Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Bodzentyn – dokładna sprzedaż gruntu

Ideal Nieruchomości jest zaprawionym w bojach teamem intensyfikującym starania na kupowaniu mieszkań. Uwzględniając interes sprzedającego, wysunięta jako propozycja przez nasze przedsiębiorstwo działka jest gwarancją uzyskania w kilka dni gotówki za sprzedaż lub też dostania interesującej kamienicy. Czasem się zdarza, iż mamy trudności kapitałowe z racji na co przedsiębierzemy działania, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć stabilność portfela. Jest to, rzecz jasna, bezapelacyjnie idealny moment , by poznać jedyny w swoim rodzaju skup nieruchomości, który w przejrzysty i bezpieczny sposób sfinalizuje każdą propozycję przeniesienia własności działki

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim procesem prowadzi się skup nieruchomości Bodzentyn?

Po pierwsze mogą Państwo zawiązać współpracę z naszym działem BOK w oparciu o formularz kontaktowy, zapytanie telefoniczne albo we własnej osobie wizytując nasz skup nieruchomości. W dalszej kolejności zaznajamiamy się z nieruchomością, wraz z którą posiadacze pojawili się u nas, potem dogadujemy się na czas wizytacji mieszkania. Nasz wysłannik szacuje stan techniczny nieruchomości i kontaktuje się, by przedstawić pierwszą propozycję. Po zakończeniu negocjacji, w chwili, kiedy zbywający i nabywający dogadają się, jeśli chodzi o cenę, sygnujemy oraz płacimy depozyt.
Po uzgodnieniu każdego z ustaleń a także przekazaniu nam oryginałów dokumentów następuje akt sprzedaży, a sam proces odkupowania zdaje się być procesem zabezpieczonym, jaki ma miejsce w czasie kilku dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Bodzentyn – konkretnie i profesjonalnie

W chwili, gdy potrzebujesz z dnia na dzień funduszy, a czas Cię nagli – ta oferta jak najbardziej zdaje się być dla Państwa. Mamy w ofercie bezproblemowy skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu można mieć pewność, iż dzięki nam odzyskacie Państwo swoje środki zamrożone w kwaterze. Oferujemy do osiemdziesiąt % ogólnej wartości rynkowej lokalu (nieruchomości pozbawione żadnych problemów). Kiedy rozprawiamy na temat lokalu razem z mieszkającym mieszkańcem a także o udziałach w kwaterze cena zostanie przeanalizowana w ramach posiedzenia zarządu.
Gdy chcesz sprzedać lokal czy grunt jak również przyjąć gotówkę bez stresu, bez wątpienia właściwym procesem zdaje się być skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Jakie poświadczenia przygotować, Jeżeli masz chęć wizytować grupę inwestorów zajmującą się dokładnie taką branżą jak skup nieruchomości za gotówkę?

Ważnym dokumentem będzie zaświadczenie posiadania budynki, aby było jasne że masz chęć sprzedać grunt, jaką przedstawiasz. Przydatne poza tym zdają się być fotografie gruntu, żeby chętny klient opowiedział, czy tego rodzaju lokalu potrzebuje. Czasami bywa, że poświadczenia znikły a także nie posiadamy wiedzy, jak dokumenty owe pozyskać. W tym wypadku pomocy udzieli firma z branży, która wykazuje informacje i ogromne koneksje w obrębie formalności w sprawie odkupowania dzięki czemu wykazuje całą dokumetację, dzięki którym pracownik kancelarii przygotuje konieczne dokumenty.

W temacie posesorów grunty, którzy zamieszkują poza krajem i nie mają jak na własną rękę znaleźć poświadczeń, mają możliwość udzielić pełnomocnictwa do szukania aktów do skupienia od konkretnych urzędników. W tym przypadku to właśnie pracownik działu sprzedaży odnajduje potrzebne dokumenty w sprawie właściciela nieruchomości.

W jakich sytuacjach można zdecydować się na SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Raz na jakiś czas problem finansowy sprawia, że jesteśmy zobligowani do sprzedania nieruchomości. Często w takim przypadku czas gra najważniejsze znaczenie więc przez wzgląd na to nie powinno się decydować się na aż tak spore oczekiwanie jak również zmartwienie. W chwili, gdy poszukujesz stabilności ekonomicznej, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Oferujemy jasny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CZASY, JAKIE SKŁANIAJĄ DO WYKORZYSTANIA ODKUPU DZIAŁEK ZA GOTÓWKĘ.

Odsprzedawanie budynku dla normalnego kupującego przedstawia wielkie wyzwania, dlatego, że ma prawo skończyć się ogromnym oczekiwaniem na nabywcę. Z tego powodu dobrą opcją jest przekazanie nieruchomości dla profesjonalistów.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej omawiamy najpopularniejsze kłopoty, dla których skup mieszkań za gotówkę będzie sporą szansą, żeby uzyskać bezpieczeństwo finansowe:

 • z uwagi na zadłużenie posesora kamienica w bliskiej przyszłości może zostać przejęte przez komornika
 • dom obciąża hipoteka, natomiast sprzedawca nie ma możliwości comiesięcznego regulowania rat
 • klienci nie mają komu darować domu, nie posiadają finansów na korzystanie z budynku jak również chcą przeprowadzić się do mniejszego domu
 • działka jest spadkiem, natomiast dziedzic nie może zainwestowania w remont lokalu i ma potrzebę zebrania pieniędzy

Nasze usługi oferujemy na czytelnych i zgodnych z regulacjami działaniach, oferując pełne asystowanie. Proponujemy serwis kompleksowo.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Bodzentyn – bez kłopotu i sprawnie

Niekiedy wydaje się, że sprzedaż terenu to prosty do rozwiązania temat, ale sytuacja często bywa zmienna. Tereny z drugiej ręki nierzadko niezwyle ciężko odsprzedać przez szmat czasu, ponieważ ogromną trudnością jest kwota. Oczywiste, że stawki wtórne okazują sie coraz pokaźniejsze a zniżanie ceny nie będzie rozsądnym rozwiązaniem, dlatego, że tym sposobem utracić ogromną kwotę.

CZEMU MOŻNA WZIĄĆ POD UWAGĘ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Bodzentyn?

Ostatnie lata przedstawiają, jak trudno się odsprzedaje budynek w uczciwej kwocie. Zbywcy, wymagający bezzwłocznie puli środków usiłują uatrakcyjnić mieszkanie obniżając cenę. Spora część mieszkań oczekuje na sprzedaż od długiego czasu. Wiadomym jest, że zdają się to być ulokowane finanse. W przypadku, gdy mimo wysiłku nie ma szans, by odsprzedać działki, powinniśmy zdecydowanie dojśc do wniosku, gdzie tkwi problem. Wyłącznie nieliczni znajdują chętnego na mieszkanie od ręki w kilka tygodni. Chodzi tu przede wszystkim zbywców, mających zasadniczo nowe kwatery znajdujęce się w atrakcyjnej okolicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być prawdziwym wybawieniem dla sprzedawców, nie umiejących latami pozbyć się swego działki.

Skup domów za gotówkę pomija szereg problematycznych formalności. W ciągu siedmiu dni płacimy należność posiadaczowi domu.

Powinno się również wziąć pod rozwagę, że skup domów za gotówkę liczy procent. Stanowi to najczęściej dziesięć procent wyceny mieszkania. Jednak warto zaznaczyć, iż wymagane środki przekazywane są z miejsca. Skup nieruchomości nie jest pośrednictwem – zbywamy kwaterę a także nie mamy potrzeby myśleć, cóż będzie z nią w późniejszych latach.

SKUP MIESZKAŃ Bodzentyn – bezproblemowo , jak również efektywnie

Nasz zespół oferuje każdemu skup mieszkań za gotówkę, gwarantując sprawną oraz konkretną usługę. Będzie to najlepsze rozwiązanie dla klientów, zmuszonych bezzwłocznie upłynnić dom. Ponad działkami nieproblematycznymi skupujemy także garaże ze służebnością.

Zbycie budynku we własnym zakresie potrzebuje od zbywcy uwagi, z uwagi na to, że nabywcy bywają trudni w obyciu. Jeśli odszukamy kupca domu, obiecująca sytuacja będzie, jeśli nabywca operuje dużymi zasobami na odkup gruntu. Jeżeli ma konieczność uzyskania pieniędzy z banku, okres odsprzedania bardzo będzie długi.

Ile jest w stanie zaoferować klientom skup mieszkań Bodzentyn?

Omawiant skup mieszkań, zdaje się być ogromnie dobrym wyjściem. Nie mają konieczności posiadacze nieruchomości walczyć z najczęstszymi kłopotami mającymi związek z upłynnianiem domu. Naszemu konsultantowi starczy jednokrotnie okazać kwaterę a my w jeden dzień prezentujemy pierwszą cenę za kupno budynku. Następnym, ale bardzo ważnym stwierdzeniem zdaje się być, że nie mają obowiązku się sprzedawcy rozeznawać w przepisach prawa, bo nasi przedstawiciele doskonale znają się w przepisach powiązanych z odkupem lokalu. Proces realizujemy w miarę możliwości jak najszybciej, natomiast umówioną kwotę przekazujemy Państwu natychmiast po podpisie poświadczenia u notariusza.

SKUP DOMÓW Bodzentyn – bezstresowo a tażke za godziwe pieniądze

W niektórych przypadkach może się przydarzyć, iż sprzedawanie gruntu musi być koniecznością. Ku takowym działaniom zmusza zbywców ogromny problem. Jednak nieznaczące jest to z jakiego powodu przedsiębierzemy to działanie – znaczące, aby cała transakcja zapewniła zadowalające rezultaty.

Jak dobrze odsprzedać kamienicę?

Samodzielne podjęcie próby sprzedania garażu lub z pomocą pośrednika, często okazują się fiaskiem. Zdaje się być to szczególnie niekomfortowe, kiedy pilnie wymagamy sumy. Zdecydowanie stresujące zdaje się być to rozwiązanie, gdy mamy ograniczony czas i żądamy szybkiej kwoty.

Żeby skrócić czas spieniężenia mieszkania, powinno się rozważyć proponowany przez nas skup domów, gdzie w uczciwy oraz efektywny sposób zakończymy pełną sprzedaż. Proces polega na tym, że sprzedawca proponuje naszej firmie budynek do kupienia, później nasi agenci po dokładnym wizytowaniu mówią czy chcą kupić. Gdy odpowiedź brzmi: oczywiście, to następują negocjacje. Kiedy sprzedawca przystanie na sposób rozliczeń, wówczas zakańczamy sprzedaż, szybko organizujemy wszelkie notarialne formalności, a później, w zasadzie od ręki, dajemy sprzedającemu umówioną kwotę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości bodzentyn ⇊

 • Skup nieruchomości bodzentyn
 • Skup nieruchomości za gotówkę bodzentyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości bodzentyn
 • Skup nieruchomości z kredytem bodzentyn
 • Skup nieruchomości zadłużonych bodzentyn
 • Skup nieruchomości z długiem bodzentyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem bodzentyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach bodzentyn
 • Skup nieruchomości do remontu bodzentyn
 • Szybki skup nieruchomości z problemami bodzentyn
 • Skup nieruchomości do remontu bodzentyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości bodzentyn
 • Skup nieruchomości z problemami bodzentyn
 • Skup nieruchomości bez pośredników bodzentyn
 • Skup nieruchomości po spadku bodzentyn
 • Wykup nieruchomości bodzentyn
 • Odkup nieruchomości bodzentyn
 • Szybka sprzedaż nieruchomości bodzentyn
 • Skup nieruchomości ze służebnością bodzentyn
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość bodzentyn
 • Nieruchomości zadłużone bodzentyn
 • Nieruchomość z długiem sprzedam bodzentyn
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia bodzentyn

SKUP MIESZKAŃ bodzentyn ⇊

 • Skup mieszkań bodzentyn
 • Skup mieszkań za gotówkę bodzentyn
 • Skup zadłużonych mieszkań bodzentyn
 • Skup mieszkań z kredytem bodzentyn
 • Skup mieszkań zadłużonych bodzentyn
 • Skup mieszkań z długiem bodzentyn
 • Skup mieszkań z lokatorem bodzentyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach bodzentyn
 • Skup mieszkań do remontu bodzentyn
 • Szybki skup mieszkań z problemami bodzentyn
 • Skup mieszkań do remontu bodzentyn
 • Skup zadłużonych mieszkań bodzentyn
 • Skup mieszkań z problemami bodzentyn
 • Skup mieszkań bez pośredników bodzentyn
 • Skup mieszkań po spadku bodzentyn
 • Wykup mieszkań bodzentyn
 • Odkup mieszkań bodzentyn
 • Szybka sprzedaż mieszkań bodzentyn
 • Skup mieszkań ze służebnością bodzentyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie bodzentyn
 • Mieszkanie zadłużone bodzentyn
 • Mieszkanie z długiem sprzedam bodzentyn
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia bodzentyn

SKUP DZIAŁEK bodzentyn ⇊

 • Skup działek za gotówkę bodzentyn
 • Skup zadłużonych działek bodzentyn
 • Skup działek zadłużonych bodzentyn
 • Skup działek z długiem bodzentyn
 • Skup udziałów w działkach bodzentyn
 • Szybki skup działek z problemami bodzentyn
 • Skup działek bez pośredników bodzentyn
 • Skup działek po spadku bodzentyn
 • Wykup działek bodzentyn
 • Odkup działek bodzentyn
 • Szybka sprzedaż działek bodzentyn
 • Szybka sprzedaż działki bodzentyn
 • Działka zadłużona bodzentyn
 • Działki z długiem sprzedam bodzentyn

SKUP LOKALI bodzentyn ⇊

 • Skup lokali za gotówkę bodzentyn
 • Skup zadłużonych lokali bodzentyn
 • Skup lokali z kredytem bodzentyn
 • Skup lokali zadłużonych bodzentyn
 • Skup lokali z długiem bodzentyn
 • Skup udziałów w lokalach bodzentyn
 • Skup lokali do remontu bodzentyn
 • Szybki skup lokali z problemami bodzentyn
 • Skup lokali do remontu bodzentyn
 • Skup zadłużonych lokali bodzentyn
 • Skup lokali z problemami bodzentyn
 • Skup lokali bez pośredników bodzentyn
 • Skup lokali po spadku bodzentyn
 • Wykup lokali bodzentyn
 • Odkup lokali bodzentyn
 • Szybka sprzedaż lokali bodzentyn
 • Szynka sprzedaż lokalu bodzentyn
 • Lokal zadłużony bodzentyn
 • Lokal z długiem sprzedam bodzentyn
 • Lokal za spłatę zadłużenia bodzentyn

SKUP ZIEMI bodzentyn ⇊

 • Skup ziemi bodzentyn
 • Skup ziemi za gotówkę bodzentyn
 • Skup udziałów w ziemi bodzentyn
 • Szybki skup ziemi z problemami bodzentyn
 • Skup ziemi bez pośredników bodzentyn
 • Skup ziemi po spadku bodzentyn
 • Wykup ziemi bodzentyn
 • Odkup ziemi bodzentyn
 • Szybka sprzedaż ziemi bodzentyn
 • Szybka sprzedaż ziemi bodzentyn

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW bodzentyn ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów bodzentyn
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania bodzentyn
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości bodzentyn
 • Usuwanie lokatora z mieszkania bodzentyn
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości bodzentyn
 • Eksmisja dzikiego lokatora bodzentyn
 • Eksmisja dzikich lokatorów bodzentyn
 • Eksmisja lokatora bodzentyn

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH bodzentyn ⇊

 • Skup udziałów bodzentyn
 • Skup udziałów bodzentyn
 • Skup udziałów w spadkach bodzentyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach bodzentyn
 • Skup udziałów w spółkach bodzentyn
 • Skup udziałów w spadku bodzentyn
 • Skup udziałów w mieszkaniu bodzentyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach bodzentyn
 • Skup udziałów w lokalach bodzentyn

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA bodzentyn ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości bodzentyn
 • Oddłużanie mieszkań bodzentyn
 • Oddłużanie mieszkania bodzentyn
 • Oddłużanie domów bodzentyn
 • Oddłużanie lokali bodzentyn
 • Pomoc w oddłużaniu bodzentyn
 • Pomoc w spłacie zadłużenia bodzentyn
 • Dług w spółdzielni bodzentyn
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej bodzentyn
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni bodzentyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości bodzentyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem bodzentyn
 • Skup nieruchomości z długiem bodzentyn
 • Skup mieszkań z hipoteką bodzentyn
 • Skup nieruchomości z komornikiem bodzentyn

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI bodzentyn ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych bodzentyn .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem bodzentyn .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie bodzentyn .
 • Wycena Mieszkań po pożarze bodzentyn .
 • Wycena Mieszkań do remontu bodzentyn .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem bodzentyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości bodzentyn
 • Wycena nieruchomości z kredytem bodzentyn
 • Wycena nieruchomości zadłużonych bodzentyn
 • Wycena nieruchomości z długiem bodzentyn
 • Wycena nieruchomości z lokatorem bodzentyn
 • Wycena udziałów w nieruchomościach bodzentyn
 • Wycena nieruchomości do remontu bodzentyn
 • Wycena skup nieruchomości z problemami bodzentyn
 • Wycena nieruchomości do remontu bodzentyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości bodzentyn
 • Wycena nieruchomości z problemami bodzentyn
 • Wycena nieruchomości bez pośredników bodzentyn
 • Wycena nieruchomości po spadku bodzentyn
 • Wyceny mieszkań bodzentyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań bodzentyn
 • Wyceny mieszkań z kredytem bodzentyn
 • Wyceny mieszkań zadłużonych bodzentyn
 • Wyceny mieszkań z długiem bodzentyn
 • Wyceny mieszkań z lokatorem bodzentyn
 • Wyceny udziałów w mieszkań bodzentyn
 • Wyceny mieszkań do remontu bodzentyn
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami bodzentyn
 • Wyceny mieszkań do remontu bodzentyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań bodzentyn
 • Wyceny mieszkań z problemami bodzentyn
 • Wycena mieszkania po spadku bodzentyn
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu bodzentyn
 • Wycena działek bodzentyn
 • Wycena domów bodzentyn
 • Wycena ziemi bodzentyn
 • Wyceny działek bodzentyn
 • Wyceny domów bodzentyn
 • Wyceny ziemi bodzentyn
 • Wyceny garaży bodzentyn

Ceny nieruchomości bodzentyn ⇊

 • Cena nieruchomości bodzentyn
 • Ceny nieruchomości bodzentyn
 • Cena mieszkań bodzentyn
 • Cena mieszkania bodzentyn
 • Cena domów bodzentyn
 • Cena działek bodzentyn
 • Cena ziemi bodzentyn
 • Cena lokali bodzentyn
 • Cena garaży bodzentyn
 • Ceny mieszkań bodzentyn
 • Ceny domów bodzentyn
 • Ceny działek bodzentyn
 • Ceny ziemi bodzentyn
 • Ceny lokali bodzentyn
 • Ceny garaży bodzentyn
 • Sprzedam nieruchomość bodzentyn
 • Sprzedam dom bodzentyn
 • Sprzedam mieszkanie bodzentyn
 • Sprzedam lokal bodzentyn
 • Sprzedam ziemie bodzentyn
 • Sprzedam działkę bodzentyn
 • Sprzedam działkę garaż bodzentyn
 • Szybko sprzedam nieruchomość bodzentyn
 • Szybko sprzedam dom bodzentyn
 • Szybko sprzedam mieszkanie bodzentyn
 • Szybko sprzedam lokal bodzentyn
 • Szybko sprzedam ziemie bodzentyn
 • Szybko sprzedam działkę bodzentyn
 • Szybko sprzedam garaż bodzentyn
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone bodzentyn
 • Sprzedam zadłużony dom bodzentyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie bodzentyn
 • Sprzedam zadłużony lokal bodzentyn
 • Sprzedam ziemie z długami bodzentyn
 • Sprzedam działkę z długami bodzentyn
 • Sprzedam garaż z długmiem bodzentyn

BIURO NIERUCHOMOŚCI bodzentyn ⇊

 • Nieruchomości bodzentyn
 • Ogłoszenia nieruchomości bodzentyn
 • Biuro nieruchomości bodzentyn
 • Biura nieruchomości bodzentyn
 • Agent nieruchomości bodzentyn
 • Agenci nieruchomości bodzentyn
 • Pośrednik nieruchomości bodzentyn
 • Pośrednicy nieruchomości bodzentyn
 • Jak sprzedać nieruchomość bodzentyn
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości bodzentyn
 • Prawnik nieruchomości bodzentyn
ZADZWOŃ