Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Trzemeszno – bezzwłoczna sprzedaż gruntu

Jesteśmy doświadczonym kolektywem intensyfikującym starania na pozyskiwaniu budynków. Adresując korzyści kontrahenta, proponowana przez nasz dział kontroli jakości nieruchomość stanowi gwarant wypłacenia szybkiej ustalonej sumy w zamian za sprzedaż lub pozyskania dobrze zlokalizowanej nieruchomości. Bywa, że naszą zmorą są trudności ekonomiczne i z racji na ten fakt przedsiębierzemy działania, aby bez stresu wyjść z kłopotów. Nie da się spierać, że to bardzo świetny moment , żeby zapoznać się z ofertą na jedyny w swoim rodzaju skup nieruchomości, który w prosty i natychmiastowy sposób przeprowadzi wszystkie formalności przy odkupienia mieszkania

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

Jakim procesem wykonuje się skup nieruchomości Trzemeszno?

Najpierw należałoby poprosić o spotkanie z naszym pracownikiem poprzez serwis www, kontakt telefoniczny lub na spotkaniu wizytując nasz skup nieruchomości. Później zapoznajemy się z działką, z którą klienci zechcieli nas odwiedzić, następnie umawiamy dzień obejrzenia mieszkania. Nasz konsultant szacuje wartość lokalu a następnie kontaktuje się, by wyłuszczczyć Państwu początkową wycenę. Po negocjacjach, w momencie, gdy nabywca i zbywca zaakceptują postanowienia pieniężne, pokwitowujemy umowę o rezerwacji a także wpłacamy ustaloną kwotę rezerwacji.
Zaraz po dogadaniu pełni postanowień a także okazaniu przez Państwa oryginalnej dokumentacji następuje wizyta u notariusza, a sam proces transferu majątku zdaje się być działaniem prostym, który ma miejsce w czasie maksimum pięciu dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Trzemeszno – natychmiastowo i uczciwie

Jeżeli szukasz bezzwłocznie pieniędzy, nie masz za dużo czasu – pakiet naszych usług oczywiście zdaje się być odpowiedzią na Państwa potrzeby. Proponujemy sprawny skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu można mieć pewność, że przez naszą ofertę uwolnią Państwo Państwa sumy pieniężne zamrożone w budynku. Dajemy gwarancję aż do 80% uśrednionej ceny na rynku kamienicy (grunty wolne od żadnych problemów). Gdy mowa o nieruchomości z niewspółpracującym wynajmującym i o posiadaniu udziałów w nieruchomości suma zostanie przeanalizowana przez naszych statystyków.
Gdy koniecznie chcesz spieniężyć kwaterę czy działkę jak również dostać finanse natychmiast, na pewno znakomitym sposobem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które akty zebrać, Gdy zamierzasz odwiedzić grupę inwestorów zajmującą się jedynie takim działaniem jak skup nieruchomości za gotówkę?

Najistotniejszym poświadczeniem zdaje się być akt posiadania domy, żeby nie ulegało wątpliwości iż możesz sprzedać grunt, którą prezentujesz. Znaczące ponadto będą fotografie budynku, by chętny kupujący opowiedział, czy takiego typu kamienicy oczekuje. Od czasu do czasu bywa, iż porcja zaświadczeń się zawieruszyły i nie posiadamy wskazówek, w którym miejscu je pozyskać. W tym wypadku pomocy udzieli firma z branży, która gwarantuje wiedzę i wieloletnie znajomości w obrębie kwestii formalnych w temacie odsprzedawania wobec czego podpowiada wszystek aktów, na których podstawie notariusz spisze zaświadczenie transakcji.

W sprawie sprzedających kamienice, mieszkających nie w Polsce i nie mają jak na własną rękę zająć się dokumentami, mają możliwość ustanowić pełnomocnika w sprawie pozyskania dokumentów dotyczących skupienia od właściwych instytucji. W takiej sytuacji to przedstawiciel naszej grupy kapitałowej gromadzi niezbędną dokumentację w sprawie drugiej strony transakcji.

Czy konieczne jest, żeby przeprowadzić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Raz na jakiś czas zaległość ekonomiczna sprawia, że jesteśmy zobligowani do upłynnienia budynku. Przeważnie jeśli coś takiego ma miejsce czas ma najważniejsze znaczenie więc nie warto narażać się na aż tak długą zwłokę jak również nerwy. Jeżeli szukasz płynności finansowej, rozmów się z naszą firmą. Jesteśmy w stanie zaproponować nietrudny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

CZASY, KTÓRE ZACHĘCAJĄ DO WYKONANIA ODKUPU DZIAŁEK OD RĘKI.

Sprzedanie gruntu na wolnym rynku stanowi ogromne problemy, gdyż może być obarczone długim wyczekiwaniem na klienta. Z tego powodu dobrą szansą zdaje się być przekazanie budynku dla specjalistów.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej przedstawiamy niektóre problemy, przez które skup mieszkań za gotówkę jest wyśmienitą alternatywą, aby uzyskać stabilność ekonomiczną:

 • za długi klienta budynek za kilka dni stanie się zlicytowane przez kancelarię komorniczą
 • działkę ma kredyt hipoteczny, jednak posesor nie ma możliwości co miesiąc płacenia długu
 • zbywcy nie chcą oddać kamienicy, nie stać ich na korzystanie z mieszkania i myślą, by przeprowadzić się do tańszego lokalu
 • nieruchomość została odziedziczona, jednak dziedzic nie może poprawić stanu technicznego mieszkania i chce uzyskania finansowania

Nasze usługi oferujemy na czytelnych a także dokładnych sposobach, dając pełne oparcie. Oferujemy serwis na najwyższym poziomie.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Trzemeszno – bezproblemowo , ale także za uczciwą kwotę

Nierzadko wydaje się, jakoby odsprzedaż kwatery to nieznaczny kłopot, lecz sprawa często jest nieprzewidywalna. Działki z drugiej ręki często niełatwo sprzedać przez wiele lat, gdyż sporą barierą zdaje się być kwota. Wiadomo, że stawki na rynku okazują sie co chwila wyższe natomiast zaniżanie ceny nie jest idealnym wyjściem, gdyż tą drogą utracić znaczącą ilość gotówki.

CZY POWINNO SIĘ PRZEMYŚLEĆ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Trzemeszno?

Ostatnie lata obrazują, jak trudno sprzedaje się teren w prawidłowej wartości. Posiadacze, którzy wymagają ad hoc kwoty pieniężnej chcą zwrócić uwagę na grunt zaniżając cenę. Ponad siedemdziesiąt procent kwater oczekuje na kupujących od kilku lat. Jasnym jest, że są to pokłady gotówki. W przypadku, gdy po wielu tygodniach nie daliśmy rady odsprzedać kamienicy, to powinniśmy poważnie rozważyć, w którym miejscu mamy utrudnienie. Tylko pojedyńczy sprzedawcy znajdują chętnego na teren za gotówkę w ciągu kilku miesięcy. Zwłaszcza i w dużej mierze właścicieli, którzy posiadają relatywnie kilkuletnie garaże znajdujęce się w prestiżowej dzielnicy.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być realnym wsparciem dla posiadaczy, nie mających jak przez tygodnie zbyć swego budynku.

Skup domów za gotówkę pomija masę czasochłonnych formalności. W trakcie maksymalnie tygodnia płacimy należność zbywcy.

Warto jednakowoż wiedzieć, że skup domów za gotówkę liczy opłatę manipulacyjną. Będzie to w większości dziesięć procent ceny mieszkania. Natomiast trzeba mieć świadomość, że wymagane sumy płacone będą bez czekania. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – sprzedajemy dom i nie musimy zastanawiać się, co stanie się z nią w późniejszych latach.

SKUP MIESZKAŃ Trzemeszno – jasno a tażke za uczciwą kwotę

Nasza działalność proponuje posiadaczom nieruchomości skup mieszkań od ręki, gwarantując dokładną i przejrzystą usługę. Będzie to znakomite podejście dla zbywców, muszących bezzwłocznie znaleźć kupca na grunt. Poza domami z uregulowanym stanem prawnym odkupujemy również kamienice z lokatorem.

Odsprzedaż lokum we własnym zakresie wymaga od posesora uwagi, bo kupcy moga być dociekliwi. Jeśli pozyskamy kupującego działki, obiecująca sytuacja zdaje się być, kiedy kupujący operuje sensownymi finansami do kupienia nieruchomości. Jeśli ma konieczność kredytowania zakupu, okres odsprzedania zdecydowanie się przedłuży.

Ile jest w stanie zaoferować Państwu skup mieszkań Trzemeszno?

Omawiant skup mieszkań, jest ogromnie wygodnym sposobem. Nie potrzebują sprzedawcy spotykać się z wieloma problemami związanymi z odsprzedawaniem domu. Nam wystarczy jednokrotnie pokazać działkę i do 24 godzin wysuwamy właściwą kwotę za kupno nieruchomości. Następnym, a zarazem ogromnie ważnym faktem jest, iż nie mają konieczności się Państwo obracać w prawnych zagadnieniach, bo reprezentanci Ideal Nieruchomości idealnie znają się w formalnościach związanych z wykupowaniem mieszkania. Wykup realizujemy starannie jak najszybciej, a gotówkę oddajemy posiadaczom nieruchomości od ręki po podpisie dokumentu w kancelarii.

SKUP DOMÓW Trzemeszno – bez problemów , ale także uczciwie

Nierzadko może się przydarzyć, iż odsprzedanie lokalu wydaje się koniecznością. Ku tym sposobom kieruje nas ogromny problem. Lecz nieznaczące jest to co nami kieruje, gdy przedsiębierzemy ten proces – ważne, by cała umowa gwarantowała obustronną korzyść.

W jaki sposób korzystnie wyprzedać dom?

Samodzielne próbowanie sprzedania kamienicy lub z maklerem nieruchomości, często okazują się porażką. Jest to mocno niedobre, w momencie kiedy bezzwłocznie potrzebujemy kwoty pieniężnej. Zdecydowanie błędne będzie to rozwiązanie, gdy mamy mało czasu i pożądamy szybkiej sumy.

By przyspieszyć procedurę wyprzedania kwatery, powinno się wizytować nasz skup domów, w którym w bezproblemowy i natychmiastowy sposób zakończymy całą sprzedaż. Skup dzieje się tak, iż klient opisuje naszej firmie posesję do odsprzedania, potem nasi eksperci po profesjonalnym oglądaniu mówią czy chcą kupić. Jeśli oczywiście, to następują negocjacje. W momencie, kiedy sprzedający zaakceptuje wszystkie ustalenia, wówczas zakańczamy transakcję, natychmiast organizujemy wszystkie sprzedażowe formalności, a dalej, właściwie od razu, dajemy posesorowi całą należność.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości trzemeszno ⇊

 • Skup nieruchomości trzemeszno
 • Skup nieruchomości za gotówkę trzemeszno
 • Skup zadłużonych nieruchomości trzemeszno
 • Skup nieruchomości z kredytem trzemeszno
 • Skup nieruchomości zadłużonych trzemeszno
 • Skup nieruchomości z długiem trzemeszno
 • Skup nieruchomości z lokatorem trzemeszno
 • Skup udziałów w nieruchomościach trzemeszno
 • Skup nieruchomości do remontu trzemeszno
 • Szybki skup nieruchomości z problemami trzemeszno
 • Skup nieruchomości do remontu trzemeszno
 • Skup zadłużonych nieruchomości trzemeszno
 • Skup nieruchomości z problemami trzemeszno
 • Skup nieruchomości bez pośredników trzemeszno
 • Skup nieruchomości po spadku trzemeszno
 • Wykup nieruchomości trzemeszno
 • Odkup nieruchomości trzemeszno
 • Szybka sprzedaż nieruchomości trzemeszno
 • Skup nieruchomości ze służebnością trzemeszno
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość trzemeszno
 • Nieruchomości zadłużone trzemeszno
 • Nieruchomość z długiem sprzedam trzemeszno
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia trzemeszno

SKUP MIESZKAŃ trzemeszno ⇊

 • Skup mieszkań trzemeszno
 • Skup mieszkań za gotówkę trzemeszno
 • Skup zadłużonych mieszkań trzemeszno
 • Skup mieszkań z kredytem trzemeszno
 • Skup mieszkań zadłużonych trzemeszno
 • Skup mieszkań z długiem trzemeszno
 • Skup mieszkań z lokatorem trzemeszno
 • Skup udziałów w mieszkaniach trzemeszno
 • Skup mieszkań do remontu trzemeszno
 • Szybki skup mieszkań z problemami trzemeszno
 • Skup mieszkań do remontu trzemeszno
 • Skup zadłużonych mieszkań trzemeszno
 • Skup mieszkań z problemami trzemeszno
 • Skup mieszkań bez pośredników trzemeszno
 • Skup mieszkań po spadku trzemeszno
 • Wykup mieszkań trzemeszno
 • Odkup mieszkań trzemeszno
 • Szybka sprzedaż mieszkań trzemeszno
 • Skup mieszkań ze służebnością trzemeszno
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie trzemeszno
 • Mieszkanie zadłużone trzemeszno
 • Mieszkanie z długiem sprzedam trzemeszno
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia trzemeszno

SKUP DZIAŁEK trzemeszno ⇊

 • Skup działek za gotówkę trzemeszno
 • Skup zadłużonych działek trzemeszno
 • Skup działek zadłużonych trzemeszno
 • Skup działek z długiem trzemeszno
 • Skup udziałów w działkach trzemeszno
 • Szybki skup działek z problemami trzemeszno
 • Skup działek bez pośredników trzemeszno
 • Skup działek po spadku trzemeszno
 • Wykup działek trzemeszno
 • Odkup działek trzemeszno
 • Szybka sprzedaż działek trzemeszno
 • Szybka sprzedaż działki trzemeszno
 • Działka zadłużona trzemeszno
 • Działki z długiem sprzedam trzemeszno

SKUP LOKALI trzemeszno ⇊

 • Skup lokali za gotówkę trzemeszno
 • Skup zadłużonych lokali trzemeszno
 • Skup lokali z kredytem trzemeszno
 • Skup lokali zadłużonych trzemeszno
 • Skup lokali z długiem trzemeszno
 • Skup udziałów w lokalach trzemeszno
 • Skup lokali do remontu trzemeszno
 • Szybki skup lokali z problemami trzemeszno
 • Skup lokali do remontu trzemeszno
 • Skup zadłużonych lokali trzemeszno
 • Skup lokali z problemami trzemeszno
 • Skup lokali bez pośredników trzemeszno
 • Skup lokali po spadku trzemeszno
 • Wykup lokali trzemeszno
 • Odkup lokali trzemeszno
 • Szybka sprzedaż lokali trzemeszno
 • Szynka sprzedaż lokalu trzemeszno
 • Lokal zadłużony trzemeszno
 • Lokal z długiem sprzedam trzemeszno
 • Lokal za spłatę zadłużenia trzemeszno

SKUP ZIEMI trzemeszno ⇊

 • Skup ziemi trzemeszno
 • Skup ziemi za gotówkę trzemeszno
 • Skup udziałów w ziemi trzemeszno
 • Szybki skup ziemi z problemami trzemeszno
 • Skup ziemi bez pośredników trzemeszno
 • Skup ziemi po spadku trzemeszno
 • Wykup ziemi trzemeszno
 • Odkup ziemi trzemeszno
 • Szybka sprzedaż ziemi trzemeszno
 • Szybka sprzedaż ziemi trzemeszno

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW trzemeszno ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów trzemeszno
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania trzemeszno
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości trzemeszno
 • Usuwanie lokatora z mieszkania trzemeszno
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości trzemeszno
 • Eksmisja dzikiego lokatora trzemeszno
 • Eksmisja dzikich lokatorów trzemeszno
 • Eksmisja lokatora trzemeszno

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH trzemeszno ⇊

 • Skup udziałów trzemeszno
 • Skup udziałów trzemeszno
 • Skup udziałów w spadkach trzemeszno
 • Skup udziałów w nieruchomościach trzemeszno
 • Skup udziałów w spółkach trzemeszno
 • Skup udziałów w spadku trzemeszno
 • Skup udziałów w mieszkaniu trzemeszno
 • Skup udziałów w mieszkaniach trzemeszno
 • Skup udziałów w lokalach trzemeszno

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA trzemeszno ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości trzemeszno
 • Oddłużanie mieszkań trzemeszno
 • Oddłużanie mieszkania trzemeszno
 • Oddłużanie domów trzemeszno
 • Oddłużanie lokali trzemeszno
 • Pomoc w oddłużaniu trzemeszno
 • Pomoc w spłacie zadłużenia trzemeszno
 • Dług w spółdzielni trzemeszno
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej trzemeszno
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni trzemeszno
 • Skup zadłużonych nieruchomości trzemeszno
 • Skup nieruchomości z lokatorem trzemeszno
 • Skup nieruchomości z długiem trzemeszno
 • Skup mieszkań z hipoteką trzemeszno
 • Skup nieruchomości z komornikiem trzemeszno

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI trzemeszno ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych trzemeszno .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem trzemeszno .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie trzemeszno .
 • Wycena Mieszkań po pożarze trzemeszno .
 • Wycena Mieszkań do remontu trzemeszno .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem trzemeszno
 • Wycena zadłużonych nieruchomości trzemeszno
 • Wycena nieruchomości z kredytem trzemeszno
 • Wycena nieruchomości zadłużonych trzemeszno
 • Wycena nieruchomości z długiem trzemeszno
 • Wycena nieruchomości z lokatorem trzemeszno
 • Wycena udziałów w nieruchomościach trzemeszno
 • Wycena nieruchomości do remontu trzemeszno
 • Wycena skup nieruchomości z problemami trzemeszno
 • Wycena nieruchomości do remontu trzemeszno
 • Wycena zadłużonych nieruchomości trzemeszno
 • Wycena nieruchomości z problemami trzemeszno
 • Wycena nieruchomości bez pośredników trzemeszno
 • Wycena nieruchomości po spadku trzemeszno
 • Wyceny mieszkań trzemeszno
 • Wyceny zadłużonych mieszkań trzemeszno
 • Wyceny mieszkań z kredytem trzemeszno
 • Wyceny mieszkań zadłużonych trzemeszno
 • Wyceny mieszkań z długiem trzemeszno
 • Wyceny mieszkań z lokatorem trzemeszno
 • Wyceny udziałów w mieszkań trzemeszno
 • Wyceny mieszkań do remontu trzemeszno
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami trzemeszno
 • Wyceny mieszkań do remontu trzemeszno
 • Wyceny zadłużonych mieszkań trzemeszno
 • Wyceny mieszkań z problemami trzemeszno
 • Wycena mieszkania po spadku trzemeszno
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu trzemeszno
 • Wycena działek trzemeszno
 • Wycena domów trzemeszno
 • Wycena ziemi trzemeszno
 • Wyceny działek trzemeszno
 • Wyceny domów trzemeszno
 • Wyceny ziemi trzemeszno
 • Wyceny garaży trzemeszno

Ceny nieruchomości trzemeszno ⇊

 • Cena nieruchomości trzemeszno
 • Ceny nieruchomości trzemeszno
 • Cena mieszkań trzemeszno
 • Cena mieszkania trzemeszno
 • Cena domów trzemeszno
 • Cena działek trzemeszno
 • Cena ziemi trzemeszno
 • Cena lokali trzemeszno
 • Cena garaży trzemeszno
 • Ceny mieszkań trzemeszno
 • Ceny domów trzemeszno
 • Ceny działek trzemeszno
 • Ceny ziemi trzemeszno
 • Ceny lokali trzemeszno
 • Ceny garaży trzemeszno
 • Sprzedam nieruchomość trzemeszno
 • Sprzedam dom trzemeszno
 • Sprzedam mieszkanie trzemeszno
 • Sprzedam lokal trzemeszno
 • Sprzedam ziemie trzemeszno
 • Sprzedam działkę trzemeszno
 • Sprzedam działkę garaż trzemeszno
 • Szybko sprzedam nieruchomość trzemeszno
 • Szybko sprzedam dom trzemeszno
 • Szybko sprzedam mieszkanie trzemeszno
 • Szybko sprzedam lokal trzemeszno
 • Szybko sprzedam ziemie trzemeszno
 • Szybko sprzedam działkę trzemeszno
 • Szybko sprzedam garaż trzemeszno
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone trzemeszno
 • Sprzedam zadłużony dom trzemeszno
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie trzemeszno
 • Sprzedam zadłużony lokal trzemeszno
 • Sprzedam ziemie z długami trzemeszno
 • Sprzedam działkę z długami trzemeszno
 • Sprzedam garaż z długmiem trzemeszno

BIURO NIERUCHOMOŚCI trzemeszno ⇊

 • Nieruchomości trzemeszno
 • Ogłoszenia nieruchomości trzemeszno
 • Biuro nieruchomości trzemeszno
 • Biura nieruchomości trzemeszno
 • Agent nieruchomości trzemeszno
 • Agenci nieruchomości trzemeszno
 • Pośrednik nieruchomości trzemeszno
 • Pośrednicy nieruchomości trzemeszno
 • Jak sprzedać nieruchomość trzemeszno
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości trzemeszno
 • Prawnik nieruchomości trzemeszno
ZADZWOŃ