Skup nieruchomości Bytom

Znajdujesz się w niewesołej sytuacji materialnej? Być może podarowano Ci lokal, który domaga się wyremontowania? Potrzebujesz podreperować swoją sytuację materialną bądź szybko uregulować dług? Chodzi Ci po głowie sprzedaż domu? Skoro tak, to czego potrzebujesz to zdecydowanego kupca na kupno inwestora. Kupca, który posiada środki finansowe, abyś mógł urzeczywistnić swoje zamierzania. Potrzebujesz zatem naszej firmy. Naszą specjalizacją jest skup mieszkań Bytom.

Skup mieszkań – Przekonaj się jak wygląda nasza praca – skup domów Bytom

Nasza firma funkcjonuje w branży już od wielu lat. Zaczynaliśmy działać jako rodzinna firma inwestycyjna, której fundamentalnym celem był korzystny skup nieruchomości Bytom. Istnieliśmy na początku jedynie na terenie swojego miasta. Z czasem, kiedy zyskiwaliśmy coraz większe umiejętności, a nasz majątek się zwiększał, powiększyliśmy powierzchnię działania na ościenne miejscowości. Obecnie prowadzimy skup mieszkań za gotówkę Bytom w całym kraju. Jeżeli chceszprzekonać się, czy prowadzimy działalność także w Twoim mieście, zadzwoń do nas.

szybki skup nieruchomości w całej polsce pani

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

Sprawdź jak przeprowadzamy skup nieruchomości za gotówkę Bytom

 

Dobrze orientujemy się, jak odpowiedzialną decyzją jest wystawienie na sprzedaż swojego domu. Najczęściej jest to nieruchomość, w której się Państwo wychowali, z którą wiąże się mnóstwo emocji i do której odczuwamy spory sentyment. Niestety, ścieżki życia często są poza naszymi decyzjami i jedynym sposobem na wydostanie się z problemów, może być skup nieruchomości za gotówkę Bytom. Środki finansowe, które otrzymają Państwo od nas w gotówce do ręki lub przelewem na konto, będą mogły być wykorzystane do wielu celów: spłaty długu, inwestowania w nowe mieszkanie, wyremontowania domu, zakupu auta lub sfinansowanie kosztów leczenia. To Państwo decydują o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy.

szybki skup nieruchomości

Kolejność, w jakiej odbywa się skup mieszkań Bytom

Pierwszym etapem to zrealizowanie oględzin mieszkania, które klient chce nam sprzedać. Dokładnie badamy nieruchomość od zewnątrz, a także od środka. Zwracamy uwagę na każdą rzecz, która może mieć wpływ na końcową ofertę cenową. W czasie wizytacji wykonujemy również dokumentację zdjęciową oraz charakterystykę opisową, w oparciu o którą nasz specjalista przygotuje operat i wycenę finansową.

Zaprezentowanie oferty na skup domów Bytom.

Gdy nasza analiza skupu nieruchomości będzie przygotowana, zaprezentujemy ją Klientowi. Kalkulacja może być wysłana e-mailem, tradycyjną pocztą lub będziemy mogli umówić się na kolejne spotkanie. Staramy się tworzyć oferty tak, aby były one satysfakcjonujące dla właściciela, a równocześnie zapewniały możliwość zarobienia. Należy przy tym pamiętać, że prowadzimy skup nieruchomości Bytom o dowolnym stanie technicznym, również tych wymagających remontu, po pożarze albo po powodzi.

skup mieszkań

Podjęcie decyzji przez klienta

Jeśli nasza propozycja jest dla Państwa korzystna, przystępujemy do }umówienia spotkania w kancelarii notarialnej. Należy być świadom tego, że wszystkie transakcje zakupu i sprzedania domu, żeby były ważne w świetle prawa, powinny być przeprowadzane w kancelarii notarialnej. Prowadzimy współpracę z notariuszami na terenie całej Polski, dlatego nie muszą się Państwo obawiać transportu do sąsiedniego miasta.

najlepszy skup nieruchomości

Podpisanie umowy u notariusza. W umówionym terminie odbywa się spotkanie z klientem w kancelarii notarialnej. Wtedy również zostaje podpisana umowa sprzedaży domu.

 

Zainteresowany pomocą skupu nieruchomości? Zadzwoń lub wypełnij formularz i uzyskaj pomoc w sprzedaży nieruchomości!

W jaki sposób za skup domów za gotówkę Bytom?

 

  1. Część z Państwa na pewno jest zainteresowana tym, w jakich postaciach może dojść do wypłacenia należności za skup mieszkań Bytom? Informujemy że istnieją dwie możliwości. Mogą Państwo wybrać dla siebie tę najkorzystniejszą.
  2. Wypłacenie pieniędzy do ręki – nie ma dla nas problemu, aby za skup domów Bytom zapłacić gotówką do ręki. W tym przypadku, wypłata ma miejsce w tym samym czasie, kiedy podpisany został akt notarialny. Skup nieruchomości za gotówkę Bytom to szansa dla każdego, kto chciałby w krótkim czasie zrealizować transakcję.
  3. Przekazanie należności na konto bankowe – skup mieszkań Bytom realizujemy również z opcją przelania należności na rachunek bankowy. Wtedy środki finansowe trafią na Państwa konto osobiste w czasie 24 godzin do zawarcia aktu notarialnego w kancelarii notarialnej.

Wszystkie wykonywane przez nas sprzedaże są bezpieczne i transparentne. Kontrahentom zapewniamy też uniwersalną pomoc i kompleksowe wsparcie w trakcie realizowania formalności, takich jak: uzupełnienie dokumentacji bądź wyjaśnienie wpisów umowy.

Wypełnij formularz i
sprzedaj mieszkanieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

ZADZWOŃ