Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Biała Podlaska – efektywna sprzedaż działki

Ideal Nieruchomości jest zdecydowanym kolektywem opierającym działalność na pozyskiwaniu działek. Uwzględniając interes właściciela, oferowana przez zarząd Ideal Nieruchomości działka to gwarancja wypłacenia w kilka dni sumy pieniędzy za odsprzedaż lub też dostania intrygującej kwatery. Zdarza się też, że doskwierają nam tarapaty finansowe przez co czynimy starania, żeby bezproblemowo spłacić kredyt. Stanowi to bezapelacyjnie dobry czas , by poprosić o wycenę na jedyny w swoim rodzaju skup nieruchomości, który w prosty i przyjemny sposób ukończy pełny proces odkupowania posesji

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim sposobem przebiega skup nieruchomości Biała Podlaska?

W pierwszej kolejności należy zawiązać współpracę z naszym zespołem poprzez stronę www, rozmowę przez telefon czy osobiście odwiedzając nasz skup nieruchomości. W dalszej kolejności zapoznajemy się z ofertą, z którą właściciele zechcieli nas odwiedzić, po czym wyznaczamy datę analizy stanu technicznego nieruchomości. Nasz przedstawiciel sprawdza wartość kamienicy i mailuje, żeby uszczegółowić początkową sumę. Po negocjowaniu, kiedy zbywający i nabywający przyklepią postanowienia pieniężne, podpisujemy umowę przedwstępną jak również przekazujemy zaliczkę.
Po uzgodnieniu całości detali a także dostarczeniu do nas oryginalnej dokumentacji ustalamy czas, kiedy mieć miejsce ma wizyta u notariusza, a sam proces wykupienia zdaje się być procesem jasnym, który ma miejsce w czasie kilku dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Biała Podlaska – bez problemu oraz z poszanowaniem klienta

W chwili, gdy masz konieczność, by zebrać sporo ad hoc sporej kwoty, nie masz za dużo czasu – nasza usługa niewątpliwie zdaje się być dla Ciebie. Gwarantujemy efektywny skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, że przez naszą ofertę uwolnią Państwo swoje majątki zamrożone w domu. Gwarantujemy najmniej osiemdziesiąt % średniej praktyki wyceny garażu (lokale wolne od niejasnych uregulowań). Gdy mowa o kwaterze z zasiedlającym rezydentem oraz o posiadaniu udziałów w terenie oferta jest analizowana we właściwym procesie.
Jeżeli musisz upłynnić nieruchomość czy działkę jak również dostać gotówkę natychmiast, na pewno świetnym podejściem zdaje się być skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które akty uzyskać, W momencie, kiedy masz chęć wizytować działalność zajmującą się dokładnie taką działalnością jak skup nieruchomości za gotówkę?

Istotnym pismem będzie poświadczenie własności kamienice, żeby było pewne że chcesz spieniężyć kwaterę, którą przedstawiasz. Ważne poza tym będą zdjęcia budynku, aby chętny kupujący był w stanie stwierdzić, czy takiego typu obiektu potrzebuje. Często ma miejsce sytuacja taka, że porcja zaświadczeń zostały utracone oraz nie mamy pojęcia, jak je pozyskać. Tutaj pomocy udzieli grupa kapitałowa, która proponuje wiedzę a także spore wiadomości w sprawie formalności w temacie skupu i z uwagi na to wykazuje wszystek aktów, na których podstawie kancelaria będzie mógł stworzyć konieczne dokumenty.

W kwestii właścicieli mieszkania, którzy przebywają nie w Polsce oraz nie są w stanie samemu zbierać umów, mają możliwość udzielić pełnomocnictwa do szukania umów w celu sprzedania od właściwych urzędów. Gdy tak się dzieje to właśnie pełnomocnik działu sprzedaży gromadzi całość zaświadczeń w sprawie posesora gruntu.

Dlaczego warto przejść przez SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Od czasu do czasu ciążący kredyt zmusza do spieniężenia kwatery. Nierzadko jeśli coś takiego ma miejsce czas stanowi największą rolę i z tego względu nie powinno się narażać się na aż tak długą zwłokę a także nerwy. W chwili, gdy chcesz sprawnej transakcji, połącz się z naszą firmą. Jesteśmy w stanie zaproponować sprawny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

SYTUACJE, JAKIE ZACHĘCAJĄ DO WYKONANIA SKUPU DOMÓW ZA GOTÓWKĘ.

Odsprzedaż kamienicy dla klienta indywidualnego niesie ze sobą znaczne przeciwności, gdyż ma szansę zakończyć się wielotygodniowym oczekiwaniem na kupca. Stąd też ciekawą szansą może być przekazanie garażu dla agencji.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej wyliczamy znane momenty, dla których skup mieszkań za gotówkę zdaje się być największą alternatywą, aby zagwarantować sobie nowy start:

 • za zadłużenie klienta lokal za kilka dni może zostać przejęte przez komornika
 • grunt obciąża hipoteka, z kolei zbywca nie ma możliwości regularnie opłacania pożyczek
 • posesorzy nie chcą darować działki, nie posiadają finansów na korzystanie z terenu oraz rozważają, żeby się przenieść do tańszego domu
 • działka jest spadkiem, ale spadkobierca nie ma możliwości poprawić stanu technicznego kamienicy a także ma chęć uzyskania finansowania

Skup nieruchomości opieramy na czytelnych i stojących w zgodzie z prawem operacjach, dając całościowe wsparcie. Zapewniamy serwis kompleksowo.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Biała Podlaska – bez kłopotów , jak również sprawnie

Czasem może się wydawać, iż zbywanie domu to nieznaczący problem, jednak sytuacja niekiedy jest odmienna. Lokale od normalnych sprzedawców najczęściej nie da się odsprzedać przez długi czas, z uwagi na to, że ogromną trudnością zdaje się być wycena. Łatwo zauważyć, iż stawki wtórne okazują sie coraz pokaźniejsze natomiast obcięcie oferty nie będzie trafnym sposobem, dlatego, że w ten sposób utracić ogromną pulę środków.

CZEMU POWINNYŚMY ROZWAŻYĆ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Biała Podlaska?

Ostatnie dekady pokazują, jak kłopotliwie jest sprzedać grunt w korzystnej cenie. Sprzedawcy, którzy potrzebują od ręki gotówki usiłują zwrócić uwagę na lokal poprzez obniżanie cen. Znaczący procent kamienic proponuje się na odsprzedanie od dekady. Oczywistym jest, iż są to finanse. Gdy mimo wysiłku nie daliśmy rady zbyć kamienicy, powinniśmy poważnie przemyśleć, w którym miejscu znajduje się problem. Jedynie nieliczni pozyskują kupca na budynek ad hoc w ciągu kilku miesięcy. Chodzi tu przede wszystkim zbywców, którzy posiadają stosunkowo świeże garaże znajdujęce się w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce jest niezaprzeczalnym wybawieniem dla ludzi, nie umiejących przez wiele lat upłynnić swojego budynku.

Skup domów za gotówkę zbywa wiele stresujących formalności. Przez okres maksymalnie tygodnia przekazujemy umówioną kwotę posesorowi mieszkania.

Trzeba jednak brać pod uwagę, że skup domów za gotówkę liczy opłatę manipulacyjną. Będzie to często 10-15% wartości lokalu. Jednakże powinno się wziąć pod rozwagę, że należne sumy przekazywane zostaną z miejsca. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – upłynniamy teren a także nie mamy konieczności rozmyślać, cóż będzie się z nią działo z nią w dłuższej perspektywie.

SKUP MIESZKAŃ Biała Podlaska – bez problemów i za godziwe pieniądze

Nasza działalność gwarantuje ludziom skup mieszkań za gotówkę, gwarantując rzetelną a także bezstresową pomoc. Będzie to znakomite wyjście dla posesorów, zmuszonych natychmiast znaleźć kupca na grunt. Poza domami niekłopotliwymi odkupujemy również mieszkania zajęciem komornika.

Upłynnienie mieszkania we własnym zakresie wymaga od sprzedawcy uwagi, z uwagi na to, że kupcy są wymagający. Gdy odszukamy kupca lokum, rokująca sytuacja zdaje się być, jeśli zainteresowany operuje wysokimi finansami do kupienia lokum. Gdy potrzebuje pozyskać kredyt, okres wyprzedania zdecydowanie się przeciągnie.

Cóż da radę zagwarantować nasz skup mieszkań Biała Podlaska?

Nasz skup mieszkań, będzie bardzo świetnym rozwiązaniem. Nie mają konieczności posiadacze nieruchomości borykać się z najczęstszymi przeszkodami mającymi związek z odsprzedaniem garażu. Naszemu zespołowi wystarczy raz przedstawić grunt a my w jeden dzień prezentujemy proponowaną ofertę za odkupienie działki. Odmiennym, ale również bardzo istotnym stwierdzeniem wydaje się, iż nie mają konieczności się klienci rozeznawać w prawnych zagadnieniach, gdyż nasi przedstawiciele perfekcyjnie poruszają się w formalnościach wiążących się z odkupowaniem budynku. Nabycie przeprowadzamy w miarę możliwości tak szybko jak się da, stąd opłatę wręczamy Państwu od razu po podpisaniu poświadczenia notarialnego.

SKUP DOMÓW Biała Podlaska – przejrzyście i dokładnie

Czasami przytrafia się, że upłynnienie lokum wydaje się konieczne. Ku takim krokom popycha sprzedających niespodziewany kłopot. Lecz bez znaczenia dlaczego przedsiębierzemy to rozwiązanie – ważne, żeby taka decyzja dała zadowolenie z efektu.

Jak szybko odsprzedać obiekt?

Samodzielne działanie w celu zbycia domu lub z maklerem nieruchomości, wiele razy okazują się decyzją złą. Zdaje się być to niezwykle nieprzyjemne, w momencie kiedy pilnie wymagamy sumy. Zdecydowanie stresujące będzie to rozwiązanie, gdy zależy nam na czasie a także potrzebujemy natychmiastowej gotówki.

Aby przyspieszyć procedurę zbycia kamienicy, powinno się przemyślećzdecydować się na proponowany przez nas skup domów, gdzie w przejrzysty jak również krótki sposób przeprowadzimy naszą umowę. Sposób polega na tym, iż klient oferuje naszej firmie kamienicę do sprzedaży, potem nasi przedstawiciele po dokładnym wizytowaniu mówią czy dokonają zakupu. Gdy odpowiedź brzmi: oczywiście, to za jaką cenę. W momencie, kiedy sprzedawca zaakceptuje ustalone warunki, w tym momencie domykamy sprzedaż, natychmiast realizujemy wymagane sprzedażowe zaświadczenia, a w dalszej kolejności, prawie z miejsca, uiszczamy właścicielowi ustaloną sumę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości biala podlaska⇊

 • Skup nieruchomości biala podlaska
 • Skup nieruchomości za gotówkę biala podlaska
 • Skup zadłużonych nieruchomości biala podlaska
 • Skup nieruchomości z kredytem biala podlaska
 • Skup nieruchomości zadłużonych biala podlaska
 • Skup nieruchomości z długiem biala podlaska
 • Skup nieruchomości z lokatorem biala podlaska
 • Skup udziałów w nieruchomościach biala podlaska
 • Skup nieruchomości do remontu biala podlaska
 • Szybki skup nieruchomości z problemami biala podlaska
 • Skup nieruchomości do remontu biala podlaska
 • Skup zadłużonych nieruchomości biala podlaska
 • Skup nieruchomości z problemami biala podlaska
 • Skup nieruchomości bez pośredników biala podlaska
 • Skup nieruchomości po spadku biala podlaska
 • Wykup nieruchomości biala podlaska
 • Odkup nieruchomości biala podlaska
 • Szybka sprzedaż nieruchomości biala podlaska
 • Skup nieruchomości ze służebnością biala podlaska
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość biala podlaska
 • Nieruchomości zadłużone biala podlaska
 • Nieruchomość z długiem sprzedam biala podlaska
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia biala podlaska

SKUP MIESZKAŃ biala podlaska⇊

 • Skup mieszkań biala podlaska
 • Skup mieszkań za gotówkę biala podlaska
 • Skup zadłużonych mieszkań biala podlaska
 • Skup mieszkań z kredytem biala podlaska
 • Skup mieszkań zadłużonych biala podlaska
 • Skup mieszkań z długiem biala podlaska
 • Skup mieszkań z lokatorem biala podlaska
 • Skup udziałów w mieszkaniach biala podlaska
 • Skup mieszkań do remontu biala podlaska
 • Szybki skup mieszkań z problemami biala podlaska
 • Skup mieszkań do remontu biala podlaska
 • Skup zadłużonych mieszkań biala podlaska
 • Skup mieszkań z problemami biala podlaska
 • Skup mieszkań bez pośredników biala podlaska
 • Skup mieszkań po spadku biala podlaska
 • Wykup mieszkań biala podlaska
 • Odkup mieszkań biala podlaska
 • Szybka sprzedaż mieszkań biala podlaska
 • Skup mieszkań ze służebnością biala podlaska
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie biala podlaska
 • Mieszkanie zadłużone biala podlaska
 • Mieszkanie z długiem sprzedam biala podlaska
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia biala podlaska

SKUP DZIAŁEK biala podlaska⇊

 • Skup działek za gotówkę biala podlaska
 • Skup zadłużonych działek biala podlaska
 • Skup działek zadłużonych biala podlaska
 • Skup działek z długiem biala podlaska
 • Skup udziałów w działkach biala podlaska
 • Szybki skup działek z problemami biala podlaska
 • Skup działek bez pośredników biala podlaska
 • Skup działek po spadku biala podlaska
 • Wykup działek biala podlaska
 • Odkup działek biala podlaska
 • Szybka sprzedaż działek biala podlaska
 • Szybka sprzedaż działki biala podlaska
 • Działka zadłużona biala podlaska
 • Działki z długiem sprzedam biala podlaska

SKUP LOKALI biala podlaska⇊

 • Skup lokali za gotówkę biala podlaska
 • Skup zadłużonych lokali biala podlaska
 • Skup lokali z kredytem biala podlaska
 • Skup lokali zadłużonych biala podlaska
 • Skup lokali z długiem biala podlaska
 • Skup udziałów w lokalach biala podlaska
 • Skup lokali do remontu biala podlaska
 • Szybki skup lokali z problemami biala podlaska
 • Skup lokali do remontu biala podlaska
 • Skup zadłużonych lokali biala podlaska
 • Skup lokali z problemami biala podlaska
 • Skup lokali bez pośredników biala podlaska
 • Skup lokali po spadku biala podlaska
 • Wykup lokali biala podlaska
 • Odkup lokali biala podlaska
 • Szybka sprzedaż lokali biala podlaska
 • Szynka sprzedaż lokalu biala podlaska
 • Lokal zadłużony biala podlaska
 • Lokal z długiem sprzedam biala podlaska
 • Lokal za spłatę zadłużenia biala podlaska

SKUP ZIEMI biala podlaska⇊

 • Skup ziemi biala podlaska
 • Skup ziemi za gotówkę biala podlaska
 • Skup udziałów w ziemi biala podlaska
 • Szybki skup ziemi z problemami biala podlaska
 • Skup ziemi bez pośredników biala podlaska
 • Skup ziemi po spadku biala podlaska
 • Wykup ziemi biala podlaska
 • Odkup ziemi biala podlaska
 • Szybka sprzedaż ziemi biala podlaska
 • Szybka sprzedaż ziemi biala podlaska

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW biala podlaska⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów biala podlaska
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania biala podlaska
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości biala podlaska
 • Usuwanie lokatora z mieszkania biala podlaska
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości biala podlaska
 • Eksmisja dzikiego lokatora biala podlaska
 • Eksmisja dzikich lokatorów biala podlaska
 • Eksmisja lokatora biala podlaska

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH biala podlaska⇊

 • Skup udziałów biala podlaska
 • Skup udziałów biala podlaska
 • Skup udziałów w spadkach biala podlaska
 • Skup udziałów w nieruchomościach biala podlaska
 • Skup udziałów w spółkach biala podlaska
 • Skup udziałów w spadku biala podlaska
 • Skup udziałów w mieszkaniu biala podlaska
 • Skup udziałów w mieszkaniach biala podlaska
 • Skup udziałów w lokalach biala podlaska

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA biala podlaska⇊

 • Oddłużanie nieruchomości biala podlaska
 • Oddłużanie mieszkań biala podlaska
 • Oddłużanie mieszkania biala podlaska
 • Oddłużanie domów biala podlaska
 • Oddłużanie lokali biala podlaska
 • Pomoc w oddłużaniu biala podlaska
 • Pomoc w spłacie zadłużenia biala podlaska
 • Dług w spółdzielni biala podlaska
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej biala podlaska
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni biala podlaska
 • Skup zadłużonych nieruchomości biala podlaska
 • Skup nieruchomości z lokatorem biala podlaska
 • Skup nieruchomości z długiem biala podlaska
 • Skup mieszkań z hipoteką biala podlaska
 • Skup nieruchomości z komornikiem biala podlaska

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI biala podlaska⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych biala podlaska.
 • Wycena Mieszkań z komornikiem biala podlaska.
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie biala podlaska.
 • Wycena Mieszkań po pożarze biala podlaska.
 • Wycena Mieszkań do remontu biala podlaska.
 • Wycena Mieszkań z lokatorem biala podlaska
 • Wycena zadłużonych nieruchomości biala podlaska
 • Wycena nieruchomości z kredytem biala podlaska
 • Wycena nieruchomości zadłużonych biala podlaska
 • Wycena nieruchomości z długiem biala podlaska
 • Wycena nieruchomości z lokatorem biala podlaska
 • Wycena udziałów w nieruchomościach biala podlaska
 • Wycena nieruchomości do remontu biala podlaska
 • Wycena skup nieruchomości z problemami biala podlaska
 • Wycena nieruchomości do remontu biala podlaska
 • Wycena zadłużonych nieruchomości biala podlaska
 • Wycena nieruchomości z problemami biala podlaska
 • Wycena nieruchomości bez pośredników biala podlaska
 • Wycena nieruchomości po spadku biala podlaska
 • Wyceny mieszkań biala podlaska
 • Wyceny zadłużonych mieszkań biala podlaska
 • Wyceny mieszkań z kredytem biala podlaska
 • Wyceny mieszkań zadłużonych biala podlaska
 • Wyceny mieszkań z długiem biala podlaska
 • Wyceny mieszkań z lokatorem biala podlaska
 • Wyceny udziałów w mieszkań biala podlaska
 • Wyceny mieszkań do remontu biala podlaska
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami biala podlaska
 • Wyceny mieszkań do remontu biala podlaska
 • Wyceny zadłużonych mieszkań biala podlaska
 • Wyceny mieszkań z problemami biala podlaska
 • Wycena mieszkania po spadku biala podlaska
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu biala podlaska
 • Wycena działek biala podlaska
 • Wycena domów biala podlaska
 • Wycena ziemi biala podlaska
 • Wyceny działek biala podlaska
 • Wyceny domów biala podlaska
 • Wyceny ziemi biala podlaska
 • Wyceny garaży biala podlaska

Ceny nieruchomości biala podlaska⇊

 • Cena nieruchomości biala podlaska
 • Ceny nieruchomości biala podlaska
 • Cena mieszkań biala podlaska
 • Cena mieszkania biala podlaska
 • Cena domów biala podlaska
 • Cena działek biala podlaska
 • Cena ziemi biala podlaska
 • Cena lokali biala podlaska
 • Cena garaży biala podlaska
 • Ceny mieszkań biala podlaska
 • Ceny domów biala podlaska
 • Ceny działek biala podlaska
 • Ceny ziemi biala podlaska
 • Ceny lokali biala podlaska
 • Ceny garaży biala podlaska
 • Sprzedam nieruchomość biala podlaska
 • Sprzedam dom biala podlaska
 • Sprzedam mieszkanie biala podlaska
 • Sprzedam lokal biala podlaska
 • Sprzedam ziemie biala podlaska
 • Sprzedam działkę biala podlaska
 • Sprzedam działkę garaż biala podlaska
 • Szybko sprzedam nieruchomość biala podlaska
 • Szybko sprzedam dom biala podlaska
 • Szybko sprzedam mieszkanie biala podlaska
 • Szybko sprzedam lokal biala podlaska
 • Szybko sprzedam ziemie biala podlaska
 • Szybko sprzedam działkę biala podlaska
 • Szybko sprzedam garaż biala podlaska
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone biala podlaska
 • Sprzedam zadłużony dom biala podlaska
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie biala podlaska
 • Sprzedam zadłużony lokal biala podlaska
 • Sprzedam ziemie z długami biala podlaska
 • Sprzedam działkę z długami biala podlaska
 • Sprzedam garaż z długmiem biala podlaska

BIURO NIERUCHOMOŚCI biala podlaska⇊

 • Nieruchomości biala podlaska
 • Ogłoszenia nieruchomości biala podlaska
 • Biuro nieruchomości biala podlaska
 • Biura nieruchomości biala podlaska
 • Agent nieruchomości biala podlaska
 • Agenci nieruchomości biala podlaska
 • Pośrednik nieruchomości biala podlaska
 • Pośrednicy nieruchomości biala podlaska
 • Jak sprzedać nieruchomość biala podlaska
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości biala podlaska
 • Prawnik nieruchomości biala podlaska
ZADZWOŃ