiem wabrzezno
 • Skup nieruchomości z lokatorem wabrzezno
 • Skup udziałów w nieruchomościach wabrzezno
 • Skup nieruchomości do remontu wabrzezno
 • Szybki skup nieruchomości z problemami wabrzezno
 • Skup nieruchomości do remontu wabrzezno
 • Skup zadłużonych nieruchomości wabrzezno
 • Skup nieruchomości z problemami wabrzezno
 • Skup nieruchomości bez pośredników wabrzezno
 • Skup nieruchomości po spadku wabrzezno
 • Wykup nieruchomości wabrzezno
 • Odkup nieruchomości wabrzezno
 • Szybka sprzedaż nieruchomości wabrzezno
 • Skup nieruchomości ze służebnością wabrzezno
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość wabrzezno
 • Nieruchomości zadłużone wabrzezno
 • Nieruchomość z długiem sprzedam wabrzezno
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia wabrzezno

SKUP MIESZKAŃ wabrzezno ⇊

 • Skup mieszkań wabrzezno
 • Skup mieszkań za gotówkę wabrzezno
 • Skup zadłużonych mieszkań wabrzezno
 • Skup mieszkań z kredytem wabrzezno
 • Skup mieszkań zadłużonych wabrzezno
 • Skup mieszkań z długiem wabrzezno
 • Skup mieszkań z lokatorem wabrzezno
 • Skup udziałów w mieszkaniach wabrzezno
 • Skup mieszkań do remontu wabrzezno
 • Szybki skup mieszkań z problemami wabrzezno
 • Skup mieszkań do remontu wabrzezno
 • Skup zadłużonych mieszkań wabrzezno
 • Skup mieszkań z problemami wabrzezno
 • Skup mieszkań bez pośredników wabrzezno
 • Skup mieszkań po spadku wabrzezno
 • Wykup mieszkań wabrzezno
 • Odkup mieszkań wabrzezno
 • Szybka sprzedaż mieszkań wabrzezno
 • Skup mieszkań ze służebnością wabrzezno
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wabrzezno
 • Mieszkanie zadłużone wabrzezno
 • Mieszkanie z długiem sprzedam wabrzezno
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia wabrzezno

SKUP DZIAŁEK wabrzezno ⇊

 • Skup działek za gotówkę wabrzezno
 • Skup zadłużonych działek wabrzezno
 • Skup działek zadłużonych wabrzezno
 • Skup działek z długiem wabrzezno
 • Skup udziałów w działkach wabrzezno
 • Szybki skup działek z problemami wabrzezno
 • Skup działek bez pośredników wabrzezno
 • Skup działek po spadku wabrzezno
 • Wykup działek wabrzezno
 • Odkup działek wabrzezno
 • Szybka sprzedaż działek wabrzezno
 • Szybka sprzedaż działki wabrzezno
 • Działka zadłużona wabrzezno
 • Działki z długiem sprzedam wabrzezno

SKUP LOKALI wabrzezno ⇊

 • Skup lokali za gotówkę wabrzezno
 • Skup zadłużonych lokali wabrzezno
 • Skup lokali z kredytem wabrzezno
 • Skup lokali zadłużonych wabrzezno
 • Skup lokali z długiem wabrzezno
 • Skup udziałów w lokalach wabrzezno
 • Skup lokali do remontu wabrzezno
 • Szybki skup lokali z problemami wabrzezno
 • Skup lokali do remontu wabrzezno
 • Skup zadłużonych lokali wabrzezno
 • Skup lokali z problemami wabrzezno
 • Skup lokali bez pośredników wabrzezno
 • Skup lokali po spadku wabrzezno
 • Wykup lokali wabrzezno
 • Odkup lokali wabrzezno
 • Szybka sprzedaż lokali wabrzezno
 • Szynka sprzedaż lokalu wabrzezno
 • Lokal zadłużony wabrzezno
 • Lokal z długiem sprzedam wabrzezno
 • Lokal za spłatę zadłużenia wabrzezno

SKUP ZIEMI wabrzezno ⇊

 • Skup ziemi wabrzezno
 • Skup ziemi za gotówkę wabrzezno
 • Skup udziałów w ziemi wabrzezno
 • Szybki skup ziemi z problemami wabrzezno
 • Skup ziemi bez pośredników wabrzezno
 • Skup ziemi po spadku wabrzezno
 • Wykup ziemi wabrzezno
 • Odkup ziemi wabrzezno
 • Szybka sprzedaż ziemi wabrzezno
 • Szybka sprzedaż ziemi wabrzezno

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW wabrzezno ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów wabrzezno
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania wabrzezno
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości wabrzezno
 • Usuwanie lokatora z mieszkania wabrzezno
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości wabrzezno
 • Eksmisja dzikiego lokatora wabrzezno
 • Eksmisja dzikich lokatorów wabrzezno
 • Eksmisja lokatora wabrzezno

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH wabrzezno ⇊

 • Skup udziałów wabrzezno
 • Skup udziałów wabrzezno
 • Skup udziałów w spadkach wabrzezno
 • Skup udziałów w nieruchomościach wabrzezno
 • Skup udziałów w spółkach wabrzezno
 • Skup udziałów w spadku wabrzezno
 • Skup udziałów w mieszkaniu wabrzezno
 • Skup udziałów w mieszkaniach wabrzezno
 • Skup udziałów w lokalach wabrzezno

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA wabrzezno ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości wabrzezno
 • Oddłużanie mieszkań wabrzezno
 • Oddłużanie mieszkania wabrzezno
 • Oddłużanie domów wabrzezno
 • Oddłużanie lokali wabrzezno
 • Pomoc w oddłużaniu wabrzezno
 • Pomoc w spłacie zadłużenia wabrzezno
 • Dług w spółdzielni wabrzezno
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej wabrzezno
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni wabrzezno
 • Skup zadłużonych nieruchomości wabrzezno
 • Skup nieruchomości z lokatorem wabrzezno
 • Skup nieruchomości z długiem wabrzezno
 • Skup mieszkań z hipoteką wabrzezno
 • Skup nieruchomości z komornikiem wabrzezno

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI wabrzezno ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych wabrzezno .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem wabrzezno .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie wabrzezno .
 • Wycena Mieszkań po pożarze wabrzezno .
 • Wycena Mieszkań do remontu wabrzezno .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem wabrzezno
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wabrzezno
 • Wycena nieruchomości z kredytem wabrzezno
 • Wycena nieruchomości zadłużonych wabrzezno
 • Wycena nieruchomości z długiem wabrzezno
 • Wycena nieruchomości z lokatorem wabrzezno
 • Wycena udziałów w nieruchomościach wabrzezno
 • Wycena nieruchomości do remontu wabrzezno
 • Wycena skup nieruchomości z problemami wabrzezno
 • Wycena nieruchomości do remontu wabrzezno
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wabrzezno
 • Wycena nieruchomości z problemami wabrzezno
 • Wycena nieruchomości bez pośredników wabrzezno
 • Wycena nieruchomości po spadku wabrzezno
 • Wyceny mieszkań wabrzezno
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wabrzezno
 • Wyceny mieszkań z kredytem wabrzezno
 • Wyceny mieszkań zadłużonych wabrzezno
 • Wyceny mieszkań z długiem wabrzezno
 • Wyceny mieszkań z lokatorem wabrzezno
 • Wyceny udziałów w mieszkań wabrzezno
 • Wyceny mieszkań do remontu wabrzezno
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami wabrzezno
 • Wyceny mieszkań do remontu wabrzezno
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wabrzezno
 • Wyceny mieszkań z problemami wabrzezno
 • Wycena mieszkania po spadku wabrzezno
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu wabrzezno
 • Wycena działek wabrzezno
 • Wycena domów wabrzezno
 • Wycena ziemi wabrzezno
 • Wyceny działek wabrzezno
 • Wyceny domów wabrzezno
 • Wyceny ziemi wabrzezno
 • Wyceny garaży wabrzezno

Ceny nieruchomości wabrzezno ⇊

 • Cena nieruchomości wabrzezno
 • Ceny nieruchomości wabrzezno
 • Cena mieszkań wabrzezno
 • Cena mieszkania wabrzezno
 • Cena domów wabrzezno
 • Cena działek wabrzezno
 • Cena ziemi wabrzezno
 • Cena lokali wabrzezno
 • Cena garaży wabrzezno
 • Ceny mieszkań wabrzezno
 • Ceny domów wabrzezno
 • Ceny działek wabrzezno
 • Ceny ziemi wabrzezno
 • Ceny lokali wabrzezno
 • Ceny garaży wabrzezno
 • Sprzedam nieruchomość wabrzezno
 • Sprzedam dom wabrzezno
 • Sprzedam mieszkanie wabrzezno
 • Sprzedam lokal wabrzezno
 • Sprzedam ziemie wabrzezno
 • Sprzedam działkę wabrzezno
 • Sprzedam działkę garaż wabrzezno
 • Szybko sprzedam nieruchomość wabrzezno
 • Szybko sprzedam dom wabrzezno
 • Szybko sprzedam mieszkanie wabrzezno
 • Szybko sprzedam lokal wabrzezno
 • Szybko sprzedam ziemie wabrzezno
 • Szybko sprzedam działkę wabrzezno
 • Szybko sprzedam garaż wabrzezno
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone wabrzezno
 • Sprzedam zadłużony dom wabrzezno
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wabrzezno
 • Sprzedam zadłużony lokal wabrzezno
 • Sprzedam ziemie z długami wabrzezno
 • Sprzedam działkę z długami wabrzezno
 • Sprzedam garaż z długmiem wabrzezno

BIURO NIERUCHOMOŚCI wabrzezno ⇊

 • Nieruchomości wabrzezno
 • Ogłoszenia nieruchomości wabrzezno
 • Biuro nieruchomości wabrzezno
 • Biura nieruchomości wabrzezno
 • Agent nieruchomości wabrzezno
 • Agenci nieruchomości wabrzezno
 • Pośrednik nieruchomości wabrzezno
 • Pośrednicy nieruchomości wabrzezno
 • Jak sprzedać nieruchomość wabrzezno
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości wabrzezno
 • Prawnik nieruchomości wabrzezno
ZADZWOŃ