Nie możesz sprzedać
mieszkania?

Zajmujemy się skupem mieszkań w całej Polsce. Jeśli posiadasz mieszkanie, dom lub inną nieruchomość, która chcesz sprzedać w dobrej cenie - skontauj się z nami. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a my kupimy od ciebie nierchomość za gotówkę.

+48 799 399 944

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

SKUP NIERUCHOMOŚCI Drohiczyn – sprawna sprzedaż lokalu

Nasza grupa jest zdecydowanym zespołem umacniającym się w odkupowaniu działek. Dbając o komfort sprzedającego, zaproponowana przez nasz pakiet inwestycyjny nieruchomość stanowi gwarant pozyskania od ręki sumy pieniędzy w zamian za sprzedaż lub kupna dobrze zlokalizowanej kwatery. Zdarza się, iż naszą zmorą są trudności kredytowe i chcemy w jak najkrótszym czasie pozbyć się wierzycieli. To jest wyjątkowo doskonały czas na to, aby zapytać o pomagający w potrzebie skup nieruchomości, który w przejrzysty i bezpieczny sposób wyceni wszystkie z pytań na temat pozyskania działki

CO OFERUJEMY?

property

Skup nieruchomości Polska

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce

key

Skup nieruchomości z kredytem

Skup mieszkań
z kredytem

house

Skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań z komornikiem

key (1)

Oddłużanie nieruchomości

Skup mieszkań
z długiem

buyer

Skup udziałów nieruchomości

Skup udziałów
spadkowych

hand

Skup nieruchomości z lokatorem

Skup mieszkań
z lokatorem

building

Szybki skup nieruchomości

Szybki skup nieruchomości cały kraj

award

Skup mieszkań do remontu

Skup nieruchomości do remontu

fire

Skup nieruchomości po pożarze

Skup spalonych nieruchomości

assets

Skup mieszkań z problemami

Skup nieruchomości z problemami

acquisition

Skup mieszkań za gotówkę

Skup domów
za gotówkę

house

Skup
mieszkań

Skup mieszkań w całej Polsce

W jaki sposób wykonywany jest skup nieruchomości Drohiczyn?

W pierwszej kolejności mogą Państwo nawiązać kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w oparciu o formularz na stronie, telefon lub u nas w biurze odwiedzając nasz skup nieruchomości. W ramach kolejnego kroku zaznajamiamy się z kwaterą, wraz z którą właściciele przyszli do naszej firmy, potem umawiamy dzień wizytacji kamienicy. Nasz specjalista oblicza kwotę za sprzedaż garażu i dzwoni, aby przedłożyć pierwszą kwotę. Po negocjowaniu, w momencie, kiedy zbywający i nabywający dojdą do porozumienia, jeżeli mamy na myśli cenę, podpisujemy akt rezerwacji i wydajemy depozyt.
Po akceptacji każdego z ustaleń oraz okazaniu przez Państwa oryginalnej dokumentacji ustalamy czas, kiedy mieć miejsce ma wizyta u notariusza, a przebieg skupienia jest działaniem konkretnym, jaki następuje w czasie maksimum pięciu dni.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ Drohiczyn – natychmiastowo , jak również efektywnie

Jeśli potrzebujesz od ręki gotówki, nie możesz czekać – ta oferta bez cienia wątpliwości jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Mamy w ofercie bezproblemowy skup nieruchomości za gotówkę, dzięki czemu można mieć pewność, że przez naszą ofertę odmrożą Państwo wasze finanse spoczywające w nieruchomości. Dajemy gwarancję do 80 % ogólnej praktyki wyceny terenu (lokale pozbawione żadnych problemów). Gdy mowa o nieruchomości razem z zamieszkałym wynajmującym i o współwłasności w kamienicy propozycja będzie przeanalizowana pojednyńczo.
Jeśli musisz sprzedać nieruchomość czy dom a także otrzymać gotówkę bez problemu, zdecydowanie najtrafniejszym wyborem będzie skup nieruchomości za gotówkę.

szybki skup nieruchomości

Które umowy uzyskać, Jeżeli zamierzasz odwiedzić działalność zajmującą się akurat takim działaniem jak skup nieruchomości za gotówkę?

Ważnym pismem zdaje się być dokumentacja posiadania budynki, by pewne było iż chcesz sprzedać teren, którą oferujesz. Użyteczne dodatkowo zdają się być zdjęcia garażu, po to, aby chętny kupiec był w stanie stwierdzić, czy takiego rodzaju terenu poszukuje. Czasami zdarza się, iż niektóre dokumenty zostały utracone jak również nie posiadamy wskazówek, w jaki sposób te umowy pozyskać. W owych przypadkach pomocy udzieli grupa kapitałowa, która posiada informacje a także ogromne koneksje w zakresie obligatoryjnych procesów na temat kupowania wobec czego pokazuje wszystek aktów, na których podstawie kancelaria opracuje umowę notarialną.

W kwestii posesorów lokale, którzy zamieszkują poza granicami Rzecczpospolitej i nie mają jak na własną rękę zbierać umów, mają możliwość udzielić pełnomocnictwa w temacie skompletowania oświadczeń dotyczących skupienia od konkretnych instytucji. Gdy tak się dzieje to właśnie dedykowany człowiek z naszej firmy odnajduje niezbędną dokumentację w sprawie drugiej strony transakcji.

Co sprawia, że zachodzi potrzeba, by przeprowadzić SKUP MIESZKAŃ ZA GOTÓWKĘ

Kilka razy w życiu kłopot z pieniędzmi prowokuje nas do sprzedaży kamienicy. W znaczącej większości kiedy to się stanie czas ma najważniejsze znaczenie zatem nie powinno się wystawiać nerwy na aż tak spore oczekiwanie jak również strach. Jeśli oczekujesz szybkiej gotówki, połącz się z przedstawicielem nasej firmy. Oferujemy sprawny skup mieszkań za gotówkę.

skup mieszkań

KŁOPOTY, JAKIE ZACHĘCAJĄ DO DOKONANIA ODKUPU DZIAŁEK OD RĘKI.

Upłynnianie nieruchomości dla detalicznego nabywcy stanowi znaczne problemy, dlatego, że ma prawo zakończyć się długim czekaniem na klienta. Dlatego szybką alternatywą może być przekazanie garażu do stosownej firmy.

najlepszy skup nieruchomości

Poniżej prezentujemy niektóre chwile, dla których skup mieszkań za gotówkę będzie największą szansą, żeby uzyskać nowy start:

 • z uwagi na zadłużenie interesanta działka zaraz będzie przejęte na licytacji
 • nieruchomość jest obciążone hipoteką, z kolei sprzedawca nie ma możliwości nadal płacenia pożyczek
 • interesanci nie mają możliwości przekazać nieruchomości, nie mają środków na zatrzymanie garażu jak również chcieliby przeprowadzić się do korzystniejszego domu
 • działka przypadła w testamencie, natomiast spadkobierca nie może wyremontować budynku a także chce zdobycia kapitału

Nasze usługi wspieramy na oczywistych a także stojących w zgodzie z prawem sposobach, dając wartościowe wspieranie. Gwarantujemy obsługę kompleksowo.

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Drohiczyn – przejrzyście oraz efektywnie

Zazwyczaj wydaje się, że upłynnianie garażu to mały temat, natomiast sytuacja niekiedy staje się zmienna. Grunty na rynku wtórym nierzadko nie da się sprzedać przez wiele miesięcy, gdyż najtrudniejszą barierą będzie cena. Oczywiste, że oferty widziane na portalach branżowych okazują sie coraz pokaźniejsze i zaniżanie sumy nie będzie właściwym sposobem, dlatego, że tą drogą można utracić pokaźną ilość gotówki.

Z JAKIEGO WZGLĘDU WARTO WZIĄĆ POD UWAGĘ SKUP DOMÓW ZA GOTÓWKĘ Drohiczyn?

Ostatnie miesiące pokazują, jak problemowo sprzedaje się dom w korzystnej wartości. Sprzedający, potrzebujący od ręki puli środków starają się uatrakcyjnić garaż zniżając kwotę. Znaczący procent mieszkań czeka na odkupienie od kilku lat. Wiemy, że zdają się to być ulokowane kwoty pieniężne. Gdy przez długi czas nie ma szans, by zbyć garażu, to powinniśmy porządnie zastanowić się, w którym miejscu tkwi kłopot. Tylko pojedyńczy sprzedawcy sprzedają grunt za gotówkę i natychmiast. Dotyczy to w pierwszej kolejności ludzi, mających relatywnie kilkuletnie kamienice znajdujęce się w przyjemnym sąsiedztwie.

Skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce wydaje się być realnym ratunkiem dla posesorów, nie potrafiących przez wiele miesięcy upłynnić swego domu.

Skup domów za gotówkę zbywa gros kłopotliwych formalności. W czasie maksymalnie tygodnia przelewamy należność posesorowi mieszkania.

Należy jednakowoż wiedzieć, iż skup domów za gotówkę liczy prowizję. Będzie to w większości między 7 a 12% ustalonej ceny budynku. Jednakowoż warto podkreślić, że umówione sumy wypłacane są od ręki. Skup nieruchomości nie jest firmą pośredniczącą – zbywamy nieruchomość i nie mamy konieczności martwić się o to, cóż będzie się z nią działo z nią w przyszłości.

SKUP MIESZKAŃ Drohiczyn – bezstresowo oraz profesjonalnie

Nasza działalność oferuje posesorom mieszkań skup mieszkań za gotówkę, proponując rzetelną i przejrzystą transakcję. Jest to świetne wyjście dla właścicieli, mających chęć od ręki znaleźć kupca na lokum. Poza domami z uregulowanym stanem prawnym wykupujemy również garaże z lokatorem.

Odsprzedawanie gruntu na własną rękę wymaga od właściciela czasu, ponieważ nabywcy są trudni w obyciu. Jeżeli odszukamy klienta domu, niezła możliwość będzie, jeśli klient operuje większymi środkami na zakup mieszkania. Gdy ma potrzebę pozyskać kredyt, czas wyprzedania ogromnie rozciągnie się w czasie.

Co da radę zapewnić sprzedającym skup mieszkań Drohiczyn?

Nasz skup mieszkań, będzie niezwykle korzystnym wyjściem. Nie mają konieczności posesorzy domów borykać się z najczęstszymi kłopotami związanymi ze sprzedawaniem lokalu. Nam wystarczy jeden raz zaprezentować działkę i w ciągu doby wysuwamy dokładną należność za przejęcie terenu. Kolejnym, chociaż bardzo ważnym stwierdzeniem będzie, że nie mają konieczności się zbywcy obracać w polskiej legislatywie, ponieważ nasi konsultanci doskonale orientują się w przepisach wiążących się z nabywaniem działki. Wykup realizujemy starannie jak najszybciej, a należność przekazujemy posesorom domów ad hoc po pokwitowaniu aktu notarialnego.

SKUP DOMÓW Drohiczyn – natychmiast , ale także sprawnie

Czasem przytrafia się, iż upłynnienie kwatery musi być jedynym wyjściem. Ku takim przedsięwzięciom przymusza sprzedawców sytuacja losowa. Ale bez znaczenia czemu decydujemy się na to działanie – ważne, by cała sprzedaż gwarantowała obustronną korzyść.

Jak korzystnie wyprzedać dom?

Własnoręczne podjęcie próby zbycia kwatery lub za pośrednictwem biura nieruchomości, nierzadko wiążą się z niewłaściwym działaniem. Może być to mocno demotywujące, gdy pilnie wymagamy puli środków. Zdecydowanie długotrwałe jest to wyjście, kiedy mamy ograniczony czas oraz oczekujemy natychmiastowej gotówki.

Chcąc ograniczyć w czasie czas wyprzedania lokum, powinno się wizytować nasz skup domów, gdzie w bezstresowy i efektywny sposób zakończymy naszą umowę. Procedura przebiega tak, iż właściciel proponuje nam budynek do odkupienia, a w dalszej kolejności nasi pracownicy po profesjonalnym oglądaniu określają swoje zainteresowanie. Jeśli tak, to przedstawiają wycenę. Gdy klient przytaknie na sposób rozliczeń, wówczas finalizujemy akt, profesjonalnie załatwiamy wszelkie urzędowe formalności, a następnie, prawie od ręki, przekazujemy klientowi ustaloną sumę.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanie

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

Skup nieruchomości drohiczyn ⇊

 • Skup nieruchomości drohiczyn
 • Skup nieruchomości za gotówkę drohiczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości drohiczyn
 • Skup nieruchomości z kredytem drohiczyn
 • Skup nieruchomości zadłużonych drohiczyn
 • Skup nieruchomości z długiem drohiczyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem drohiczyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach drohiczyn
 • Skup nieruchomości do remontu drohiczyn
 • Szybki skup nieruchomości z problemami drohiczyn
 • Skup nieruchomości do remontu drohiczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości drohiczyn
 • Skup nieruchomości z problemami drohiczyn
 • Skup nieruchomości bez pośredników drohiczyn
 • Skup nieruchomości po spadku drohiczyn
 • Wykup nieruchomości drohiczyn
 • Odkup nieruchomości drohiczyn
 • Szybka sprzedaż nieruchomości drohiczyn
 • Skup nieruchomości ze służebnością drohiczyn
 • Sprzedam zadłużoną nieruchomość drohiczyn
 • Nieruchomości zadłużone drohiczyn
 • Nieruchomość z długiem sprzedam drohiczyn
 • Nieruchomość za spłatę zadłużenia drohiczyn

SKUP MIESZKAŃ drohiczyn ⇊

 • Skup mieszkań drohiczyn
 • Skup mieszkań za gotówkę drohiczyn
 • Skup zadłużonych mieszkań drohiczyn
 • Skup mieszkań z kredytem drohiczyn
 • Skup mieszkań zadłużonych drohiczyn
 • Skup mieszkań z długiem drohiczyn
 • Skup mieszkań z lokatorem drohiczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach drohiczyn
 • Skup mieszkań do remontu drohiczyn
 • Szybki skup mieszkań z problemami drohiczyn
 • Skup mieszkań do remontu drohiczyn
 • Skup zadłużonych mieszkań drohiczyn
 • Skup mieszkań z problemami drohiczyn
 • Skup mieszkań bez pośredników drohiczyn
 • Skup mieszkań po spadku drohiczyn
 • Wykup mieszkań drohiczyn
 • Odkup mieszkań drohiczyn
 • Szybka sprzedaż mieszkań drohiczyn
 • Skup mieszkań ze służebnością drohiczyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie drohiczyn
 • Mieszkanie zadłużone drohiczyn
 • Mieszkanie z długiem sprzedam drohiczyn
 • Mieszkanie za spłatę zadłużenia drohiczyn

SKUP DZIAŁEK drohiczyn ⇊

 • Skup działek za gotówkę drohiczyn
 • Skup zadłużonych działek drohiczyn
 • Skup działek zadłużonych drohiczyn
 • Skup działek z długiem drohiczyn
 • Skup udziałów w działkach drohiczyn
 • Szybki skup działek z problemami drohiczyn
 • Skup działek bez pośredników drohiczyn
 • Skup działek po spadku drohiczyn
 • Wykup działek drohiczyn
 • Odkup działek drohiczyn
 • Szybka sprzedaż działek drohiczyn
 • Szybka sprzedaż działki drohiczyn
 • Działka zadłużona drohiczyn
 • Działki z długiem sprzedam drohiczyn

SKUP LOKALI drohiczyn ⇊

 • Skup lokali za gotówkę drohiczyn
 • Skup zadłużonych lokali drohiczyn
 • Skup lokali z kredytem drohiczyn
 • Skup lokali zadłużonych drohiczyn
 • Skup lokali z długiem drohiczyn
 • Skup udziałów w lokalach drohiczyn
 • Skup lokali do remontu drohiczyn
 • Szybki skup lokali z problemami drohiczyn
 • Skup lokali do remontu drohiczyn
 • Skup zadłużonych lokali drohiczyn
 • Skup lokali z problemami drohiczyn
 • Skup lokali bez pośredników drohiczyn
 • Skup lokali po spadku drohiczyn
 • Wykup lokali drohiczyn
 • Odkup lokali drohiczyn
 • Szybka sprzedaż lokali drohiczyn
 • Szynka sprzedaż lokalu drohiczyn
 • Lokal zadłużony drohiczyn
 • Lokal z długiem sprzedam drohiczyn
 • Lokal za spłatę zadłużenia drohiczyn

SKUP ZIEMI drohiczyn ⇊

 • Skup ziemi drohiczyn
 • Skup ziemi za gotówkę drohiczyn
 • Skup udziałów w ziemi drohiczyn
 • Szybki skup ziemi z problemami drohiczyn
 • Skup ziemi bez pośredników drohiczyn
 • Skup ziemi po spadku drohiczyn
 • Wykup ziemi drohiczyn
 • Odkup ziemi drohiczyn
 • Szybka sprzedaż ziemi drohiczyn
 • Szybka sprzedaż ziemi drohiczyn

EKSMISJA DZIKICH LOKATORÓW drohiczyn ⇊

 • Usuwanie niechcianych lokatorów drohiczyn
 • Usuwanie lokatorów z mieszkania drohiczyn
 • Usuwanie lokatorów z nieruchomości drohiczyn
 • Usuwanie lokatora z mieszkania drohiczyn
 • Usuwanie lokatora z nieruchomości drohiczyn
 • Eksmisja dzikiego lokatora drohiczyn
 • Eksmisja dzikich lokatorów drohiczyn
 • Eksmisja lokatora drohiczyn

SKUP UDZIAŁÓW W NIERUCHOMOŚCIACH drohiczyn ⇊

 • Skup udziałów drohiczyn
 • Skup udziałów drohiczyn
 • Skup udziałów w spadkach drohiczyn
 • Skup udziałów w nieruchomościach drohiczyn
 • Skup udziałów w spółkach drohiczyn
 • Skup udziałów w spadku drohiczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniu drohiczyn
 • Skup udziałów w mieszkaniach drohiczyn
 • Skup udziałów w lokalach drohiczyn

SPŁACANIE ZADŁUŻENIA drohiczyn ⇊

 • Oddłużanie nieruchomości drohiczyn
 • Oddłużanie mieszkań drohiczyn
 • Oddłużanie mieszkania drohiczyn
 • Oddłużanie domów drohiczyn
 • Oddłużanie lokali drohiczyn
 • Pomoc w oddłużaniu drohiczyn
 • Pomoc w spłacie zadłużenia drohiczyn
 • Dług w spółdzielni drohiczyn
 • Dług w spółdzielni mieszkaniowej drohiczyn
 • Spłacanie zadłużenia w spółdzielni drohiczyn
 • Skup zadłużonych nieruchomości drohiczyn
 • Skup nieruchomości z lokatorem drohiczyn
 • Skup nieruchomości z długiem drohiczyn
 • Skup mieszkań z hipoteką drohiczyn
 • Skup nieruchomości z komornikiem drohiczyn

WYCENIA NIERUCHOMOŚCI drohiczyn ⇊

 • Wycena Mieszkań zadłużonych drohiczyn .
 • Wycena Mieszkań z komornikiem drohiczyn .
 • Wycena Mieszkań o niskim standardzie drohiczyn .
 • Wycena Mieszkań po pożarze drohiczyn .
 • Wycena Mieszkań do remontu drohiczyn .
 • Wycena Mieszkań z lokatorem drohiczyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości drohiczyn
 • Wycena nieruchomości z kredytem drohiczyn
 • Wycena nieruchomości zadłużonych drohiczyn
 • Wycena nieruchomości z długiem drohiczyn
 • Wycena nieruchomości z lokatorem drohiczyn
 • Wycena udziałów w nieruchomościach drohiczyn
 • Wycena nieruchomości do remontu drohiczyn
 • Wycena skup nieruchomości z problemami drohiczyn
 • Wycena nieruchomości do remontu drohiczyn
 • Wycena zadłużonych nieruchomości drohiczyn
 • Wycena nieruchomości z problemami drohiczyn
 • Wycena nieruchomości bez pośredników drohiczyn
 • Wycena nieruchomości po spadku drohiczyn
 • Wyceny mieszkań drohiczyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań drohiczyn
 • Wyceny mieszkań z kredytem drohiczyn
 • Wyceny mieszkań zadłużonych drohiczyn
 • Wyceny mieszkań z długiem drohiczyn
 • Wyceny mieszkań z lokatorem drohiczyn
 • Wyceny udziałów w mieszkań drohiczyn
 • Wyceny mieszkań do remontu drohiczyn
 • Szybkie wyceny mieszkań z problemami drohiczyn
 • Wyceny mieszkań do remontu drohiczyn
 • Wyceny zadłużonych mieszkań drohiczyn
 • Wyceny mieszkań z problemami drohiczyn
 • Wycena mieszkania po spadku drohiczyn
 • Wycena zadłużonego mieszkania do remontu drohiczyn
 • Wycena działek drohiczyn
 • Wycena domów drohiczyn
 • Wycena ziemi drohiczyn
 • Wyceny działek drohiczyn
 • Wyceny domów drohiczyn
 • Wyceny ziemi drohiczyn
 • Wyceny garaży drohiczyn

Ceny nieruchomości drohiczyn ⇊

 • Cena nieruchomości drohiczyn
 • Ceny nieruchomości drohiczyn
 • Cena mieszkań drohiczyn
 • Cena mieszkania drohiczyn
 • Cena domów drohiczyn
 • Cena działek drohiczyn
 • Cena ziemi drohiczyn
 • Cena lokali drohiczyn
 • Cena garaży drohiczyn
 • Ceny mieszkań drohiczyn
 • Ceny domów drohiczyn
 • Ceny działek drohiczyn
 • Ceny ziemi drohiczyn
 • Ceny lokali drohiczyn
 • Ceny garaży drohiczyn
 • Sprzedam nieruchomość drohiczyn
 • Sprzedam dom drohiczyn
 • Sprzedam mieszkanie drohiczyn
 • Sprzedam lokal drohiczyn
 • Sprzedam ziemie drohiczyn
 • Sprzedam działkę drohiczyn
 • Sprzedam działkę garaż drohiczyn
 • Szybko sprzedam nieruchomość drohiczyn
 • Szybko sprzedam dom drohiczyn
 • Szybko sprzedam mieszkanie drohiczyn
 • Szybko sprzedam lokal drohiczyn
 • Szybko sprzedam ziemie drohiczyn
 • Szybko sprzedam działkę drohiczyn
 • Szybko sprzedam garaż drohiczyn
 • Sprzedam nieruchomości zadłużone drohiczyn
 • Sprzedam zadłużony dom drohiczyn
 • Sprzedam zadłużone mieszkanie drohiczyn
 • Sprzedam zadłużony lokal drohiczyn
 • Sprzedam ziemie z długami drohiczyn
 • Sprzedam działkę z długami drohiczyn
 • Sprzedam garaż z długmiem drohiczyn

BIURO NIERUCHOMOŚCI drohiczyn ⇊

 • Nieruchomości drohiczyn
 • Ogłoszenia nieruchomości drohiczyn
 • Biuro nieruchomości drohiczyn
 • Biura nieruchomości drohiczyn
 • Agent nieruchomości drohiczyn
 • Agenci nieruchomości drohiczyn
 • Pośrednik nieruchomości drohiczyn
 • Pośrednicy nieruchomości drohiczyn
 • Jak sprzedać nieruchomość drohiczyn
 • Pomoc w sprzedaży nieruchomości drohiczyn
 • Prawnik nieruchomości drohiczyn
ZADZWOŃ