Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Murowana Goślina – efektywna analiza transakcji

Nasz zespół inwestorów jest szybko podejmującym decyzję przedsiębiorstwem intensyfikującym starania na skupowaniu działek. Uwzględniając interes drugiej strony, oferowana przez naszych pracowników kwatera to gwarancja przekazania ad hoc sumy pieniędzy za odsprzedanie lub dostania stanowiącej dobrą lokatę kapitału nieruchomości. Może się także przytrafić, że zaprzątają nam głowę przeciwności kapitałowe i właśnie dlatego musimy bez proszenia się mieć czyste konto. Nie da się spierać, że to bezapelacyjnie idealny okres , aby skierować uwagę na rozwiązujący problemy skup nieruchomości, który w efektywny i przyjemny sposób obsłuży wszystkie z pytań na temat odsprzedaży terenu

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

W jaki sposób przeprowadza się skup nieruchomości Murowana Goślina?

Na początek należałoby poprosić o spotkanie z naszym zespołem ds. wyceny poprzez serwis www, kontakt telefoniczny lub u nas w biurze wizytując nasz skup nieruchomości. Dalej zapoznajemy się z kamienicą, wraz z którą posesorzy trafili w nasze skromne progi, później ustalamy termin wizytacji budynku. Nasz przedstawiciel sprawdza wartość budynku i pisze wiadomość, żeby zaproponować pierwszą kwotę. Po zakończeniu negocjacji, kiedy zbywający i nabywający ustalą sumę, pokwitowujemy dokument rezerwacyjny jak również przekazujemy depozyt.
Zaraz po dogadaniu każdego z ustaleń oraz dostarczeniu do nas dokumentów potwierdzających własność ustalamy czas, kiedy mieć miejsce ma wizyta w kancelarii notarialnej, a przebieg skupowania jest działaniem efektywnym, który przebiega w ciągu od dwóch do kilku dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Murowana Goślina – natychmiast , jak również efektywnie

W trudnych chwilach szukasz bezzwłocznie pokaźnych zasobów ekonomicznych, spieszysz się – ta oferta bez cienia wątpliwości zdaje się być trafiona w dziesiątkę. Przeprowadzamy natychmiastowy skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, że za naszą sprawą uwolnią Państwo wasze finanse spoczywające w budynku. Gwarantujemy do 80 % ogólnie przyjętej wartości budynku (mieszkania wolne od żadnych problemów). Jeśli myślimy o kamienicy z zameldowanym najemcą jak również o udziałach w gruncie propozycja zostanie poddana analizie pojednyńczo.
Kiedy chcesz sprzedać kwaterę czy grunt i przyjąć gotówkę od ręki, z całą pewnością świetnym sposobem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które umowy przygotować, Kiedy zamiarujesz odwiedzić grupę kapitałową parającą się właśnie takim rynkiem usług jak skup nieruchomości za gotówkę?

Decydującym aktem zdaje się być akt posiadania grunty, żeby było pewne że jesteś chętny spieniężyć nieruchomość, jaką oferujesz. Użyteczne również zdają się być zdjęcia budynku, by chętny kupiec powiedział co myśli, czy tego rodzaju działki poszukuje. Nierzadko bywa, że porcja zaświadczeń zniknęły oraz nie mamy wskazówek, jak te umowy pozyskać. W owych przypadkach wspomoże nas działalność, która gwarantuje fachowe podejście oraz ogromne wiadomości w zakresie formalności na temat skupu i z uwagi na to wskazuje wszystkie umowy, na których podstawie urzędnik spisze zaświadczenie transakcji.

W temacie sprzedających kamienice, żyjących poza krajem oraz nie mają możliwości na własną rękę znaleźć poświadczeń, mogą ustanowić pełnomocnika w kwestii odzyskania poświadczeń do przekazania prawa własności od właściwych organów. W tym przypadku to pełnomocnik Ideal Nieruchomości gromadzi potrzebne dokumenty za pozwoleniem drugiej strony transakcji.

Co sprawia, że warto przeprowadzić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Czasem zaległość ekonomiczna jest determinantem sprzedaży działki. Przeważnie w tej sytuacji czas stanowi największą rolę i nie nie ma sensu decydować się na aż tak spore oczekiwanie a także zdenerwowanie. W momencie, w którym chcesz sprawnej transakcji, skontaktuj się z Ideal Nieruchomości. Oferujemy sprawny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

PROBLEMY, KTÓRE SKŁANIAJĄ DO WYKORZYSTANIA WYKUPU DZIAŁEK OD RĘKI.

Odsprzedaż lokalu dla detalicznego nabywcy niesie ze sobą wielkie problemy, dlatego, że ma szansę skończyć się wielotygodniowym wyczekiwaniem na zainteresowanego. Dlatego ekspresową alternatywą jest sprzedaż mieszkania dla agencji.

najlepszy skup nieruchomości

W dalszych zdaniach prezentujemy typowe problemy, przez które skup mieszkań za gotówkę jest idealną alternatywą, aby uzyskać bezpieczeństwo finansowe:

 • z uwagi na zaległości interesanta budynek zaraz będzie zlicytowane na licytacji
 • działkę obciąża hipoteka, a zbywca nie da rady w dalszym ciągu płacenia rat
 • posiadacze nie mają komu przekazać domu, nie mają środków na utrzymanie kamienicy a także myślą, by się przenieść do tańszego domu
 • nieruchomość jest spadkiem, natomiast dziedziczący nie może zainwestowania w remont garażu jak również ma potrzebę zebrania pieniędzy

Naszą ofertę świadczymy na oczywistych a także zgodnych z regulacjami warunkach, zapewniając pełne asystowanie. Gwarantujemy support na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Murowana Goślina – natychmiast oraz za uczciwą kwotę

Czasem może się wydawać, iż sprzedanie terenu to nieznaczny temat, jednak rzeczywistość czasami staje się odmienna. Tereny na rynku wtórym nierzadko nie da się sprzedać przez wiele miesięcy, ponieważ sporą barierą jest suma. Oczywiste, iż ceny wtórne będą coraz pokaźniejsze a obcięcie ceny nie jest rozsądnym wyborem, z uwagi na to, iż tym sposobem można utracić znaczącą ilość gotówki.

Z JAKIEGO WZGLĘDU POWINNYŚMY POSTAWIĆ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Murowana Goślina?

Minione lata obrazują, jak problematycznie odsprzedać dom w uczciwej wartości. Sprzedawcy, oczekujący szybkiej sumy próbują zachęcić klienta na nieruchomość zmniejszając cenę. Najwięcej domów oczekuje na klienta od kilkunastu lat. Wiemy, rzecz jasna – zdają się to być zamrożone sumy finansowe. Jeżeli po kilku miesiącach trudno jest odsprzedać budynku, to powinniśmy zdecydowanie zastanowić się, gdzie leży trudność. Wyłącznie nieliczni sprzedają budynek za gotówkę w ciągu kilku miesięcy. Znaczące jest to dla przede wszystkim zbywców, którzy mają stosunkowo kilkuletnie kamienice ulokowane w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być niezaprzeczalnym ratunkiem dla ludzi, nie dających rady przez wiele miesięcy upłynnić własnego dachu nad głową.

Skup domów za gotówkę pomija wiele kłopotliwych procedur. Przez okres maksymalnie tygodnia przelewamy ustaloną sumę posesorowi mieszkania.

Powinno się natomiast liczyć się z tym, iż skup domów za gotówkę liczy procent. Stanowi to w większości 10-15% wartości kwatery. Jednakowoż trzeba wiedzieć, że dogadane sumy wypłacane będą bezzwłocznie. Skup nieruchomości nie jest popśrednikiem – zbywamy lokal i nie mamy konieczności zastanawiać się, co będzie z nią dalej.

SKUP MIESZKAŃ Murowana Goślina – od ręki i z poszanowaniem klienta

Maxi Nieruchomości oferuje wszystkim skup mieszkań za gotówkę, gwarantując sprawną i bezpieczną usługę. Zdaje się to być najlepsze podejście dla petentów, muszących sprawnie upłynnić nieruchomość. Ponad działkami niekłopotliwymi pozyskujemy również działki z dożywociem.

Sprzedawanie kwatery samemu wymaga od sprzedawcy dyspozycyjności, bo nabywcy moga być wymagający. Kiedy odszukamy klienta lokum, rokująca możliwość będzie, jeśli nabywca dysponuje wysokimi finansami na odkup budynku. Kiedy ma potrzebę kredytowania zakupu, czas sprzedania znacząco się przeciągnie.

Co potrafi zaproponować Państwu skup mieszkań Murowana Goślina?

Prezentowany skup mieszkań, zdaje się być zdecydowanie świetnym wyjściem. Nie muszą posesorzy domów spotykać się z częstymi kłopotami które wynikają ze sprzedażą lokalu. Naszemy pracownikowi można raz okazać działkę a my niedługo potem przedkładamy dokładną sumę za przejęcie lokalu. Dodatkowym, choć także bardzo istotnym faktem będzie, iż nie mają konieczności się posesorzy rozeznawać w prawnych zagadnieniach, gdyż reprezentanci Ideal Nieruchomości doskonale rozeznają się w przepisach powiązanych z skupieniem lokum. Kupno prowadzimy starannie jak najszybciej, więc umówioną kwotę przekazujemy ludziom od razu po podpisaniu dokumentu u notariusza.

SKUP DOMÓW Murowana Goślina – jasno a tażke z poszanowaniem klienta

Czasem bywa, iż pozyskanie kupca działki wydaje się potrzebne. Ku tym sposobom przymusza sprzedających sytuacja losowa. Ale bez znaczenia z jakich pobudek podejmujemy decyzję, aby zrobić to rozwiązanie – ważne, by każda decyzja oferowała obustronną korzyść.

Jak sprawnie wyprzedać posesję?

Samodzielne działanie w celu odsprzedania terenu lub z pomocą pośrednika, nierzadko wiążą się z niewłaściwym działaniem. Może być to bardzo niekomfortowe, w momencie kiedy pilnie oczekujemy gotówki. Zdecydowanie szkodliwe będzie to rozwiązanie, gdy zależy nam na czasie oraz potrzebujemy szybkiej sumy.

Żeby skrócić proces sprzedania terenu, powinno się odwiedzić nasz skup domów, w którym w bezproblemowy jak również krótki sposób przejdziemy całą sprzedaż. Procedura dzieje się tak, że sprzedawca oferuje naszemu przedsiębiorstwu teren do kupna, potem nasi konsultanci po szczegółowym wizytowaniu wnioskują czy dokonają zakupu. Jeśli tak, to negocjują warunki. W momencie, kiedy sprzedający przyjmie wszystkie ustalenia, wówczas zakańczamy umowę, sprawnie dbamy o niezbędne papierkowe dokumenty, a następnie, niemal od ręki, przekazujemy zbywcy należne pieniądze.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości murowana goslina⇊

 • Skup nieruchomości murowana goslina
 • Skup nieruchomości za gotówkę murowana goslina
 • Skup zadłużonych nieruchomości murowana goslina
 • Skup nieruchomości z kredytem murowana goslina
 • Skup nieruchomości zadłużonych murowana goslina
 • Skup nieruchomości z długiem murowana goslina
 • Skup nieruchomości z lokatorem murowana goslina
 • Skup udziałów w nieruchomościach murowana goslina
 • Skup nieruchomości do remontu murowana goslina
 • Szybki skup nieruchomości z problemami murowana goslina
 • Skup nieruchomości do remontu murowana goslina
 • Skup zadłużonych nieruchomości murowana goslina
 • Skup nieruchomości z problemami murowana goslina
 • Skup nieruchomości bez pośredników murowana goslina
 • Skup nieruchomości po spadku murowana goslina
 • Wykup nieruchomości murowana goslina
 • Odkup nieruchomości murowana goslina
 • Szybka sprzedaż nieruchomości murowana goslina
 • Skup nieruchomości ze służebnością murowana goslina
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość murowana goslina
 • Nieruchomości zadłużone murowana goslina
 • Nieruchomość z długiem sprzedam murowana goslina
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia murowana goslina

SKUP MIESZKAŃ murowana goslina⇊

 • Skup mieszkań murowana goslina
 • Skup mieszkań za gotówkę murowana goslina
 • Skup zadłużonych mieszkań murowana goslina
 • Skup mieszkań z kredytem murowana goslina
 • Skup mieszkań zadłużonych murowana goslina
 • Skup mieszkań z długiem murowana goslina
 • Skup mieszkań z lokatorem murowana goslina
 • Skup udziałów w mieszkaniach murowana goslina
 • Skup mieszkań do remontu murowana goslina
 • Szybki skup mieszkań z problemami murowana goslina
 • Skup mieszkań do remontu murowana goslina
 • Skup zadłużonych mieszkań murowana goslina
 • Skup mieszkań z problemami murowana goslina
 • Skup mieszkań bez pośredników murowana goslina
 • Skup mieszkań po spadku murowana goslina
 • Wykup mieszkań murowana goslina
 • Odkup mieszkań murowana goslina
 • Szybka sprzedaż mieszkań murowana goslina
 • Skup mieszkań ze służebnością murowana goslina
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie murowana goslina
 • Mieszkanie zadłużone murowana goslina
 • Mieszkanie z długiem sprzedam murowana goslina
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia murowana goslina

SKUP DZIAŁEK murowana goslina⇊

 • Skup działek za gotówkę murowana goslina
 • Skup zadłużonych działek murowana goslina
 • Skup działek zadłużonych murowana goslina
 • Skup działek z długiem murowana goslina
 • Skup udziałów w działkach murowana goslina
 • Szybki skup działek z problemami murowana goslina
 • Skup działek bez pośredników murowana goslina
 • Skup działek po spadku murowana goslina
 • Wykup działek murowana goslina
 • Odkup działek murowana goslina
 • Szybka sprzedaż działek murowana goslina
 • Szybka sprzedaż działki murowana goslina
 • Działka zadłużona murowana goslina
 • Działki z długiem sprzedam murowana goslina

SKUP LOKALI murowana goslina⇊

 • Skup lokali za gotówkę murowana goslina
 • Skup zadłużonych lokali murowana goslina
 • Skup lokali z kredytem murowana goslina
 • Skup lokali zadłużonych murowana goslina
 • Skup lokali z długiem murowana goslina
 • Skup udziałów w lokalach murowana goslina
 • Skup lokali do remontu murowana goslina
 • Szybki skup lokali z problemami murowana goslina
 • Skup lokali do remontu murowana goslina
 • Skup zadłużonych lokali murowana goslina
 • Skup lokali z problemami murowana goslina
 • Skup lokali bez pośredników murowana goslina
 • Skup lokali po spadku murowana goslina
 • Wykup lokali murowana goslina
 • Odkup lokali murowana goslina
 • Szybka sprzedaż lokali murowana goslina
 • Szynka sprzedaż lokalu murowana goslina
 • Lokal zadłużony murowana goslina
 • Lokal z długiem sprzedam murowana goslina
 • Lokal za spłatę zadłużenia murowana goslina

SKUP ZIEMI murowana goslina⇊

 • Skup ziemi murowana goslina
 • Skup ziemi za gotówkę murowana goslina
 • Skup udziałów w ziemi murowana goslina
 • Szybki skup ziemi z problemami murowana goslina
 • Skup ziemi bez pośredników murowana goslina
 • Skup ziemi po spadku murowana goslina
 • Wykup ziemi murowana goslina
 • Odkup ziemi murowana goslina
 • Szybka sprzedaż ziemi murowana goslina
 • Szybka sprzedaż ziemi murowana goslina

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW murowana goslina⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów murowana goslina
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania murowana goslina
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości murowana goslina
 • Usuwanie lokatora z mieszkania murowana goslina
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości murowana goslina
 • Eksmisja dzikiego lokatora murowana goslina
 • Eksmisja dzikich lokatorów murowana goslina
 • Eksmisja lokatora murowana goslina

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH murowana goslina⇊

 • Skup udziałów murowana goslina
 • Skup udziałów murowana goslina
 • Skup udziałów w spadkach murowana goslina
 • Skup udziałów w nieruchomościach murowana goslina
 • Skup udziałów w spółkach murowana goslina
 • Skup udziałów w spadku murowana goslina
 • Skup udziałów w mieszkaniu murowana goslina
 • Skup udziałów w mieszkaniach murowana goslina
 • Skup udziałów w lokalach murowana goslina

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA murowana goslina⇊

 • Oddłużanie nieruchomości murowana goslina
 • Oddłużanie mieszkań murowana goslina
 • Oddłużanie mieszkania murowana goslina
 • Oddłużanie domów murowana goslina
 • Oddłużanie lokali murowana goslina
 • Pomoc w oddłużaniu murowana goslina
 • Pomoc w spłacie zadłużenia murowana goslina
 • Dług w spółdzielni murowana goslina
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej murowana goslina
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni murowana goslina
 • Skup zadłużonych nieruchomości murowana goslina
 • Skup nieruchomości z lokatorem murowana goslina
 • Skup nieruchomości z długiem murowana goslina
 • Skup mieszkań z hipoteką murowana goslina
 • Skup nieruchomości z komornikiem murowana goslina

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI murowana goslina⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych murowana goslina.
 • Wycena Mieszkań z komornikiem murowana goslina.
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie murowana goslina.
 • Wycena Mieszkań po pożarze murowana goslina.
 • Wycena Mieszkań do remontu murowana goslina.
 • Wycena Mieszkań z lokatorem murowana goslina
 • Wycena zadłużonych nieruchomości murowana goslina
 • Wycena nieruchomości z kredytem murowana goslina
 • Wycena nieruchomości zadłużonych murowana goslina
 • Wycena nieruchomości z długiem murowana goslina
 • Wycena nieruchomości z lokatorem murowana goslina
 • Wycena udziałów w nieruchomościach murowana goslina
 • Wycena nieruchomości do remontu murowana goslina
 • Wycena skup nieruchomości z problemami murowana goslina
 • Wycena nieruchomości do remontu murowana goslina
 • Wycena zadłużonych nieruchomości murowana goslina
 • Wycena nieruchomości z problemami murowana goslina
 • Wycena nieruchomości bez pośredników murowana goslina
 • Wycena nieruchomości po spadku murowana goslina
 • Wyceny mieszkań murowana goslina
 • Wyceny zadłużonych mieszkań murowana goslina
 • Wyceny mieszkań z kredytem murowana goslina
 • Wyceny mieszkań zadłużonych murowana goslina
 • Wyceny mieszkań z długiem murowana goslina
 • Wyceny mieszkań z lokatorem murowana goslina
 • Wyceny udziałów w mieszkań murowana goslina
 • Wyceny mieszkań do remontu murowana goslina
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami murowana goslina
 • Wyceny mieszkań do remontu murowana goslina
 • Wyceny zadłużonych mieszkań murowana goslina
 • Wyceny mieszkań z problemami murowana goslina
 • Wycena mieszkania po spadku murowana goslina
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu murowana goslina
 • Wycena działek murowana goslina
 • Wycena domów murowana goslina
 • Wycena ziemi murowana goslina
 • Wyceny działek murowana goslina
 • Wyceny domów murowana goslina
 • Wyceny ziemi murowana goslina
 • Wyceny garaży murowana goslina

Ceny nieruchomości murowana goslina⇊

 • Cena nieruchomości murowana goslina
 • Ceny nieruchomości murowana goslina
 • Cena mieszkań murowana goslina
 • Cena mieszkania murowana goslina
 • Cena domów murowana goslina
 • Cena działek murowana goslina
 • Cena ziemi murowana goslina
 • Cena lokali murowana goslina
 • Cena garaży murowana goslina
 • Ceny mieszkań murowana goslina
 • Ceny domów murowana goslina
 • Ceny działek murowana goslina
 • Ceny ziemi murowana goslina
 • Ceny lokali murowana goslina
 • Ceny garaży murowana goslina
 • Sprzedam nieruchomość murowana goslina
 • Sprzedam dom murowana goslina
 • Sprzedam mieszkanie murowana goslina
 • Sprzedam lokal murowana goslina
 • Sprzedam ziemie murowana goslina
 • Sprzedam działkę murowana goslina
 • Sprzedam działkę garaż murowana goslina
 • Szybko sprzedam nieruchomość murowana goslina
 • Szybko sprzedam dom murowana goslina
 • Szybko sprzedam mieszkanie murowana goslina
 • Szybko sprzedam lokal murowana goslina
 • Szybko sprzedam ziemie murowana goslina
 • Szybko sprzedam działkę murowana goslina
 • Szybko sprzedam garaż murowana goslina
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone murowana goslina
 • Sprzedam zadłużony dom murowana goslina
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie murowana goslina
 • Sprzedam zadłużony lokal murowana goslina
 • Sprzedam ziemie z długami murowana goslina
 • Sprzedam działkę z długami murowana goslina
 • Sprzedam garaż z długmiem murowana goslina

BIURO NIERUCHOMOŚCI murowana goslina⇊

 • Nieruchomości murowana goslina
 • Ogłoszenia nieruchomości murowana goslina
 • Biuro nieruchomości murowana goslina
 • Biura nieruchomości murowana goslina
 • Agent nieruchomości murowana goslina
 • Agenci nieruchomości murowana goslina
 • Pośrednik nieruchomości murowana goslina
 • Pośrednicy nieruchomości murowana goslina
 • Jak sprzedać nieruchomość murowana goslina
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości murowana goslina
 • Prawnik nieruchomości murowana goslina
ZADZWOŃ