Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Szczuczyn – przejrzysta decyzja o zakupie

Jesteśmy efektywnym teamem opierającym działalność na kupnie mieszkań. Adresując korzyści sprzedawcy, zaproponowana przez nasz zespół kamienica stanowi gwarant uzyskania szybkiej sumy środków pieniężnych za odsprzedanie lub wejścia w posiadanie wartej swojej ceny kamienicy. Nierzadko jest tak, iż przeszkadzają nam tarapaty z zawartością portfela i z racji na ten fakt podejmujemy kroki, by bezstresowo stać się wypłacalnymi. Bezsprzecznie to niesamowicie świetny czas po to, by poprosić o wycenę na nasz skup nieruchomości, który w sprawny i bezkonfliktowy sposób ukończy każdą propozycję pozyskania nieruchomości

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jak prowadzi się skup nieruchomości Szczuczyn?

Najpierw byłoby wskazane nawiązać kontakt z nami przez stronę internetową, kontakt telefoniczny czy osobiście odwiedzając nasz skup nieruchomości. W ramach kolejnego kroku zapoznajemy się z ofertą, z którą kontrahenci zechcieli nas odwiedzić, po czym wyznaczamy datę wizytacji mieszkania. Nasz pracownik szacuje wartość mieszkania i pisze wiadomość, by przedstawić startową ofertę. Po negocjacjach, w momencie, kiedy inwestor i właściciel dogadają się, jeśli chodzi o sumę, pokwitowujemy a także płacimy umówiony procent ostatecznej ceny sprzedaży.
Już po zaakceptowaniu każdego z ustaleń i okazaniu przez Państwa oryginałów dokumentów umawiamy termin, w którym odbędzie się wizyta w kancelarii notarialnej, a sam proces wykupowania jest działaniem bezstresowym, który zajmuje maksimum pięciu dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Szczuczyn – bez kłopotu , ale także za uczciwą kwotę

W chwili, gdy poszukujesz efektywnie znacznej sumy, spieszysz się – ta oferta bez cienia wątpliwości zdaje się być odpowiedzią na Państwa potrzeby. Mamy w ofercie profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę, co spowoduje, że za naszą sprawą odmrożą Państwo Państwa finanse ulokowane w kamienicy. Proponujemy aż do 80% ogólnej praktyki wyceny mieszkania (kamienice nieposiadające wad prawnych). Gdy mowa o mieszkaniu z niechętnym lokatorem jak również o posiadaniu udziałów w kamienicy suma będzie ustalona w dziale analiz rynkowych.
Jeżeli koniecznie chcesz odsprzedać grunt czy kamienicę i dostać ustaloną sumę natychmiast, zdecydowanie dobrym podejściem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które dokumenty przynieść, W momencie, kiedy planujesz wizytować działalność zajmującą się dokładnie taką działalnością jak skup nieruchomości za gotówkę?

Istotnym zaświadczeniem zdaje się być zaświadczenie własności mieszkania, by oczywiste stało się iż możesz sprzedać grunt, jaką oferujesz. Przydatne poza tym są zdjęcia gruntu, aby zainteresowany kupiec był w stanie stwierdzić, czy takiego rodzaju obiektu chce. Czasami zdarza się, iż niektóre dokumenty zniknęły jak również nie posiadamy informacji, w jaki sposób dokumenty owe odszukać. W tym miejscu wsparcie zagwarantuje firma, która posiada wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie obligatoryjnych procesów dotyczących odkupowania wobec czego wykazuje całą dokumetację, dzięki którym pracownik kancelarii opracuje umowę notarialną.

W przypadku właścicieli domy, którzy zamieszkują poza granicami Rzecczpospolitej i nie są w stanie na własną rękę zająć się dokumentami, mogą ustanowić pełnomocnika w temacie zebrania aktów do odkupienia od konkretnych urzędników. W takiej sytuacji to oddelegowana osoba z zespołu sprzedażowego odnajduje potrzebne dokumenty w sprawie posiadacza mieszkania.

Czy należy przejść przez SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Kilka razy w życiu ciężka pozycja materialna jest determinantem odsprzedania kamienicy. Nierzadko w takim przypadku czas odgrywa największą rolę więc nie warto decydować się na tak długą zwłokę a także zdenerwowanie. Kiedy wymagasz stabilności ekonomicznej, porozum się z Ideal Nieruchomości. Możemy zagwarantować przejrzysty skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CHWILE, KTÓRE NAKŁANIAJĄ DO WYKONANIA ODKUPU MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ.

Zbywanie lokalu dla normalnego kupującego niesie ze sobą niebagatelne ryzyko, gdyż ma szansę skończyć się wielomiesięcznym czekaniem na kupca. Stąd też trafną alternatywą zdaje się być odsprzedanie lokalu do agencji.

najlepszy skup nieruchomości

Niżej przedstawiamy najpopularniejsze momenty, dla których skup mieszkań za gotówkę może być dużą alternatywą, żeby zabezpieczyć zaplecze pieniężne:

 • przez zaległości właściciela budynek za kilka dni będzie zajęte przez kancelarię komorniczą
 • garaż jest obciążone hipoteką, z kolei posesor nie może w dalszym ciągu uregulowywania wierzytelności
 • posiadacze nie mają komu przepisać mieszkania, nie mają środków na korzystanie z budynku a także chcieliby się przenieść do korzystniejszego lokalu
 • kwatera została odziedziczona, ale spadkobierca nie potrafi przeprowadzić remontu lokalu a także ma potrzebę zdobycia kapitału

Naszą ofertę proponujemy na czytelnych oraz dokładnych operacjach, gwarantując wartościowe wspieranie. Zapewniamy obsługę najlepszy z możliwych.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Szczuczyn – konkretnie , ale także za godziwe pieniądze

Czasem może się wydawać, iż pozyskanie kupca budynku to nieznaczący problem, lecz sprawa czasami jest inna. Lokale na rynku wtórym najczęściej nie da się odsprzedać przez szmat czasu, ponieważ oczywistą barierą będzie kwota. Wiadomo, iż oferty rynkowe okazują sie co chwila wyższe z kolei zaniżanie kwoty nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego, że tą drogą da się stracić ogromną sumę pieniędzy.

CZY WARTO POSTAWIĆ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Szczuczyn?

Zeszłe dekady obrazują, jak problemowo odsprzedaje się budynek w korzystnej sumie. Klienci, którzy oczekują z miejsca kwoty pieniężnej starają się uatrakcyjnić garaż zmniejszając cenę. Ponad siedemdziesiąt procent domów czeka na odsprzedanie od kilku lat. Wiadomym jest, iż są to ulokowane pieniądze. W sytuacji, kiedy długo nie da się upłynnić garażu, powinniśmy poważnie rozważyć, gdzie leży trudność. Tylko specjaliści odsprzedają kwaterę bez zwłoki w kilka tygodni. Znaczące jest to dla w pierwszej kolejności ludzi, którzy mają stosunkowo świeże kamienice znajdujęce się w atrakcyjnej okolicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce jest prawdziwym wybawieniem dla ludzi, nie dających rady latami sprzedać własnego domu.

Skup domów za gotówkę omija wiele czasochłonnych formalności. Przez okres siedmiu dni przelewamy umówioną kwotę klientowi.

Warto także mieć świadomość, że skup domów za gotówkę pobiera opłatę manipulacyjną. Stanowi to nierzadko dziesięć procent ustalonej ceny kamienicy. Jednakże warto mieć świadomość, iż wynegocjowane pieniądze przelewane będą bez oczekiwania. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – upłynniamy teren oraz nie musimy martwić się o to, cóż stanie się z nią później.

SKUP MIESZKAŃ Szczuczyn – jasno oraz profesjonalnie

Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje petentom skup mieszkań za gotówkę, zapewniając natychmiastową a także bezproblemową procedurę. Stanowi to znakomite wyjście dla sprzedawców, przymuszonych natychmiast odsprzedać dom. Oprócz mieszkań z uregulowanym stanem prawnym skupujemy także domy z lokatorem.

Zbywanie budynku na własną rękę potrzebuje od właściciela uwagi, z uwagi na to, że nabywcy są męczący. Jeśli odszukamy chętnego na zakup mieszkania, obiecująca sytuacja zdaje się być, jeśli nabywca dysponuje odpowiednimi środkami na odkup domu. Gdy musi skorzystać z kredytu, czas odsprzedania mocno będzie długi.

Ile da radę zaproponować nasz skup mieszkań Szczuczyn?

Prezentowany skup mieszkań, będzie bardzo sprawnym sposobem. Nie potrzebują posiadacze nieruchomości walczyć z sporymi kłopotami które wiążą się ze sprzedażą mieszkania. Naszej firmie można raz zaprezentować teren i niedługo potem podajemy proponowaną sumę za kupienie nieruchomości. Kolejnym, ale niezwykle istotnym faktem zdaje się być, iż nie muszą się sprzedawcy znać na prawnych zagadnieniach, gdyż nasi konsultanci bezbłędnie rozeznają się w prawach powiązanych z skupieniem garażu. Kupno prowadzimy w miarę możliwości na tyle sprawnie, na ile można, stąd należność oddajemy sprzedawcom bez zwłoki po pokwitowaniu dokumentu u notariusza.

SKUP DOMÓW Szczuczyn – bez przeszkód , jak również sprawnie

Czasami bywa, iż upłynnianie gruntu jest koniecznością. Ku takim decyzjom pcha zbywców niespodziewany kłopot. Lecz nieznaczące jest to z jakich pobudek przedsiębierzemy ten krok – istotne, aby cała wymiana dała zadowalające rezultaty.

W jaki sposób korzystnie zbyć działkę?

Samodzielne działanie w celu sprzedania terenu albo z pomocą pośrednika, bardzo często okazują się przegraną. Jest to mocno denerwujące, w chwili gdy pilnie wymagamy gotówki. Niezwykle wadliwe jest to działanie, gdy musimy być szybcy oraz oczekujemy uczciwej kwoty.

By skrócić proces spieniężenia nieruchomości, można przemyślećzdecydować się na proponowany przez nas skup domów, gdzie w bezpieczny jak również efektywny sposób przeprowadzimy całą sprzedaż. Sposób dzieje się tak, iż posiadacz proponuje naszej firmie grunt do skupienia, potem nasi specjaliści po dokładnym wizytowaniu określają czy chcą kupić. Jeśli tak, to za jaką cenę. W momencie, kiedy właściciel przyjmie sposób rozliczeń, wówczas finalizujemy umowę, efektywnie organizujemy konieczne notarialne umowy, a potem, prawie bez zwłoki, dostarczamy sprzedającemu umówioną kwotę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości szczuczyn ⇊

 • Skup nieruchomości szczuczyn
 • Skup nieruchomości za gotówkę szczuczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości szczuczyn
 • Skup nieruchomości z kredytem szczuczyn
 • Skup nieruchomości zadłużonych szczuczyn
 • Skup nieruchomości z długiem szczuczyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem szczuczyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach szczuczyn
 • Skup nieruchomości do remontu szczuczyn
 • Szybki skup nieruchomości z problemami szczuczyn
 • Skup nieruchomości do remontu szczuczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości szczuczyn
 • Skup nieruchomości z problemami szczuczyn
 • Skup nieruchomości bez pośredników szczuczyn
 • Skup nieruchomości po spadku szczuczyn
 • Wykup nieruchomości szczuczyn
 • Odkup nieruchomości szczuczyn
 • Szybka sprzedaż nieruchomości szczuczyn
 • Skup nieruchomości ze służebnością szczuczyn
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość szczuczyn
 • Nieruchomości zadłużone szczuczyn
 • Nieruchomość z długiem sprzedam szczuczyn
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia szczuczyn

SKUP MIESZKAŃ szczuczyn ⇊

 • Skup mieszkań szczuczyn
 • Skup mieszkań za gotówkę szczuczyn
 • Skup zadłużonych mieszkań szczuczyn
 • Skup mieszkań z kredytem szczuczyn
 • Skup mieszkań zadłużonych szczuczyn
 • Skup mieszkań z długiem szczuczyn
 • Skup mieszkań z lokatorem szczuczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach szczuczyn
 • Skup mieszkań do remontu szczuczyn
 • Szybki skup mieszkań z problemami szczuczyn
 • Skup mieszkań do remontu szczuczyn
 • Skup zadłużonych mieszkań szczuczyn
 • Skup mieszkań z problemami szczuczyn
 • Skup mieszkań bez pośredników szczuczyn
 • Skup mieszkań po spadku szczuczyn
 • Wykup mieszkań szczuczyn
 • Odkup mieszkań szczuczyn
 • Szybka sprzedaż mieszkań szczuczyn
 • Skup mieszkań ze służebnością szczuczyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie szczuczyn
 • Mieszkanie zadłużone szczuczyn
 • Mieszkanie z długiem sprzedam szczuczyn
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia szczuczyn

SKUP DZIAŁEK szczuczyn ⇊

 • Skup działek za gotówkę szczuczyn
 • Skup zadłużonych działek szczuczyn
 • Skup działek zadłużonych szczuczyn
 • Skup działek z długiem szczuczyn
 • Skup udziałów w działkach szczuczyn
 • Szybki skup działek z problemami szczuczyn
 • Skup działek bez pośredników szczuczyn
 • Skup działek po spadku szczuczyn
 • Wykup działek szczuczyn
 • Odkup działek szczuczyn
 • Szybka sprzedaż działek szczuczyn
 • Szybka sprzedaż działki szczuczyn
 • Działka zadłużona szczuczyn
 • Działki z długiem sprzedam szczuczyn

SKUP LOKALI szczuczyn ⇊

 • Skup lokali za gotówkę szczuczyn
 • Skup zadłużonych lokali szczuczyn
 • Skup lokali z kredytem szczuczyn
 • Skup lokali zadłużonych szczuczyn
 • Skup lokali z długiem szczuczyn
 • Skup udziałów w lokalach szczuczyn
 • Skup lokali do remontu szczuczyn
 • Szybki skup lokali z problemami szczuczyn
 • Skup lokali do remontu szczuczyn
 • Skup zadłużonych lokali szczuczyn
 • Skup lokali z problemami szczuczyn
 • Skup lokali bez pośredników szczuczyn
 • Skup lokali po spadku szczuczyn
 • Wykup lokali szczuczyn
 • Odkup lokali szczuczyn
 • Szybka sprzedaż lokali szczuczyn
 • Szynka sprzedaż lokalu szczuczyn
 • Lokal zadłużony szczuczyn
 • Lokal z długiem sprzedam szczuczyn
 • Lokal za spłatę zadłużenia szczuczyn

SKUP ZIEMI szczuczyn ⇊

 • Skup ziemi szczuczyn
 • Skup ziemi za gotówkę szczuczyn
 • Skup udziałów w ziemi szczuczyn
 • Szybki skup ziemi z problemami szczuczyn
 • Skup ziemi bez pośredników szczuczyn
 • Skup ziemi po spadku szczuczyn
 • Wykup ziemi szczuczyn
 • Odkup ziemi szczuczyn
 • Szybka sprzedaż ziemi szczuczyn
 • Szybka sprzedaż ziemi szczuczyn

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW szczuczyn ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów szczuczyn
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania szczuczyn
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości szczuczyn
 • Usuwanie lokatora z mieszkania szczuczyn
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości szczuczyn
 • Eksmisja dzikiego lokatora szczuczyn
 • Eksmisja dzikich lokatorów szczuczyn
 • Eksmisja lokatora szczuczyn

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH szczuczyn ⇊

 • Skup udziałów szczuczyn
 • Skup udziałów szczuczyn
 • Skup udziałów w spadkach szczuczyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach szczuczyn
 • Skup udziałów w spółkach szczuczyn
 • Skup udziałów w spadku szczuczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniu szczuczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach szczuczyn
 • Skup udziałów w lokalach szczuczyn

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA szczuczyn ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości szczuczyn
 • Oddłużanie mieszkań szczuczyn
 • Oddłużanie mieszkania szczuczyn
 • Oddłużanie domów szczuczyn
 • Oddłużanie lokali szczuczyn
 • Pomoc w oddłużaniu szczuczyn
 • Pomoc w spłacie zadłużenia szczuczyn
 • Dług w spółdzielni szczuczyn
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej szczuczyn
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni szczuczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości szczuczyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem szczuczyn
 • Skup nieruchomości z długiem szczuczyn
 • Skup mieszkań z hipoteką szczuczyn
 • Skup nieruchomości z komornikiem szczuczyn

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI szczuczyn ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych szczuczyn .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem szczuczyn .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie szczuczyn .
 • Wycena Mieszkań po pożarze szczuczyn .
 • Wycena Mieszkań do remontu szczuczyn .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem szczuczyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości szczuczyn
 • Wycena nieruchomości z kredytem szczuczyn
 • Wycena nieruchomości zadłużonych szczuczyn
 • Wycena nieruchomości z długiem szczuczyn
 • Wycena nieruchomości z lokatorem szczuczyn
 • Wycena udziałów w nieruchomościach szczuczyn
 • Wycena nieruchomości do remontu szczuczyn
 • Wycena skup nieruchomości z problemami szczuczyn
 • Wycena nieruchomości do remontu szczuczyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości szczuczyn
 • Wycena nieruchomości z problemami szczuczyn
 • Wycena nieruchomości bez pośredników szczuczyn
 • Wycena nieruchomości po spadku szczuczyn
 • Wyceny mieszkań szczuczyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań szczuczyn
 • Wyceny mieszkań z kredytem szczuczyn
 • Wyceny mieszkań zadłużonych szczuczyn
 • Wyceny mieszkań z długiem szczuczyn
 • Wyceny mieszkań z lokatorem szczuczyn
 • Wyceny udziałów w mieszkań szczuczyn
 • Wyceny mieszkań do remontu szczuczyn
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami szczuczyn
 • Wyceny mieszkań do remontu szczuczyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań szczuczyn
 • Wyceny mieszkań z problemami szczuczyn
 • Wycena mieszkania po spadku szczuczyn
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu szczuczyn
 • Wycena działek szczuczyn
 • Wycena domów szczuczyn
 • Wycena ziemi szczuczyn
 • Wyceny działek szczuczyn
 • Wyceny domów szczuczyn
 • Wyceny ziemi szczuczyn
 • Wyceny garaży szczuczyn

Ceny nieruchomości szczuczyn ⇊

 • Cena nieruchomości szczuczyn
 • Ceny nieruchomości szczuczyn
 • Cena mieszkań szczuczyn
 • Cena mieszkania szczuczyn
 • Cena domów szczuczyn
 • Cena działek szczuczyn
 • Cena ziemi szczuczyn
 • Cena lokali szczuczyn
 • Cena garaży szczuczyn
 • Ceny mieszkań szczuczyn
 • Ceny domów szczuczyn
 • Ceny działek szczuczyn
 • Ceny ziemi szczuczyn
 • Ceny lokali szczuczyn
 • Ceny garaży szczuczyn
 • Sprzedam nieruchomość szczuczyn
 • Sprzedam dom szczuczyn
 • Sprzedam mieszkanie szczuczyn
 • Sprzedam lokal szczuczyn
 • Sprzedam ziemie szczuczyn
 • Sprzedam działkę szczuczyn
 • Sprzedam działkę garaż szczuczyn
 • Szybko sprzedam nieruchomość szczuczyn
 • Szybko sprzedam dom szczuczyn
 • Szybko sprzedam mieszkanie szczuczyn
 • Szybko sprzedam lokal szczuczyn
 • Szybko sprzedam ziemie szczuczyn
 • Szybko sprzedam działkę szczuczyn
 • Szybko sprzedam garaż szczuczyn
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone szczuczyn
 • Sprzedam zadłużony dom szczuczyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie szczuczyn
 • Sprzedam zadłużony lokal szczuczyn
 • Sprzedam ziemie z długami szczuczyn
 • Sprzedam działkę z długami szczuczyn
 • Sprzedam garaż z długmiem szczuczyn

BIURO NIERUCHOMOŚCI szczuczyn ⇊

 • Nieruchomości szczuczyn
 • Ogłoszenia nieruchomości szczuczyn
 • Biuro nieruchomości szczuczyn
 • Biura nieruchomości szczuczyn
 • Agent nieruchomości szczuczyn
 • Agenci nieruchomości szczuczyn
 • Pośrednik nieruchomości szczuczyn
 • Pośrednicy nieruchomości szczuczyn
 • Jak sprzedać nieruchomość szczuczyn
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości szczuczyn
 • Prawnik nieruchomości szczuczyn
ZADZWOŃ