Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Włoszczowa – sprawna wycena

Nasze przedsiębiorstwo jest zdecydowanym przedsiębiorstwem będącym liderem w odkupowaniu gruntów. Dbając o komfort obu stron, wysunięta jako propozycja przez zarząd Ideal Nieruchomości kamienica jest gwarancją przekazania prawdziwej sumy środków pieniężnych w zamian za sprzedanie albo otrzymania dobrze zlokalizowanej kamienicy. Bywa, że mamy trudności z zawartością portfela przez co próbujemy bez kłopotu spłacić pożyczkę. To oczywiście wyjątkowo trafny okres , aby odwiedzić pomagający w potrzebie skup nieruchomości, który w efektywny i bezstresowy sposób obsłuży każdą propozycję odsprzedania domu

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim procesem zostaje przeprowadzony skup nieruchomości Włoszczowa?

Po pierwsze prosimy zawiązać współpracę z naszym zespołem w oparciu o stronę internetową, zapytanie telefoniczne czy w naszej siedzibie odwiedzając nasz skup nieruchomości. Następnie zapoznajemy się z propozycją, z którą posiadacze zechcieli nas odwiedzić, dalej umawiamy dzień oględzin budynku. Nasz przedstawiciel ocenia kwotę za sprzedaż mieszkania a później łączy się telefonicznie, by przedstawić szkicową ofertę. Po negocjacjach, w chwili, gdy nabywca i zbywca dogadają się, jeśli chodzi o warunki finansowe, sygnujemy i wpłacamy zaliczkę.
Po umówieniu każdego z ustaleń oraz okazaniu przez Państwa autentycznych aktów następuje wizyta w kancelarii notarialnej, a sam proces kupienia jest działaniem sprawnym, który można zamknąć w przeciągu poniżej siedmiu dniu.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Włoszczowa – od ręki , ale także za godziwe pieniądze

W momencie, kiedy potrzebujesz bezzwłocznie funduszy, a czas Cię nagli – nasza propozycja jak najbardziej jest dla Ciebie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić bezzwłoczny skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu można mieć pewność, że dzięki nam odmrożą Państwo wasze sumy pieniężne zamrożone w działce. Oferujemy najmniej 80 procent uśrednionej ceny na rynku garażu (budynki wolne od wad prawnych). W przypadku terenie wraz z zasiedlającym mieszkańcem oraz o udziałach w działce propozycja jest analizowana w dziale analiz rynkowych.
Jeśli sytuacja zmusza, aby spieniężyć nieruchomość czy dom oraz przyjąć finanse efektywnie, niewątpliwie właściwym punktem naszej oferty jest skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Jakie umowy zebrać, Jeżeli masz chęć wizytować działalność parającą się właśnie taką branżą jak skup nieruchomości za gotówkę?

Najważniejszym poświadczeniem zdaje się być dokument posiadania lokale, by było pewne iż jesteś chętny sprzedać coś, którą oferujesz. Ważne ponadto są fotografie garażu, po to, aby chętny nabywca był w stanie stwierdzić, czy tego typu kamienicy chce. Od czasu do czasu bywa, że niektóre dokumenty przepadły jak również nie mamy wiedzy, w jaki sposób je odszukać. W owych przypadkach pomocy udzieli ekipa inwestorów, która zgromadziła fachowe podejście i duże koneksje w obrębie obligatoryjnych procesów w sprawie transakcji wobec czego podpowiada całą dokumetację, dzięki którym notariusz będzie mógł stworzyć umowę notarialną.

W sprawie posiadaczy działki, którzy zamieszkują nie w Polsce oraz nie są w stanie samemu zbierać umów, mają możliwość udzielenia prawa w kwestii kompletacji zaświadczeń do kupienia od właściwych urzędników. Kiedy to się stanie to właśnie specjalista z działu sprzedaży odnajduje potrzebne dokumenty w imieniu drugiej strony transakcji.

Co sprawia, że można rozważyć SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Od czasu do czasu problem finansowy przyczynia się do pozbycia się kamienicy. Bardzo często jeśli coś takiego ma miejsce czas ma pierwsze skrzypce więc przez wzgląd na to nie nie ma sensu wystawiać nerwy na tak spore oczekiwanie oraz powątpiewanie. Jeśli szukasz stabilności ekonomicznej, połącz się z Ideal Nieruchomości. Proponujemy bezkonfliktowy skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CHWILE, KTÓRE SKŁANIAJĄ DO PRZEPROWADZENIA WYKUPU MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ.

Odsprzedawanie kamienicy na wolnym rynku stanowi niebagatelne trudności, ponieważ ma szansę zakończyć się wielomiesięcznym czekaniem na kupującego. Dlatego właściwą szansą może być przekazanie garażu dla agencji.

najlepszy skup nieruchomości

W dalszych zdaniach przedstawiamy najczęstsze chwile, dla których skup mieszkań za gotówkę będzie znakomitą alternatywą, aby zabezpieczyć zaplecze pieniężne:

 • z uwagi na niespłacanie należności posesora grunt za kilka dni może być przejęte na licytacji
 • nieruchomość jest obciążone hipoteką, a posesor nie da rady comiesięcznego regulowania pożyczki
 • interesanci nie chcą darować kamienicy, nie stać ich na posiadanie kamienicy jak również mieliby chęć przeprowadzić się do tańszego domu
 • kamienica jest spadkiem, jednak spadkobierca nie da rady przeprowadzić remontu nieruchomości oraz ma chęć zdobycia kapitału

Skup nieruchomości opieramy na konkretnych oraz zgodnych z regulacjami procesach, zapewniając wartościowe asystowanie. Oferujemy obsługę kompleksowo.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Włoszczowa – od ręki , jak również dokładnie

Zazwyczaj wydaje się, że odsprzedaż nieruchomości to nieznaczny problem, jednak sprawa nierzadko staje się zmienna. Kwatery na rynku wtórym nierzadko nie da się sprzedać przez wiele lat, ponieważ sporą trudnością jest cena. Łatwo zauważyć, że stawki na rynku będą z dnia na dzień większe i pomniejszenie sumy nie będzie mądrym rozwiązaniem, gdyż tym sposobem da się utracić sporą gotówkę.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Włoszczowa?

Ostatnie lata przedstawiają, jak kłopotliwie odsprzedać dom w atrakcyjnej sumie. Zbywcy, oczekujący szybko kwoty pieniężnej pragną zachęcić klienta na kwaterę zniżając kwotę. Ponad siedemdziesiąt procent kamienic wyczekuje na zbycie od długiego czasu. Wiadomo, że zdają się to być nieużyteczne sumy finansowe. Kiedy pomimo starań trudno jest zbyć kamienicy, to powinniśmy poważnie zastanowić się, gdzie leży trudność. Jedynie niektórzy znajdują chętnego na działkę od ręki po miesiącu. Dotyczy to w pierwszej kolejności właścicieli, którzy posiadają relatywnie nowe lokale znajdujęce się w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce będzie prawdziwym ratunkiem dla sprzedawców, nie dających rady przez wiele miesięcy upłynnić własnego lokum.

Skup domów za gotówkę pomija masę problematycznych formalności. W czasie siedmiu dni płacimy należność właścicielowi nieruchomości.

Trzeba natomiast mieć świadomość, iż skup domów za gotówkę liczy procent. Może to być często dziesięć procent wyceny domu. Jednakowoż trzeba mieć świadomość, że ustalone sumy wydawane będą bez czekania. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – zbywamy lokum i nie mamy potrzeby rozmyślać, co będzie się z nią działo z nią później.

SKUP MIESZKAŃ Włoszczowa – jasno oraz uczciwie

Nasza ekipa gwarantuje klientom skup mieszkań za gotówkę, oferując sprawną oraz bezproblemową usługę. Jest to świetne podejście dla posesorów, którzy muszą od razu znaleźć kupca na budynek. Oprócz mieszkań niekłopotliwymi kupujemy także budynki z długiem.

Upłynnienie garażu na własną rękę potrzebuje od sprzedającego dyspozycyjności, bo kupcy moga być dociekliwi. Kiedy znajdziemy kupującego gruntu, dobra opcja jest, gdy kupujący operuje odpowiednimi pieniędzmi do kupienia lokum. Gdy potrzebuje skorzystać z kredytu, okres upłynnienia zdecydowanie będzie dłuższy.

Cóż jest w stanie zapewnić sprzedającym skup mieszkań Włoszczowa?

Prezentowany skup mieszkań, będzie bardzo korzystnym wyjściem. Nie mają konieczności sprzedawcy walczyć z najczęstszymi problemami mającymi związek z odsprzedaniem budynku. Naszym specjalistom wystarczy raz okazać lokum a my niedługo potem wysuwamy końcową ofertę za zakup mieszkania. Kolejnym, chociaż bardzo wartym uwagi faktem jest, że nie mają konieczności się posesorzy obracać w polskiej legislatywie, ponieważ reprezentanci Ideal Nieruchomości bezbłędnie poruszają się w formalnościach wiążących się z wykupem kamienicy. Transakcję prowadzimy zdecydowanie tak szybko jak się da, stąd należność dajemy sprzedawcom bez zwłoki po pokwitowaniu dokumentu notarialnego.

SKUP DOMÓW Włoszczowa – konkretnie , jak również dokładnie

Od czasu do czasu okazuje się, że zbywanie lokum jest koniecznością. Ku takim decyzjom zmusza sprzedawców trudny czas. Ale nieistotne z jakiego powodu przedsiębierzemy ten proces – znaczące, żeby każda wymiana dała zysk dla każdego.

Jak korzystnie sprzedać lokal?

Własnoręczne podjęcie próby pozbycia się garażu lub z pomocą pośrednika, często kończą się niewłaściwym działaniem. Zdaje się być to bardzo stresujące, w chwili gdy natychmiast wymagamy sumy. Zdecydowanie długotrwałe jest to działanie, kiedy zależy nam na czasie i żądamy szybkiej sumy.

Aby ograniczyć w czasie czas sprzedania mieszkania, można odwiedzić nasz skup domów, w którym w przejrzysty a także bezzwłoczny sposób przeprowadzimy naszą umowę. Sposób polega na tym, iż zbywca oferuje naszej firmie lokal do kupienia, a następnie nasi specjaliści po szczegółowym wizytowaniu powiadamiają czy chcą kupić. Jeżeli oczywiście, to nastąpi przedłożenie kwoty. Kiedy posesor zaakceptuje sposób rozliczeń, w tym momencie finalizujemy sprzedaż, natychmiast realizujemy każde oficjalne formalności, a potem, w zasadzie od razu, wpłacamy posiadaczowi pełne wynagrodzenie.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości wloszczowa ⇊

 • Skup nieruchomości wloszczowa
 • Skup nieruchomości za gotówkę wloszczowa
 • Skup zadłużonych nieruchomości wloszczowa
 • Skup nieruchomości z kredytem wloszczowa
 • Skup nieruchomości zadłużonych wloszczowa
 • Skup nieruchomości z długiem wloszczowa
 • Skup nieruchomości z lokatorem wloszczowa
 • Skup udziałów w nieruchomościach wloszczowa
 • Skup nieruchomości do remontu wloszczowa
 • Szybki skup nieruchomości z problemami wloszczowa
 • Skup nieruchomości do remontu wloszczowa
 • Skup zadłużonych nieruchomości wloszczowa
 • Skup nieruchomości z problemami wloszczowa
 • Skup nieruchomości bez pośredników wloszczowa
 • Skup nieruchomości po spadku wloszczowa
 • Wykup nieruchomości wloszczowa
 • Odkup nieruchomości wloszczowa
 • Szybka sprzedaż nieruchomości wloszczowa
 • Skup nieruchomości ze służebnością wloszczowa
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość wloszczowa
 • Nieruchomości zadłużone wloszczowa
 • Nieruchomość z długiem sprzedam wloszczowa
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia wloszczowa

SKUP MIESZKAŃ wloszczowa ⇊

 • Skup mieszkań wloszczowa
 • Skup mieszkań za gotówkę wloszczowa
 • Skup zadłużonych mieszkań wloszczowa
 • Skup mieszkań z kredytem wloszczowa
 • Skup mieszkań zadłużonych wloszczowa
 • Skup mieszkań z długiem wloszczowa
 • Skup mieszkań z lokatorem wloszczowa
 • Skup udziałów w mieszkaniach wloszczowa
 • Skup mieszkań do remontu wloszczowa
 • Szybki skup mieszkań z problemami wloszczowa
 • Skup mieszkań do remontu wloszczowa
 • Skup zadłużonych mieszkań wloszczowa
 • Skup mieszkań z problemami wloszczowa
 • Skup mieszkań bez pośredników wloszczowa
 • Skup mieszkań po spadku wloszczowa
 • Wykup mieszkań wloszczowa
 • Odkup mieszkań wloszczowa
 • Szybka sprzedaż mieszkań wloszczowa
 • Skup mieszkań ze służebnością wloszczowa
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wloszczowa
 • Mieszkanie zadłużone wloszczowa
 • Mieszkanie z długiem sprzedam wloszczowa
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia wloszczowa

SKUP DZIAŁEK wloszczowa ⇊

 • Skup działek za gotówkę wloszczowa
 • Skup zadłużonych działek wloszczowa
 • Skup działek zadłużonych wloszczowa
 • Skup działek z długiem wloszczowa
 • Skup udziałów w działkach wloszczowa
 • Szybki skup działek z problemami wloszczowa
 • Skup działek bez pośredników wloszczowa
 • Skup działek po spadku wloszczowa
 • Wykup działek wloszczowa
 • Odkup działek wloszczowa
 • Szybka sprzedaż działek wloszczowa
 • Szybka sprzedaż działki wloszczowa
 • Działka zadłużona wloszczowa
 • Działki z długiem sprzedam wloszczowa

SKUP LOKALI wloszczowa ⇊

 • Skup lokali za gotówkę wloszczowa
 • Skup zadłużonych lokali wloszczowa
 • Skup lokali z kredytem wloszczowa
 • Skup lokali zadłużonych wloszczowa
 • Skup lokali z długiem wloszczowa
 • Skup udziałów w lokalach wloszczowa
 • Skup lokali do remontu wloszczowa
 • Szybki skup lokali z problemami wloszczowa
 • Skup lokali do remontu wloszczowa
 • Skup zadłużonych lokali wloszczowa
 • Skup lokali z problemami wloszczowa
 • Skup lokali bez pośredników wloszczowa
 • Skup lokali po spadku wloszczowa
 • Wykup lokali wloszczowa
 • Odkup lokali wloszczowa
 • Szybka sprzedaż lokali wloszczowa
 • Szynka sprzedaż lokalu wloszczowa
 • Lokal zadłużony wloszczowa
 • Lokal z długiem sprzedam wloszczowa
 • Lokal za spłatę zadłużenia wloszczowa

SKUP ZIEMI wloszczowa ⇊

 • Skup ziemi wloszczowa
 • Skup ziemi za gotówkę wloszczowa
 • Skup udziałów w ziemi wloszczowa
 • Szybki skup ziemi z problemami wloszczowa
 • Skup ziemi bez pośredników wloszczowa
 • Skup ziemi po spadku wloszczowa
 • Wykup ziemi wloszczowa
 • Odkup ziemi wloszczowa
 • Szybka sprzedaż ziemi wloszczowa
 • Szybka sprzedaż ziemi wloszczowa

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW wloszczowa ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów wloszczowa
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania wloszczowa
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości wloszczowa
 • Usuwanie lokatora z mieszkania wloszczowa
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości wloszczowa
 • Eksmisja dzikiego lokatora wloszczowa
 • Eksmisja dzikich lokatorów wloszczowa
 • Eksmisja lokatora wloszczowa

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH wloszczowa ⇊

 • Skup udziałów wloszczowa
 • Skup udziałów wloszczowa
 • Skup udziałów w spadkach wloszczowa
 • Skup udziałów w nieruchomościach wloszczowa
 • Skup udziałów w spółkach wloszczowa
 • Skup udziałów w spadku wloszczowa
 • Skup udziałów w mieszkaniu wloszczowa
 • Skup udziałów w mieszkaniach wloszczowa
 • Skup udziałów w lokalach wloszczowa

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA wloszczowa ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości wloszczowa
 • Oddłużanie mieszkań wloszczowa
 • Oddłużanie mieszkania wloszczowa
 • Oddłużanie domów wloszczowa
 • Oddłużanie lokali wloszczowa
 • Pomoc w oddłużaniu wloszczowa
 • Pomoc w spłacie zadłużenia wloszczowa
 • Dług w spółdzielni wloszczowa
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej wloszczowa
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni wloszczowa
 • Skup zadłużonych nieruchomości wloszczowa
 • Skup nieruchomości z lokatorem wloszczowa
 • Skup nieruchomości z długiem wloszczowa
 • Skup mieszkań z hipoteką wloszczowa
 • Skup nieruchomości z komornikiem wloszczowa

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI wloszczowa ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych wloszczowa .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem wloszczowa .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie wloszczowa .
 • Wycena Mieszkań po pożarze wloszczowa .
 • Wycena Mieszkań do remontu wloszczowa .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem wloszczowa
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wloszczowa
 • Wycena nieruchomości z kredytem wloszczowa
 • Wycena nieruchomości zadłużonych wloszczowa
 • Wycena nieruchomości z długiem wloszczowa
 • Wycena nieruchomości z lokatorem wloszczowa
 • Wycena udziałów w nieruchomościach wloszczowa
 • Wycena nieruchomości do remontu wloszczowa
 • Wycena skup nieruchomości z problemami wloszczowa
 • Wycena nieruchomości do remontu wloszczowa
 • Wycena zadłużonych nieruchomości wloszczowa
 • Wycena nieruchomości z problemami wloszczowa
 • Wycena nieruchomości bez pośredników wloszczowa
 • Wycena nieruchomości po spadku wloszczowa
 • Wyceny mieszkań wloszczowa
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wloszczowa
 • Wyceny mieszkań z kredytem wloszczowa
 • Wyceny mieszkań zadłużonych wloszczowa
 • Wyceny mieszkań z długiem wloszczowa
 • Wyceny mieszkań z lokatorem wloszczowa
 • Wyceny udziałów w mieszkań wloszczowa
 • Wyceny mieszkań do remontu wloszczowa
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami wloszczowa
 • Wyceny mieszkań do remontu wloszczowa
 • Wyceny zadłużonych mieszkań wloszczowa
 • Wyceny mieszkań z problemami wloszczowa
 • Wycena mieszkania po spadku wloszczowa
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu wloszczowa
 • Wycena działek wloszczowa
 • Wycena domów wloszczowa
 • Wycena ziemi wloszczowa
 • Wyceny działek wloszczowa
 • Wyceny domów wloszczowa
 • Wyceny ziemi wloszczowa
 • Wyceny garaży wloszczowa

Ceny nieruchomości wloszczowa ⇊

 • Cena nieruchomości wloszczowa
 • Ceny nieruchomości wloszczowa
 • Cena mieszkań wloszczowa
 • Cena mieszkania wloszczowa
 • Cena domów wloszczowa
 • Cena działek wloszczowa
 • Cena ziemi wloszczowa
 • Cena lokali wloszczowa
 • Cena garaży wloszczowa
 • Ceny mieszkań wloszczowa
 • Ceny domów wloszczowa
 • Ceny działek wloszczowa
 • Ceny ziemi wloszczowa
 • Ceny lokali wloszczowa
 • Ceny garaży wloszczowa
 • Sprzedam nieruchomość wloszczowa
 • Sprzedam dom wloszczowa
 • Sprzedam mieszkanie wloszczowa
 • Sprzedam lokal wloszczowa
 • Sprzedam ziemie wloszczowa
 • Sprzedam działkę wloszczowa
 • Sprzedam działkę garaż wloszczowa
 • Szybko sprzedam nieruchomość wloszczowa
 • Szybko sprzedam dom wloszczowa
 • Szybko sprzedam mieszkanie wloszczowa
 • Szybko sprzedam lokal wloszczowa
 • Szybko sprzedam ziemie wloszczowa
 • Szybko sprzedam działkę wloszczowa
 • Szybko sprzedam garaż wloszczowa
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone wloszczowa
 • Sprzedam zadłużony dom wloszczowa
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie wloszczowa
 • Sprzedam zadłużony lokal wloszczowa
 • Sprzedam ziemie z długami wloszczowa
 • Sprzedam działkę z długami wloszczowa
 • Sprzedam garaż z długmiem wloszczowa

BIURO NIERUCHOMOŚCI wloszczowa ⇊

 • Nieruchomości wloszczowa
 • Ogłoszenia nieruchomości wloszczowa
 • Biuro nieruchomości wloszczowa
 • Biura nieruchomości wloszczowa
 • Agent nieruchomości wloszczowa
 • Agenci nieruchomości wloszczowa
 • Pośrednik nieruchomości wloszczowa
 • Pośrednicy nieruchomości wloszczowa
 • Jak sprzedać nieruchomość wloszczowa
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości wloszczowa
 • Prawnik nieruchomości wloszczowa
ZADZWOŃ