jak-sprzedac-dom-podczas-budowy

Sprzedaż domu w trakcie budowy – co warto wiedzieć? 2021

jak-sprzedac-dom-podczas-budowy

Wiele lat temu rozpocząłeś budowę domu, ale coś stanęło na drodze do jej szczęśliwego zakończenia? Jesteś obecnie na etapie rozważania sprzedaży budowy? Chcesz odzyskać zainwestowane w nią środki? Możemy ci pomóc to zrobić. W jaki sposób? Prowadzimy skup domów w trakcie budowy na terenie całego kraju. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości, na której powstaje budynek mieszkalny lub jakikolwiek inny i chcesz go sprzedać szybko i w dobrej cenie, to jesteśmy do twojej dyspozycji. Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji w sektorze obroty nieruchomościami. Naszymi klientami są osoby prywatne, jak również przedsiębiorcy. Działamy wg jasnych i przejrzystych standardów, gwarantując Państwu obsługę na najwyższym poziomie, a także bezpłatną pomoc prawną naszych specjalistów. Jeśli interesuje cię szybka i bezproblemowa sprzedaż domu, nie zamierzasz korzystać z usług biura rachunkowego, skontaktuj się z nami. Dowiedz się jak wyglądać będzie sprzedaż domu naszej firmie. Ile to wszystko może zająć czasu oraz jakie dokumenty będziesz musiał przygotować, aby transakcja została szybko sfinalizowana.

Może cię zainteresować JAK WYCENIĆ MIESZKANIE? SZYBKI SPOSÓB I BŁYSKAWICZNA SPRZEDAŻ 2021

Sprzedaż domu w trakcie budowy – różne stopnie zaawansowania

Skup domów w stanie deweloperskim

Dom w stanie deweloperskim nadaje się prawie do zamieszkania. To co dzieli nowego właściciela od wprowadzenia się do niego, to jedynie wykończenie wnętrz. Budynek posiada zatem dach, okna, drzwi, instalacje wewnętrzne, elewacje. Na pierwszy rzut oka wygląda na ukończony. Dopiero po wejściu do środka przekonujemy się że pozostało go tylko wykończyć. Czy aby na pewno „tylko”? Osoby, które budowały swój dom lub działają w tej branży, wiedzą że prace wykończeniowe są jednymi z najdroższych na etapie budowy. I nie tyle ten wysoki koszt wynika z cen materiałów, ile z cen robocizny. Wysokie stawki fachowców w zdecydowany sposób podwyższają koszty. Sprawia to że część inwestorów próbuje własnym sumptem wykańczać dom, część prac wykonując we własnym zakresie. Jeśli jednak mimo tego nie udaje się zamknąć budżetu, budowa domu może stanąć w miejscu.

Skup domów w stanie surowym

Jeśli stan prac nie jest tak zaawansowany jak w przypadku domów w stanie deweloperskim, mówimy że budynek jest w stanie surowym otwartym lub surowym zamkniętym. Spokojnie, prowadzimy również skup domów w takich stanach. Stan surowy otwarty charakteryzuje się tym, że budynek nie jest przykryty dachem oraz nie ma wprawionych okien i drzwi. Skup domów w stanie surowym zamkniętym dotyczy tych budynków, które nie mają jeszcze wykonanej elewacji, instalacji, ale są już przykryte dachem i posiadają zamontowane okna oraz drzwi. Sprzedaż domu w trakcie budowy może być wykonana dla każdej inwestycji, bez względu na to, jaki jest stopień jej zaawansowania. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać informacje o przebiegu transakcji, skontaktuj się z nami. Podpowiemy ci jakie dokumenty powinieneś przygotować, aby skup domów został zrealizowany maksymalnie szybko.

Skup domów – rozpoczęte budowy

Czasami może mieć miejsce sytuacja, kiedy budowa ogranicza się wyłącznie do wylanych fundamentów na działce. Czy takie coś kwalifikuje się jako budowa? Oczywiście że tak. Fundamenty takie musiały bowiem zostać wykonane zgodnie z jakimś projektem, na które urząd wydał wcześniej pozwolenie. Takie nieruchomości również skupujemy. Jeśli jesteś posiadaczem tego typu działki, na której znajdują się fundamenty do budowanego w przyszłości budynku i chciałbyś nam to sprzedać, koniecznie się z nami skontaktuj. Udzielimy ci wszelkich informacji na temat przebiegu całej transakcji, a także dokumentów, które będą potrzebne do jej pełnej i szybkiej realizacji. Jeśli masz jakieś problemy ze swoją nieruchomością lub sądzisz że sprzedaż domu może się przeciągnąć, możemy ci pomóc. Posiadamy radców prawnych, gotowych rozwiązać twój problem.

Skup domów – jakie nieruchomości skupujemy?

Na rynku jest wiele inwestycji mieszkaniowych – domów jednorodzinnych. Stopień ich zaawansowania jest naprawdę różny. W tej grupie można znaleźć zarówno stosunkowo nowe inwestycje, rozpoczęte przed kilkoma laty, jak i budowy mające po kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Z uwagi na swój stan techniczny często nie nadają się do niczego innego, jak tylko do rozbiórki. W takich przypadkach pojawiać się mogą wątpliwości właścicieli, czy sprzedaż domu w takim stanie ma sens? Czy znajdzie się ktokolwiek zainteresowanym zakupem takiej budowy? Spokojnie! Nieruchomości z rozpoczętą budową kupowane są nie tylko z powodu „murów”, ale przede wszystkim ze względu na działkę, na której budowa się znajduje. Jej wielkość i położenie mogą być największymi argumentami za tym, żeby skup domów zainteresował się Państwa ogłoszeniem i zapłacił dobrą cenę bez negocjacji. Oprócz tego skupujemy również nieruchomości w innym stanie technicznym, jak również mające różnorodne problemy. Piszemy o nich poniżej.

Może cię zainteresować SPRZEDAŻ MIESZKANIA ZE SPADKU 2021 – JAK TO ZROBIĆ?

Trudna sprzedaż domu? Nie z nami!

Sprzedaż domu z długiem

Wziąłeś kredyt na budowę swojego domu. W pewnym momencie coś poszło nie tak i przestałeś spłacać kredyt. Dług nieustannie rośnie, a ty nie widzisz szansy na jego spłatę i kontynuowanie budowy. To smutne, ale niestety w wielu przypadkach prawdziwe. Co można z tym zrobić? Sprzedaż domu za gotówkę lub przelewem to najlepsze oraz najszybsze wyjście. Za otrzymane pieniądze będziesz mógł spłacić swój dług w banku i uniknąć dalszych problemów finansowych.

Skup domów z zajęciem komorniczym

Na Twoją nieruchomość „wszedł” komornik? Nie wiesz co w tej sytuacji robić? Przeraża Cię widmo licytacji i utraty swojej budowy za ułamek wartości? Niestety tak może być, jeśli przeoczysz odpowiedni moment działania. Nie zwlekaj, nie trać czasu i działaj czym prędzej. Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę na skup domów w trakcie budowy. Przekonaj się ile pieniędzy możesz zyskać za sprzedaż swojego domu – jak je wykorzystasz, to zależy już tylko od Ciebie.

Sprzedaż domu z wadami prawnymi

Budowa twojego domu ma jakieś wady prawne? Budynek zaczął być budowany bez pozwolenia, za blisko granicy lub są problemy z podłączeniem do niego mediów? Rozumiemy twoje obawy i strach o dalsze losy inwestycji. Pamiętaj jednak o tym, że zawsze możesz odzyskać swoje pieniądze dzięki szybkiej sprzedaży. Chętnie ci w tym pomożemy. Wystarczy że się z nami skontaktujesz. Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę i zdecydujesz czy sprzedaż domu dojdzie do skutku.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

ZADZWOŃ