Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Nowy Dwór Mazowiecki – efektywna decyzja o zakupie

Nasze przedsiębiorstwo jest pracującym od lat w nieruchomościach teamem intensyfikującym starania na kupnie mieszkań. Dbając o komfort każdego klienta, zaproponowana przez nasz pakiet inwestycyjny nieruchomość jest gwarancją otrzymania legalnej ustalonej sumy w zamian za odsprzedanie lub też kupna intrygującej kamienicy. Bywa i tak, iż ciągną się za nami kłopoty ekonomiczne i właśnie dlatego próbujemy bez kłopotu wyjść na prostą. Bezapelacyjnie – to bezapelacyjnie doskonały moment , by poznać nasz skup nieruchomości, który w efektywny i przyjemny sposób przeprowadzi każde zapytanie o kupna mieszkania

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim sposobem przeprowadza się skup nieruchomości Nowy Dwór Mazowiecki?

Początkowo byłoby wskazane poprosić o spotkanie z naszym zespołem przez stronę internetową, zapytanie telefoniczne lub w naszej siedzibie odwiedzając nasz skup nieruchomości. Dalej zaznajamiamy się z ofertą, z którą Państwo postanowili się u nas pojawić, następnie ustalamy termin przyjrzenia się mieszkania. Nasz przedstawiciel oblicza sumę za kupno garażu a następnie łączy się telefonicznie, aby przedłożyć ogólną propozycję. Po negocjacjach, w chwili, gdy kupujący i sprzedający dojdą do porozumienia, jeżeli mamy na myśli warunki finansowe, sygnujemy umowę przedwstępną jak również wydajemy depozyt.
Już po ustaleniu wszystkich szczegółów oraz okazaniu przez Państwa oryginalnej dokumentacji umawiana jest akt sprzedaży, a przebieg kupienia jest działaniem bezstresowym, który ma miejsce w trakcie bardzo krótkim.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Nowy Dwór Mazowiecki – od ręki a tażke uczciwie

Jeśli poszukujesz bezzwłocznie sporej kwoty, zależy Ci na czasie – ta oferta bez cienia wątpliwości zdaje się być trafiająca w moment. Gwarantujemy bezproblemowy skup nieruchomości za gotówkę, przez co mają Państwo gwarancję, że przez naszą ofertę odzyskacie Państwo Państwa finanse spoczywające w kwaterze. Zapewniamy aż do 80% średniej wartości garażu (kwatery wolne od niejasnych uregulowań). Jeśli myślimy o domu wraz z mieszkającym mieszkańcem jak również o udziałach w garażu wycena zostanie omówiona w ramach posiedzenia zarządu.
W momencie, gdy koniecznie chcesz sprzedać nieruchomość czy budynek i otrzymać gotówkę bezstresowo, oczywiście trafionym procesem jest skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Jakie umowy skompletować, Jeżeli masz potrzebę odwiedzić grupę inwestorów parającą się dokładnie taką ofertą jak skup nieruchomości za gotówkę?

Ważnym aktem zdaje się być poświadczenie własności mieszkania, by pewne było iż jesteś chętny spieniężyć teren, jaką prezentujesz. Przydatne dodatkowo są zdjęcia działki, po to, aby zainteresowany kupiec wyraził swoje zdanie, czy takiego typu kwatery szuka. Nierzadko ma miejsce sytuacja taka, że poświadczenia zostały utracone oraz nie posiadamy informacji, gdzie dokumenty owe uzyskać. W owych przypadkach wspomoże nas firma, która gwarantuje obsługę i wieloletnie rozeznanie w ramach obligatoryjnych procesów w sprawie transakcji dzięki czemu podpowiada wszystek aktów, na których podstawie pracownik kancelarii sporządzi akt sprzedaży.

W kwestii właścicieli nieruchomości, którzy mieszkają poza krajem i nie mogą osobiście znaleźć poświadczeń, mają możliwość udzielenia prawa w sprawie pozyskania umów do kupienia od właściwych urzędników. Kiedy to się stanie to oddelegowana osoba z działu sprzedaży odnajduje całość zaświadczeń po przyzwoleniu drugiej strony transakcji.

Kiedy konieczne jest, żeby przeprowadzić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Co jakiś czas ciężka pozycja materialna prowokuje nas do wyprzedania lokalu. Bardzo często gdy tak się dzieje czas stanowi najważniejsze znaczenie więc nie nie ma sensu pozwalać sobie na aż tak długą zwłokę jak również chwiejność. Gdy oczekujesz płynności finansowej, rozmów się z naszą firmą. Oferujemy szybki skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CHWILE, JAKIE ZACHĘCAJĄ DO WYKONANIA SKUPU DZIAŁEK OD RĘKI.

Odsprzedawanie kamienicy dla normalnego kupującego przedstawia spore problemy, gdyż ma prawo zakończyć się długim czekaniem na kupującego. Dlatego sprawną szansą może być sprzedaż terenu do profesjonalistów.

najlepszy skup nieruchomości

Niżej przedstawiamy niektóre przykłady, dla których skup mieszkań za gotówkę jest znakomitą opcją, by uzyskać święty spokój:

 • za niespłacanie należności właściciela grunt za chwilę zostanie zlicytowane na licytacji
 • kamienicę ma kredyt hipoteczny, z kolei sprzedający nie da rady dalej opłacania rat
 • interesanci nie chcą darować mieszkania, nie posiadają finansów na korzystanie z kamienicy a także chcą przeprowadzić się do tańszego domu
 • kwatera przypadła w testamencie, natomiast spadkobierca nie da rady zainwestowania w remont domu oraz chce uzyskania finansowania

Skup nieruchomości opieramy na oczywistych i zgodnych z regulacjami warunkach, zapewniając całkowite wsparcie. Oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Nowy Dwór Mazowiecki – niekłopotliwie , jak również dokładnie

Niekiedy wydaje się, jakoby odsprzedanie działki to skromny kłopot, jednak sytuacja nierzadko staje się nieprzewidywalna. Działki na rynku wtórym często niełatwo odsprzedać przez szmat czasu, ponieważ ogromną trudnością zdaje się być cena. Wiadomo, że oferty na rynku okazują sie co chwila pokaźniejsze natomiast zniżanie oferty nie będzie idealnym wyborem, ponieważ w ten sposób utracić pokaźną pulę środków.

KIEDY MOŻNA WZIĄĆ POD UWAGĘ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Nowy Dwór Mazowiecki?

Zeszłe dekady obrazują, jak problematycznie sprzedaje się teren w rynkowej wartości. Sprzedawcy, którzy oczekują natychmiast kwoty pieniężnej starają się wyróżnić mieszkanie obniżając cenę. Spora część działek proponuje się na klientów od kilku lat. Nietrudno stwierdzić, iż zdają się to być pokłady gotówki. Jeśli po wielu tygodniach nie ma możliwości, by zbyć mieszkania, to powinniśmy dokładnie rozważyć, gdzie mamy przeciwność. Jedynie niektórzy pozyskują kupca na kamienicę bez zwłoki i natychmiast. Znaczące jest to dla w dużej mierze posesorów, mających zasadniczo nowe tereny ulokowane w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce może być realnym wybawieniem dla właścicieli, nie mających jak przez długi czas pozbyć się swego terenu.

Skup domów za gotówkę zbywa wiele urzędowych trudności. W czasie kilku dni płacimy należność posesorowi mieszkania.

Powinno się również mieć świadomość, iż skup domów za gotówkę pobiera część środków. Może to być często 10-15% kwoty rynkowej domu. Jednakowoż warto wziąć pod rozwagę, że wynegocjowane sumy płacone są bez czekania. Skup nieruchomości nie jest popśrednikiem – sprzedajemy lokum a także nie mamy potrzeby martwić się o to, cóż stanie się z nią w przyszłości.

SKUP MIESZKAŃ Nowy Dwór Mazowiecki – jasno , jak również za uczciwą kwotę

Maxi Nieruchomości gwarantuje wszystkim skup mieszkań bez zwłoki, oferując natychmiastową a także niekłopotliwą usługę. Stanowi to najciekawsze podejście dla posesorów, muszących bez zwłoki sprzedać teren. Poza domami z uregulowanym stanem prawnym pozyskujemy także działki zadłużone.

Sprzedaż budynku samodzielnie wymaga od posesora dyspozycyjności, bo kupujący moga być wymagający. Jeśli znajdziemy chętnego na zakup nieruchomości, szczęśliwa możliwość zdaje się być, jeżeli zainteresowany dysponuje wysokimi pieniędzmi do kupienia działki. Gdy ma konieczność kredytowania zakupu, okres spieniężenia ogromnie się przedłuży.

Ile może zaproponować Państwu skup mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki?

Prezentowany skup mieszkań, jest bardzo świetnym wyjściem. Nie mają konieczności właściciele mieszkań walczyć z sporymi trudnościami związanymi z upłynnianiem działki. Naszemu zespołowi można 1 raz przedstawić lokal i po kilku godzinach podajemy proponowaną sumę za zakupienie kwatery. Alternatywnym, a zarazem niezwykle ważnym stwierdzeniem jest, iż nie mają konieczności się zbywcy znać na potrzebnej dokumentacji, gdyż nasi agenci świetnie znają się w prawach powiązanych z nabywaniem budynku. Kupno prowadzimy zdecydowanie w jak najkrótszym czasie, stąd pieniądze przelewamy Państwu zaraz po podpisie poświadczenia w kancelarii.

SKUP DOMÓW Nowy Dwór Mazowiecki – bez kłopotów , ale także profesjonalnie

Nierzadko zdarza się, że upłynnienie kwatery staje się właściwym rozwiązaniem. Ku takowym decyzjom pcha klientów niespodziewany kłopot. Ale nieważne z jakich pobudek podejmujemy decyzję, aby zrobić ten proces – znaczące, by każda umowa przyniosła zadowalające rezultaty.

Jak dobrze zbyć teren?

Własnoręczne działanie w celu odsprzedania domu lub w biurze nieruchomości, nierzadko okazują się porażką. Może być to szczególnie niepożądane, w chwili gdy szybko potrzebujemy sumy. Ogromnie niesprawne będzie to wyjście, gdy zależy nam na czasie a także chcemy sprawnej gotówki.

Chcąc skrócić proces wyprzedania nieruchomości, powinno się przemyślećzdecydować się na nasz skup domów, gdzie w bezpieczny oraz szybki sposób wykonamy całą sprzedaż. Skup przebiega tak, że sprzedawca opisuje nam lokal na sprzedaż, później nasi eksperci po profesjonalnym oglądaniu oceniają czy kupują. Jeśli tak, to za jaką cenę. W momencie, kiedy klient zaakceptuje sposób rozliczeń, w tym momencie zamykamy umowę, natychmiast realizujemy konieczne notarialne umowy, a później, właściwie bez zwłoki, przekazujemy posiadaczowi całą należność.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości nowy dwor⇊

 • Skup nieruchomości nowy dwor
 • Skup nieruchomości za gotówkę nowy dwor
 • Skup zadłużonych nieruchomości nowy dwor
 • Skup nieruchomości z kredytem nowy dwor
 • Skup nieruchomości zadłużonych nowy dwor
 • Skup nieruchomości z długiem nowy dwor
 • Skup nieruchomości z lokatorem nowy dwor
 • Skup udziałów w nieruchomościach nowy dwor
 • Skup nieruchomości do remontu nowy dwor
 • Szybki skup nieruchomości z problemami nowy dwor
 • Skup nieruchomości do remontu nowy dwor
 • Skup zadłużonych nieruchomości nowy dwor
 • Skup nieruchomości z problemami nowy dwor
 • Skup nieruchomości bez pośredników nowy dwor
 • Skup nieruchomości po spadku nowy dwor
 • Wykup nieruchomości nowy dwor
 • Odkup nieruchomości nowy dwor
 • Szybka sprzedaż nieruchomości nowy dwor
 • Skup nieruchomości ze służebnością nowy dwor
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość nowy dwor
 • Nieruchomości zadłużone nowy dwor
 • Nieruchomość z długiem sprzedam nowy dwor
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia nowy dwor

SKUP MIESZKAŃ nowy dwor⇊

 • Skup mieszkań nowy dwor
 • Skup mieszkań za gotówkę nowy dwor
 • Skup zadłużonych mieszkań nowy dwor
 • Skup mieszkań z kredytem nowy dwor
 • Skup mieszkań zadłużonych nowy dwor
 • Skup mieszkań z długiem nowy dwor
 • Skup mieszkań z lokatorem nowy dwor
 • Skup udziałów w mieszkaniach nowy dwor
 • Skup mieszkań do remontu nowy dwor
 • Szybki skup mieszkań z problemami nowy dwor
 • Skup mieszkań do remontu nowy dwor
 • Skup zadłużonych mieszkań nowy dwor
 • Skup mieszkań z problemami nowy dwor
 • Skup mieszkań bez pośredników nowy dwor
 • Skup mieszkań po spadku nowy dwor
 • Wykup mieszkań nowy dwor
 • Odkup mieszkań nowy dwor
 • Szybka sprzedaż mieszkań nowy dwor
 • Skup mieszkań ze służebnością nowy dwor
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie nowy dwor
 • Mieszkanie zadłużone nowy dwor
 • Mieszkanie z długiem sprzedam nowy dwor
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia nowy dwor

SKUP DZIAŁEK nowy dwor⇊

 • Skup działek za gotówkę nowy dwor
 • Skup zadłużonych działek nowy dwor
 • Skup działek zadłużonych nowy dwor
 • Skup działek z długiem nowy dwor
 • Skup udziałów w działkach nowy dwor
 • Szybki skup działek z problemami nowy dwor
 • Skup działek bez pośredników nowy dwor
 • Skup działek po spadku nowy dwor
 • Wykup działek nowy dwor
 • Odkup działek nowy dwor
 • Szybka sprzedaż działek nowy dwor
 • Szybka sprzedaż działki nowy dwor
 • Działka zadłużona nowy dwor
 • Działki z długiem sprzedam nowy dwor

SKUP LOKALI nowy dwor⇊

 • Skup lokali za gotówkę nowy dwor
 • Skup zadłużonych lokali nowy dwor
 • Skup lokali z kredytem nowy dwor
 • Skup lokali zadłużonych nowy dwor
 • Skup lokali z długiem nowy dwor
 • Skup udziałów w lokalach nowy dwor
 • Skup lokali do remontu nowy dwor
 • Szybki skup lokali z problemami nowy dwor
 • Skup lokali do remontu nowy dwor
 • Skup zadłużonych lokali nowy dwor
 • Skup lokali z problemami nowy dwor
 • Skup lokali bez pośredników nowy dwor
 • Skup lokali po spadku nowy dwor
 • Wykup lokali nowy dwor
 • Odkup lokali nowy dwor
 • Szybka sprzedaż lokali nowy dwor
 • Szynka sprzedaż lokalu nowy dwor
 • Lokal zadłużony nowy dwor
 • Lokal z długiem sprzedam nowy dwor
 • Lokal za spłatę zadłużenia nowy dwor

SKUP ZIEMI nowy dwor⇊

 • Skup ziemi nowy dwor
 • Skup ziemi za gotówkę nowy dwor
 • Skup udziałów w ziemi nowy dwor
 • Szybki skup ziemi z problemami nowy dwor
 • Skup ziemi bez pośredników nowy dwor
 • Skup ziemi po spadku nowy dwor
 • Wykup ziemi nowy dwor
 • Odkup ziemi nowy dwor
 • Szybka sprzedaż ziemi nowy dwor
 • Szybka sprzedaż ziemi nowy dwor

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW nowy dwor⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów nowy dwor
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania nowy dwor
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości nowy dwor
 • Usuwanie lokatora z mieszkania nowy dwor
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości nowy dwor
 • Eksmisja dzikiego lokatora nowy dwor
 • Eksmisja dzikich lokatorów nowy dwor
 • Eksmisja lokatora nowy dwor

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH nowy dwor⇊

 • Skup udziałów nowy dwor
 • Skup udziałów nowy dwor
 • Skup udziałów w spadkach nowy dwor
 • Skup udziałów w nieruchomościach nowy dwor
 • Skup udziałów w spółkach nowy dwor
 • Skup udziałów w spadku nowy dwor
 • Skup udziałów w mieszkaniu nowy dwor
 • Skup udziałów w mieszkaniach nowy dwor
 • Skup udziałów w lokalach nowy dwor

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA nowy dwor⇊

 • Oddłużanie nieruchomości nowy dwor
 • Oddłużanie mieszkań nowy dwor
 • Oddłużanie mieszkania nowy dwor
 • Oddłużanie domów nowy dwor
 • Oddłużanie lokali nowy dwor
 • Pomoc w oddłużaniu nowy dwor
 • Pomoc w spłacie zadłużenia nowy dwor
 • Dług w spółdzielni nowy dwor
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej nowy dwor
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni nowy dwor
 • Skup zadłużonych nieruchomości nowy dwor
 • Skup nieruchomości z lokatorem nowy dwor
 • Skup nieruchomości z długiem nowy dwor
 • Skup mieszkań z hipoteką nowy dwor
 • Skup nieruchomości z komornikiem nowy dwor

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI nowy dwor⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych nowy dwor.
 • Wycena Mieszkań z komornikiem nowy dwor.
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie nowy dwor.
 • Wycena Mieszkań po pożarze nowy dwor.
 • Wycena Mieszkań do remontu nowy dwor.
 • Wycena Mieszkań z lokatorem nowy dwor
 • Wycena zadłużonych nieruchomości nowy dwor
 • Wycena nieruchomości z kredytem nowy dwor
 • Wycena nieruchomości zadłużonych nowy dwor
 • Wycena nieruchomości z długiem nowy dwor
 • Wycena nieruchomości z lokatorem nowy dwor
 • Wycena udziałów w nieruchomościach nowy dwor
 • Wycena nieruchomości do remontu nowy dwor
 • Wycena skup nieruchomości z problemami nowy dwor
 • Wycena nieruchomości do remontu nowy dwor
 • Wycena zadłużonych nieruchomości nowy dwor
 • Wycena nieruchomości z problemami nowy dwor
 • Wycena nieruchomości bez pośredników nowy dwor
 • Wycena nieruchomości po spadku nowy dwor
 • Wyceny mieszkań nowy dwor
 • Wyceny zadłużonych mieszkań nowy dwor
 • Wyceny mieszkań z kredytem nowy dwor
 • Wyceny mieszkań zadłużonych nowy dwor
 • Wyceny mieszkań z długiem nowy dwor
 • Wyceny mieszkań z lokatorem nowy dwor
 • Wyceny udziałów w mieszkań nowy dwor
 • Wyceny mieszkań do remontu nowy dwor
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami nowy dwor
 • Wyceny mieszkań do remontu nowy dwor
 • Wyceny zadłużonych mieszkań nowy dwor
 • Wyceny mieszkań z problemami nowy dwor
 • Wycena mieszkania po spadku nowy dwor
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu nowy dwor
 • Wycena działek nowy dwor
 • Wycena domów nowy dwor
 • Wycena ziemi nowy dwor
 • Wyceny działek nowy dwor
 • Wyceny domów nowy dwor
 • Wyceny ziemi nowy dwor
 • Wyceny garaży nowy dwor

Ceny nieruchomości nowy dwor⇊

 • Cena nieruchomości nowy dwor
 • Ceny nieruchomości nowy dwor
 • Cena mieszkań nowy dwor
 • Cena mieszkania nowy dwor
 • Cena domów nowy dwor
 • Cena działek nowy dwor
 • Cena ziemi nowy dwor
 • Cena lokali nowy dwor
 • Cena garaży nowy dwor
 • Ceny mieszkań nowy dwor
 • Ceny domów nowy dwor
 • Ceny działek nowy dwor
 • Ceny ziemi nowy dwor
 • Ceny lokali nowy dwor
 • Ceny garaży nowy dwor
 • Sprzedam nieruchomość nowy dwor
 • Sprzedam dom nowy dwor
 • Sprzedam mieszkanie nowy dwor
 • Sprzedam lokal nowy dwor
 • Sprzedam ziemie nowy dwor
 • Sprzedam działkę nowy dwor
 • Sprzedam działkę garaż nowy dwor
 • Szybko sprzedam nieruchomość nowy dwor
 • Szybko sprzedam dom nowy dwor
 • Szybko sprzedam mieszkanie nowy dwor
 • Szybko sprzedam lokal nowy dwor
 • Szybko sprzedam ziemie nowy dwor
 • Szybko sprzedam działkę nowy dwor
 • Szybko sprzedam garaż nowy dwor
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone nowy dwor
 • Sprzedam zadłużony dom nowy dwor
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie nowy dwor
 • Sprzedam zadłużony lokal nowy dwor
 • Sprzedam ziemie z długami nowy dwor
 • Sprzedam działkę z długami nowy dwor
 • Sprzedam garaż z długmiem nowy dwor

BIURO NIERUCHOMOŚCI nowy dwor⇊

 • Nieruchomości nowy dwor
 • Ogłoszenia nieruchomości nowy dwor
 • Biuro nieruchomości nowy dwor
 • Biura nieruchomości nowy dwor
 • Agent nieruchomości nowy dwor
 • Agenci nieruchomości nowy dwor
 • Pośrednik nieruchomości nowy dwor
 • Pośrednicy nieruchomości nowy dwor
 • Jak sprzedać nieruchomość nowy dwor
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości nowy dwor
 • Prawnik nieruchomości nowy dwor
ZADZWOŃ